Аукціон з продажу майна ТОВ "Вердикт Капітал" (код: 36799749): право вимоги за кредитним договором (позичальник: Лукашев Роман Миколайович; кредитний договір № 89/К-07ф від 30.03.2007 року)

Ліквідатор ТОВ "Вердикт Капітал", арбітражний керуючий Клименко Руслан Іванович (свідоцтво про право на здійснення діяльності арбітражного від 06.10.2023 № 2105) в межах справи № 910/6826/24 про банкрутство ТОВ "Вердикт Капітал", що перебуває в провадженні Господарського суду міста Києва повідомляє про проведення аукціону з продажу майна боржника, а саме: Право вимоги за Кредитним договором №89/К-07ф від 30.03.2007 року позичальником за яким є Лукашев Роман Миколайович в розмірі 1418471,31 дол. США. Згідно з рішенням зборів кредиторів у справі у справі №910/6826/24 про банкрутство ТОВ “Вердикт Капітал” (код ЄДРПОУ 36799749), ціна реалізації майна боржника визначається за курсом НБУ станом на на дату складання балансової довідки, 22.07.2025 р. (41,8194 грн за 1 долар США)

Starting price

UAH59,319,619.10

without VAT
Auction unsuccessful
View in the cabinet
Bid acceptance

from Aug 20, 2025, 18:29

until Sep 3, 2025, 20:00

Auction
not conducted
Qualification
not conducted
Auction complete
not conducted
Offers to be submitted:
Aug 20, 2025, 18:29 – Sep 3, 2025, 20:00
Auction start:
Sep 4, 2025, 12:15
Announced date:
Aug 20, 2025, 18:29
Rectification period:
Aug 20, 2025, 18:29 – Aug 29, 2025, 18:00
Period of questions:
Aug 20, 2025, 18:29 – Sep 3, 2025, 18:00
Period of answers:
Aug 20, 2025, 18:29 – Sep 3, 2025, 18:00

Show all important dates

Hide dates

Auction protocol

About auction

Auction ID:
BRE001-UA-20250820-73308
Warranty fee:
UAH5,931,961.91
Lot number:
49
The item is being tendered:
First time
A minimum number of participants:
1
Procedure subtype:
Aукціон - без можливості зниження початкової ціни
Starting price:
UAH59,319,619.10 without VAT
VAT is charged on the final amount:
No
Value added tax invoice provided:
No
Minimum step:
UAH593,196.19
Bankruptcy case number:
№ 910/6826/24
Economic court name:
Господарський суд міста Києва
Procedure and place of acquaintance with the property:
Додаткову інформацію про проведення аукціону, в тому числі щодо ознайомлення з майном, можно отримати у ліквідатора ТОВ "Вердикт Капітал", арбітражного керуючого Клименко Руслана Івановича в робочі дні з 10-00 по 18-00 за телефоном: +380 67 531 34 09. Огляд майна проводиться за попередньою домовленістю з ліквідатором Клименко Р.І.
List and requirements of registration documents:
Під час перерахування коштів за придбаний лот переможець аукціону зазначає в розрахунковому документі номер лота, за яким здійснюється оплата. Порядок та умови отримання майна переможцем аукціону: відповідно до ст. 87 та ст. 88 Кодексу України з процедур банкрутства: придбане на аукціоні майно відступається покупцю після повної сплати запропонованої ним ціни. Придбане на аукціоні майно передається покупцю після повної сплати запропонованої ним ціни, про що складається акт про придбання майна на аукціоні, якій підписується замовником та покупцем не пізніше трьох робочих днів після повної сплати переможцем запропонованої ним ціни. Протокол про проведення аукціону та акт про придбання майна з прилюдних торгів (аукціонів) є підставою для видачі свідоцтва про придбання майна з прилюдних торгів (аукціонів) та державної реєстрації права власності на майно в порядку, передбаченому законодавством України.

