Про проведення аукціону з продажу майна, в процедурі банкрутства ТОВ «Фінансова компанія «Інвестохіллс Веста», код ЄДРПОУ 41264766, порушений Господарським судом м. Києва, справа №910/3027/24

Арбітражний керуючий Лозовський Володимир Миколайович – ліквідатор, у справі №910/3027/24 про банкрутство Товариства з обмеженою відповідальністю «Фінансова компанія «Інвестохіллс Веста», яка розглядається Господарським судом м. Києва, повідомляє про проведення аукціону, з продажу майна, що належить ТОВ «Фінансова компанія «Інвестохіллс Веста», а саме: Земельна ділянка: кадастровий номер:4623680400:01:003:0373, площею (га): 0,252, цільове призначення: для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: Львівська обл., Пустомитівський р., с. Борщовичі. Наявність комунікацій: відсутні. Обмеження щодо використання земельної ділянки: відомості про обмеження у використанні земельної ділянки: не зареєстровані.

Starting price

UAH215,600.00

without VAT
Auction complete
View in the cabinet
Bid acceptance

from Mar 19, 12:54

until Apr 5, 20:00

Auction
not conducted

(one participant)

Qualification

from Apr 5, 20:00

until May 26, 12:03

Auction complete

May 26, 12:03

Offers to be submitted:
Mar 19, 12:54 – Apr 5, 20:00
Auction start:
Apr 6, 12:20
Announced date:
Mar 19, 12:54
Rectification period:
Mar 19, 12:54 – Mar 31, 18:00
Period of questions:
Mar 19, 12:54 – Apr 5, 18:00
Period of answers:
Mar 19, 12:54 – Apr 5, 18:00
Qualification period:
Apr 5, 20:00 – May 12, 17:17

Show all important dates

Hide dates

Auction protocol

About auction

Auction ID:
BRE001-UA-20260319-19835
Warranty fee:
UAH21,560.00
Lot number:
41264766-33
The item is being tendered:
First time
A minimum number of participants:
1
Procedure subtype:
Aукціон - без можливості зниження початкової ціни
Starting price:
UAH215,600.00 without VAT
VAT is charged on the final amount:
No
Value added tax invoice provided:
No
Minimum step:
UAH2,156.00
Restrictions:
відсутні
Bankruptcy case number:
910/3027/24
Economic court name:
господарський суд м. Києва
Procedure and place of acquaintance with the property:
Ознайомитися з майном, що продається, можливо за адресою: Львівська обл., Пустомитівський р., с. Борщовичі, за попередньою домовленістю з ліквідатором
List and requirements of registration documents:
Порядок оформлення участі в аукціоні: для участі в аукціоні заявник проходить процедуру реєстрації на веб-сайті, подає заявку на участь в аукціоні, сплачує гарантійний внесок на рахунок оператора та виконує інші дії відповідно до вимог, які визначені Порядком організації та проведення аукціонів з продажу майна боржників у справах про банкрутство (неплатоспроможність), затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 02.10.2019 № 865

Show more information

Hide detailed information

Debtor information

Name:
Товариство з обмеженою відповідальністю «Фінансова компанія «Інвестохіллс Веста»
EDRPOU:
41264766
Address:
Україна, 03035, Київ, Київ, вул. Сурикова, буд. 3, корп. 8Б, оф.103

Main contact

Name:
Лозовський Володимир Миколайович
E-mail:
Phone:
+380999038996

Show contacts

Hide contacts

List of objects

Description Area Address
1

Земельна ділянка: кадастровий номер:4623680400:01:003:0373, площею (га): 0,252, цільове призначення: для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: Львівська обл., Пустомитівський р., с. Борщовичі. Наявність комунікацій: відсутні. Обмеження щодо використання земельної ділянки: відомості про обмеження у використанні земельної ділянки: не зареєстровані.

CAV code: 06000000-2 Land plots
Purpose of land (KVTSPZ): 02.01 Для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)
CPVS code: QB23-5 For bankruptcy law

Area:

0.252 hectare

Address:

Україна, 81124, Львівська область, с. Борщовичі, с. Борщовичі

Limited circulation property:
No
Land area, ha:
0.252
Cadastral number:
4623680400:01:003:0373
Type of ownership:
Private
Utilities information:
відсутні
Special land purpose:
для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)
Coordinates:
Latitude: 50.44395 Longitude: 30.51589

Location on the map

Auction documents 6 documents

Document name Document type Announced date
Court decision Mar 19, 12:54
Minutes of the creditors' committee Mar 19, 12:54
Technical specifications Mar 19, 12:54
Act/contract proforma Mar 19, 12:54
Illustration Mar 19, 12:54
Illustration Mar 19, 12:54

Show documents

Hide documents

Participants of auction 1 participant

Participant Offer Status

Participant:

Name:
Терещенко Жанна Едуардівна
EDRPOU:
38618785

Offer:

UAH218,101.00

Status:

Auction winner

Documents:

