Аукціон з продажу майна ТОВ "Вердикт Капітал" (код: 36799749): право вимоги за кредитним договором (позичальник: Білозір Тетяна Василівна; кредитний договір № 1.08032302.л від 19.03.2008 року)
Ліквідатор ТОВ "Вердикт Капітал", арбітражний керуючий Клименко Руслан Іванович (свідоцтво про право на здійснення діяльності арбітражного від 06.10.2023 № 2105) в межах справи № 910/6826/24 про банкрутство ТОВ "Вердикт Капітал", що перебуває в провадженні Господарського суду міста Києва повідомляє про проведення аукціону з продажу майна боржника, а саме: Право вимоги за за Кредитним договором №1.08032302.л від 19.03.2008 року позичальником за яким є Білозір Тетяна Василівна в розмірі 80473,8 дол.
США
Згідно з рішенням зборів кредиторів у справі у справі №910/6826/24 про банкрутство ТОВ “Вердикт Капітал” (код ЄДРПОУ 36799749), ціна реалізації майна боржника визначається за курсом НБУ станом на на дату складання балансової довідки, 22.07.2025 р. (41,8194 грн за 1 долар США)
from Aug 20, 2025, 18:27
until Sep 3, 2025, 20:00
Show all important dates
Hide dates
Auction protocol
View
About auction
Show more information
Hide detailed information
Debtor information
Main contact
Show contacts
Hide contacts
List of objects
| № | Description | Quantity | Address |
|---|---|---|---|
| 1 |
Право вимоги за Кредитним договором №1.08032302.л від 19.03.2008 року позичальником за яким є Білозір Тетяна Василівна в розмірі 80473,8 дол. США, у т.ч.: Тіло кредиту: 44872,47 дол.США; Відсотки: 35601,33 дол.США; Пеня: 10288017,86 грн.; Комісія: 0,00 дол.США; Згідно з рішенням зборів кредиторів у справі у справі №910/6826/24 про банкрутство ТОВ “Вердикт Капітал” (код ЄДРПОУ 36799749), ціна реалізації майна боржника визначається за курсом НБУ станом на на дату складання балансової довідки, 22.07.2025 р. (41,8194 грн за 1 долар США)
CAV code: 07000000-9 Rights of claim under loan agreements
CPVS code: QB23-5 For bankruptcy law
|
Quantity: 1 piece |
Address: Україна, 04053, Київ, Київ, Кудрявський узвіз, будинок 5-Б |
|
Coordinates:
Latitude: 50.46099 Longitude: 30.49571
|
|||
Location on the map
Auction documents 4 documents
| Document name | Document type | Announced date |
| Minutes of the creditors' committee | Aug 20, 2025, 18:27 | |
| Act/contract proforma | Aug 20, 2025, 18:27 | |
| Technical specifications | Aug 20, 2025, 18:27 | |
| Technical specifications | Aug 20, 2025, 18:27 |
Organizer
Main contact
Show contacts
Hide contacts
Useful links
List of auctions of organizer Арбітражний керуючий Клименко Руслан ІвановичYou may be interested
Права вимоги за договорами № Д-2619-23Г, № Д-3486-23Г, № Д-2851-23Г, № Д-2632-23Г, що укладені з юридичною особою
UAH1,948,741.82 without VAT
ViewПро проведення Першого повтрного аукціону з продажу майна (права вимоги), в процедурі банкрутства ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ГАЗ ЛІДЕР" (10029, м. Житомир, вул. Степана Бандери, 7, код ЄДРПОУ 43005604), визнаного банкрутом постановою Господарського суду Житомирської області від 08.08.2024 по справі № 906/938/23
UAH3,797,914.88 without VAT
ViewПовторний аукціон з продажу майна банкрута СТОВ "Бондарівське" (код ЄДРПОУ 03743486), а саме: право вимоги до ТОВ "Солар Південь" (код ЄДРПОУ: 41891722).
UAH2,150,320.27 without VAT
View