Аукціон з продажу майна ТОВ "Вердикт Капітал" (код: 36799749): право вимоги за кредитним договором (позичальник: Зізевський Андрій Петрович; кредитний договір № 3.840.07.12.м від 13.04.2007 року)
Ліквідатор ТОВ "Вердикт Капітал", арбітражний керуючий Клименко Руслан Іванович (свідоцтво про право на здійснення діяльності арбітражного від 06.10.2023 № 2105) в межах справи № 910/6826/24 про банкрутство ТОВ "Вердикт Капітал", що перебуває в провадженні Господарського суду міста Києва повідомляє про проведення аукціону з продажу майна боржника, а саме: Право вимоги за Кредитним договором №3.840.07.12.м від 13.04.2007 року позичальником за яким є Зізевський Андрій Петрович в розмірі 100 447,98 дол.
США
Згідно з рішенням зборів кредиторів у справі у справі №910/6826/24 про банкрутство ТОВ “Вердикт Капітал” (код ЄДРПОУ 36799749), ціна реалізації майна боржника визначається за курсом НБУ станом на на дату складання балансової довідки, 29.07.2025 р. (41,7997 грн за 1 долар США)
from Aug 21, 2025, 23:00
until Sep 4, 2025, 20:00
Show all important dates
Hide dates
Auction protocol
View
About auction
Show more information
Hide detailed information
Debtor information
Main contact
Show contacts
Hide contacts
List of objects
| № | Description | Quantity | Address |
|---|---|---|---|
| 1 |
Право вимоги за Кредитним договором №3.840.07.12.м від 13.04.2007 року позичальником за яким є Зізевський Андрій Петрович в розмірі 100 447,98 дол. США, у т.ч.: Тіло кредиту: 99 151,92 дол.США; Відсотки: 1 296,06 дол.США; Пеня: 89 747,89 грн.; Комісія: 0,00 дол.США; Згідно з рішенням зборів кредиторів у справі у справі №910/6826/24 про банкрутство ТОВ “Вердикт Капітал” (код ЄДРПОУ 36799749), ціна реалізації майна боржника визначається за курсом НБУ станом на на дату складання балансової довідки, 29.07.2025 р. (41,7997 грн за 1 долар США)
CAV code: 07000000-9 Rights of claim under loan agreements
CPVS code: QB23-5 For bankruptcy law
|
Quantity: 1 piece |
Address: Україна, 04053, Київ, Київ, вул. Кудрявський узвіз, 5б |
|
Coordinates:
Latitude: 50.44395 Longitude: 30.51589
|
|||
Location on the map
Auction documents 4 documents
| Document name | Document type | Announced date |
| Minutes of the creditors' committee | Aug 21, 2025, 23:00 | |
| Act/contract proforma | Aug 21, 2025, 23:00 | |
| Technical specifications | Aug 21, 2025, 23:00 | |
| Technical specifications | Aug 21, 2025, 23:00 |
Organizer
Main contact
Show contacts
Hide contacts
Useful links
List of auctions of organizer Арбітражний керуючий Клименко Руслан ІвановичYou may be interested
Про проведення Першого повтрного аукціону з продажу майна (права вимоги), в процедурі банкрутства ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ГАЗ ЛІДЕР" (10029, м. Житомир, вул. Степана Бандери, 7, код ЄДРПОУ 43005604), визнаного банкрутом постановою Господарського суду Житомирської області від 08.08.2024 по справі № 906/938/23
UAH3,797,914.88 without VAT
ViewПовторний аукціон з продажу майна банкрута СТОВ "Бондарівське" (код ЄДРПОУ 03743486), а саме: право вимоги до ТОВ "Солар Південь" (код ЄДРПОУ: 41891722).
UAH2,150,320.27 without VAT
ViewПраво вимоги: дебіторська заборгованість банкрута в розмірі 12 024 945,61 грн (вимога до ТОВ "ТРАНСМАРТ СМ" код ЄДРПОУ 43023513, 79018, м. Львів, вул. Шараневича, 1)
UAH7,214,967.37 without VAT
View