Show more information

Hide detailed information

Debtor information

Name:
Товариство з обмеженою відповідальністю "Вердикт Капітал"
EDRPOU:
36799749
Address:
Україна, 04053, Київ, Київ, вул. Кудрявський узвіз, 5б

Main contact

Name:
Клименко Руслан Іванович
E-mail:
Phone:
+380675313409

Show contacts

Hide contacts

List of objects

Description Quantity Address
1

Право вимоги за Кредитним договором №89/К-07ф від 30.03.2007 року позичальником за яким є Лукашев Роман Миколайович в розмірі 1418471,31 дол. США, у т.ч.: Тіло кредиту: 537898,58 дол.США; Відсотки: 880572,71 дол.США; Пеня: 0,00 грн.; Комісія: 0,00 дол.США; Згідно з рішенням зборів кредиторів у справі у справі №910/6826/24 про банкрутство ТОВ “Вердикт Капітал” (код ЄДРПОУ 36799749), ціна реалізації майна боржника визначається за курсом НБУ станом на на дату складання балансової довідки, 22.07.2025 р. (41,8194 грн за 1 долар США)

CAV code: 07000000-9 Rights of claim under loan agreements
CPVS code: QB23-5 For bankruptcy law

Quantity:

1 piece

Address:

Україна, 04053, Київ, Київ, Кудрявський узвіз, будинок 5-Б

Coordinates:
Latitude: 50.46100 Longitude: 30.49572

Location on the map

Auction documents 4 documents

Document name Document type Announced date
Minutes of the creditors' committee Aug 20, 2025, 18:29
Act/contract proforma Aug 20, 2025, 18:29
Technical specifications Aug 20, 2025, 18:29
Technical specifications Aug 20, 2025, 18:29

Organizer

Name:
INN/RNUKPN:
2871200478
Address:
Україна, 39803, Полтавська область, Горішні Плавні, ас 20
Representative certificate number:
2105
Representative certificate date:
Oct 6, 2023, 09:00

Main contact

Name:
Клименко Руслан Іванович
E-mail:
Phone:
+380675313409
Fax:
+380675313409

Show contacts

Hide contacts

Useful links

List of auctions of organizer Арбітражний керуючий Клименко Руслан Іванович

You may be interested

Пул активів, що складається з прав вимоги та майнових прав за кредитними договорами, що укладені з суб’єктами господарювання та дебіторської заборгованості суб’єктів господарювання у кількості 346 од. та об’єкту нерухомого майна: 53/100 будівель з господарською спорудою (адміністративної будівлі літ-А-4, площею 2 569,1 кв. м, будівлі адміністративного корпусу літ Б-4, площею 1 091,0 кв. м з господарською спорудою: альтанкою літ В, огородження № 1-9, замощення I) за адресою: Донецька обл., м. Донецьк, проспект Матросова Олександра, будинок 24а. Реєстраційний номер об`єкту нерухомого майна: 64620014101. Інвентарний № 105955

Пул активів, що складається з прав вимоги та майнових прав за кредитними договорами, що укладені з суб’єктами господарювання та дебіторської заборгованості суб’єктів господарювання у кількості 346 од. та об’єкту нерухомого майна: 53/100 будівель з господарсько...
Name:
Ровінська Юлія Володимирівна
E-mail: [email protected] Phone: +380503129073 EDRPOU:
00039002
Starting price
To save and track the auction you are interested in, you must sign up

UAH68,664,807.23 including VAT

View

Продаж прав вимоги ТОВ "Капабланка" до юридичних осіб на загальгу суму 81 461 094,64 грн.

Продаж прав вимоги ТОВ "Капабланка" до юридичних осіб на загальгу суму 81 461 094,64 грн.
Name:
Пода Вячеслав Володимирович
E-mail: [email protected] Phone: 0972920489 INN/RNUKPN:
2779015812
Starting price
To save and track the auction you are interested in, you must sign up

UAH81,461,094.64 including VAT

View

Аукціон з продажу майна боржника ПП «МАІЗ» код ЄДРПОУ 37082873

Аукціон з продажу майна боржника ПП «МАІЗ» код ЄДРПОУ 37082873
Name:
ГАМАН ОЛЕКСАНДР МИКОЛАЙОВИЧ
E-mail: [email protected] Phone: +380679948931 INN/RNUKPN:
3384706771
Starting price
To save and track the auction you are interested in, you must sign up

UAH48,572,699.96 without VAT

View