Documents submitted with the offer 4 documents

Document name Document type Announced date
Register extract Apr 3, 14:39
Qualification documents Apr 3, 14:39
Qualification documents Apr 3, 14:39
Auction protocol Apr 17, 11:38

Decision of the responsible person 2 documents

Document name Document type Announced date
Auction protocol Apr 17, 11:38
Payment information Apr 20, 17:17

Contract documents 1 document

Document name Document type Announced date
Signed contract May 26, 12:02

Documents submitted with the offer 4 documents

Document name Document type Announced date
Register extract Apr 3, 14:39
Qualification documents Apr 3, 14:39
Qualification documents Apr 3, 14:39
Auction protocol Apr 17, 11:38

Decision of the responsible person 2 documents

Document name Document type Announced date
Auction protocol Apr 17, 11:38
Payment information Apr 20, 17:17

Contract documents 1 document

Document name Document type Announced date
Signed contract May 26, 12:02
Contract status:
Contract active
Contract number:
BRE001-UA-20260319-19835
The title of the contract:
Акт №BRE001-UA-20260319-19835 про придбання майна на аукціоні
Description of the contract:
Акт №BRE001-UA-20260319-19835 про придбання майна на аукціоні
Contract price
UAH218,101.00
Final price of the contract:
UAH218,101.00
Date of signing the contract:
Apr 20, 12:02
Document name Document type Announced date
Signed contract May 26, 12:02

Is partially paid:
No
Verification period:
Apr 5, 20:00 – Apr 13, 20:00
Payment period:
Apr 5, 20:00 – May 4, 17:17
Signature period:
May 4, 17:17 – May 12, 17:17

Organizer

Name:
INN/RNUKPN (FOP):
2983817897
Address:
Україна, 03134, Київ, Київ, м. Київ, вул. Симиренка, буд. 27, оф. 12
Representative certificate number:
2057
Representative certificate date:
Jan 6, 2022, 09:00

Main contact

Name:
Лозовський Володимир Миколайович
E-mail:
Phone:
+380999038996

Show contacts

Hide contacts

Bank details

Lot payments

Account in currency UAH (Ukrainian hryvnia)

Bank name:
Акціонерний банк"Південний"
Description:
41264766
International bank account number IBAN:
UA803282090000026003000037835
Name of recipient:
ТОВ "ФК"ІНВЕСТОХІЛЛС ВЕСТА"
EDRPOU of the recipient:
41264766

Show bank details

Hide bank details

Useful links

List of auctions of organizer Арбітражний керуючий Лозовський Володимир Миколайович

You may be interested

ЗЕМЕЛЬНА ДІЛЯНКА площею 2,3325 га, кадастровий номер: 0520682000:01:007:0026, цільове призначення: для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, що знаходиться за адресою: Вінницька обл., Вінницький р., с/рада. Іванівська

ЗЕМЕЛЬНА ДІЛЯНКА площею 2,3325 га, кадастровий номер: 0520682000:01:007:0026, цільове призначення: для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, що знаходиться за адресою: Вінницька обл., Вінницький р., с/рада. Іванівська
Name:
Тимощук Володимир Вікторович
E-mail: [email protected] Phone: +380633268049 EDRPOU:
0466
Starting price
To save and track the auction you are interested in, you must sign up

UAH281,486.10 without VAT

View

ЗЕМЕЛЬНА ДІЛЯНКА площею 1 га, кадастровий номер: 0524355600:07:002:0505, цільове призначення: для ведення особистого селянського господарства, що знаходиться за адресою: Вінницька обл., Тульчинський р., сщ/рада. Шпиківська; земельна ділянка перебуває в оренді у ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «СХК «ВІННИЦЬКА ПРОМИСЛОВА ГРУПА» (ЄДРПОУ: 33623350)

ЗЕМЕЛЬНА ДІЛЯНКА площею 1 га, кадастровий номер: 0524355600:07:002:0505, цільове призначення: для ведення особистого селянського господарства, що знаходиться за адресою: Вінницька обл., Тульчинський р., сщ/рада. Шпиківська; земельна ділянка перебуває в оренді ...
Name:
Тимощук Володимир Вікторович
E-mail: [email protected] Phone: +380633268049 EDRPOU:
0466
Starting price
To save and track the auction you are interested in, you must sign up

UAH124,740.00 without VAT

View

Продається земельна ділянка загальною площею 3.7741 га, кадастровий номер 5322687200:00:004:0376, адреса: Полтавська область, Лохвицький район, Токарівська сільська рада, цільове призначення: для ведення товарного сільськогосподарського виробництва

Продається земельна ділянка загальною площею 3.7741 га, кадастровий номер 5322687200:00:004:0376, адреса: Полтавська область, Лохвицький район, Токарівська сільська рада, цільове призначення: для ведення товарного сільськогосподарського виробництва
Name:
Сергій
E-mail: [email protected] Phone: +38998000185 INN/RNUKPN:
3056112175
Starting price
To save and track the auction you are interested in, you must sign up

UAH141,000.00 without VAT

View