Аукціон з продажу майна ТОВ "Вердикт Капітал" (код: 36799749): право вимоги за кредитними договорами
Ліквідатор ТОВ "Вердикт Капітал", арбітражний керуючий Клименко Руслан Іванович (свідоцтво про право на здійснення діяльності арбітражного від 06.10.2023 № 2105) в межах справи № 910/6826/24 про банкрутство ТОВ "Вердикт Капітал", що перебуває в провадженні Господарського суду міста Києва повідомляє про проведення аукціону з продажу майна боржника, а саме: право вимоги за кредитними договорами на загальну суму 195 939 546,95 грн, право вимоги за якими, з огляду на структуру дебіторської заборгованості, стан
претензійно-позовної роботи боржника, статус розгляду судових справ, пропонується виставити для продажу єдиним лотом згідно наявних документів, що підтверджують заборгованість. Згідно з рішенням зборів кредиторів у справі у справі №910/6826/24 про банкрутство ТОВ “Вердикт Капітал” (код ЄДРПОУ 36799749), ціна реалізації майна боржника визначається відповідно до діючого курсу НБУ, станом на дату складення повідомлення про проведення зборів кредиторів (19.02.2026 р.), а саме - 43,2920 гривень за 1 доллар США, 51,2577 гривень за 1 євро. Продаж здійснюється згідно затвердженого порядку, двома лотами.
from Apr 6, 22:30
until Apr 15, 16:25
from Apr 15, 09:40
until Apr 15, 16:25
Show all important dates
Hide dates
Auction protocol
View
About auction
Show more information
Hide detailed information
Debtor information
Main contact
Show contacts
Hide contacts
List of objects
| № | Description | Quantity | Address |
|---|---|---|---|
| 1 |
Ліквідатор ТОВ "Вердикт Капітал", арбітражний керуючий Клименко Руслан Іванович (свідоцтво про право на здійснення діяльності арбітражного від 06.10.2023 № 2105) в межах справи № 910/6826/24 про банкрутство ТОВ "Вердикт Капітал", що перебуває в провадженні Господарського суду міста Києва повідомляє про проведення аукціону з продажу майна боржника, а саме: право вимоги за кредитними договорами на загальну суму 195 939 546,95 грн, право вимоги за якими, з огляду на структуру дебіторської заборгованості, стан претензійно-позовної роботи боржника, статус розгляду судових справ, пропонується виставити для продажу єдиним лотом згідно наявних документів, що підтверджують заборгованість. Згідно з рішенням зборів кредиторів у справі у справі №910/6826/24 про банкрутство ТОВ “Вердикт Капітал” (код ЄДРПОУ 36799749), ціна реалізації майна боржника визначається відповідно до діючого курсу НБУ, станом на дату складення повідомлення про проведення зборів кредиторів (19.02.2026 р.), а саме - 43,2920 гривень за 1 доллар США,
51,2577 гривень за 1 євро. Продаж здійснюється згідно затвердженого порядку, двома лотами.
CAV code: 07000000-9 Rights of claim under loan agreements
CPVS code: QB23-5 For bankruptcy law
|
Quantity: 1 set |
Address: Україна, 04053, Київ, Київ, вул. Кудрявський узвіз, 5б |
|
Coordinates:
Latitude: 50.44395 Longitude: 30.51589
|
|||
Location on the map
Auction documents 4 documents
| Document name | Document type | Announced date |
| Minutes of the creditors' committee | Apr 6, 22:30 | |
| Act/contract proforma | Apr 6, 22:30 | |
| Act/contract proforma | Apr 6, 22:30 | |
| Technical specifications | Apr 6, 22:30 |
Auction history
View
Organizer
Main contact
Show contacts
Hide contacts
Useful links
List of auctions of organizer Арбітражний керуючий Клименко Руслан ІвановичYou may be interested
Права вимоги за договорами № Д-2619-23Г, № Д-3486-23Г, № Д-2851-23Г, № Д-2632-23Г, що укладені з юридичною особою
UAH1,948,741.82 without VAT
ViewПро проведення Першого повтрного аукціону з продажу майна (права вимоги), в процедурі банкрутства ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ГАЗ ЛІДЕР" (10029, м. Житомир, вул. Степана Бандери, 7, код ЄДРПОУ 43005604), визнаного банкрутом постановою Господарського суду Житомирської області від 08.08.2024 по справі № 906/938/23
UAH3,797,914.88 without VAT
ViewПовторний аукціон з продажу майна банкрута СТОВ "Бондарівське" (код ЄДРПОУ 03743486), а саме: право вимоги до ТОВ "Солар Південь" (код ЄДРПОУ: 41891722).
UAH2,150,320.27 without VAT
View