Аукціон з продажу майна ТОВ "Вердикт Капітал" (код: 36799749): право вимоги за кредитними договорами
Ліквідатор ТОВ "Вердикт Капітал", арбітражний керуючий Клименко Руслан Іванович (свідоцтво про право на здійснення діяльності арбітражного від 06.10.2023 № 2105) в межах справи № 910/6826/24 про банкрутство ТОВ "Вердикт Капітал", що перебуває в провадженні Господарського суду міста Києва повідомляє про проведення аукціону з продажу майна боржника, а саме: право вимоги за кредитними договорами згідно з переліком на суму 30 732 779,87 грн.
Згідно з рішенням зборів кредиторів у справі у справі №910/6826/24
про банкрутство ТОВ “Вердикт Капітал” (код ЄДРПОУ 36799749), ціна реалізації майна боржника визначається за курсом НБУ станом на на дату складання балансової довідки, 25.03.2026 р. (43,9205 грн за 1 долар США),
from Apr 6, 02:32
until Apr 26, 20:00
Show all important dates
Hide dates
Auction protocol
View
About auction
Show more information
Hide detailed information
Debtor information
Main contact
Show contacts
Hide contacts
List of objects
| № | Description | Quantity | Address |
|---|---|---|---|
| 1 |
Право вимоги за кредитними договорами згідно з переліком на суму 30 732 779,87 грн. Згідно з рішенням зборів кредиторів у справі у справі №910/6826/24 про банкрутство ТОВ “Вердикт Капітал” (код ЄДРПОУ 36799749), ціна реалізації майна боржника визначається за курсом НБУ станом на на дату складання балансової довідки, 25.03.2026 р. (43,9205 грн за 1 долар США),
CAV code: 07000000-9 Rights of claim under loan agreements
CPVS code: QB23-5 For bankruptcy law
|
Quantity: 1 set |
Address: Україна, 04053, Київ, Київ, вул. Кудрявський узвіз, 5б |
|
Coordinates:
Latitude: 50.44395 Longitude: 30.51589
|
|||
Location on the map
Auction documents 4 documents
| Document name | Document type | Announced date |
| Minutes of the creditors' committee | Apr 6, 02:32 | |
| Act/contract proforma | Apr 6, 02:32 | |
| Act/contract proforma | Apr 6, 02:32 | |
| Technical specifications | Apr 6, 02:32 |
Organizer
Main contact
Show contacts
Hide contacts
Useful links
List of auctions of organizer Арбітражний керуючий Клименко Руслан ІвановичYou may be interested
Право вимоги за договором № LV/U/03-2-0103 від 21.12.2020, що укладений з юридичною особою
UAH18,295,095.65 without VAT
ViewАукціон з продажу майна боржника ПП «МАІЗ» код ЄДРПОУ 37082873
UAH48,572,699.96 without VAT
ViewПерший повторний аукціон з продажу прав вимоги ТОВ "Капабланка" до юридичних осіб на загальгу суму 27 983 451,46 грн.
UAH22,386,761.17 without VAT
View