Аукціон з продажу майна ТОВ "Вердикт Капітал" (код: 36799749): право вимоги за кредитними договорами
Ліквідатор ТОВ "Вердикт Капітал", арбітражний керуючий Клименко Руслан Іванович (свідоцтво про право на здійснення діяльності арбітражного від 06.10.2023 № 2105) в межах справи № 910/6826/24 про банкрутство ТОВ "Вердикт Капітал", що перебуває в провадженні Господарського суду міста Києва повідомляє про проведення аукціону з продажу майна боржника, а саме: право вимоги за кредитними договорами згідно з переліком на суму 1 545 197,08 долл. США Згідно з рішенням зборів кредиторів у справі у справі
№910/6826/24 про банкрутство ТОВ “Вердикт Капітал” (код ЄДРПОУ 36799749), ціна реалізації майна боржника визначається за курсом НБУ станом на на дату складання балансової довідки, 10.12.2025 р. (42,1838 грн за 1 долар США), що є умовами попереднього продажу цього лоту (аукціони не відбулись) - № BRE001-UA-20251230-74166, № BRD001-UA-20260119-83474,№ BRD001-UA-20260129-11858
from Apr 6, 02:09
until Apr 15, 16:25
from Apr 15, 09:40
until Apr 15, 16:25
Show all important dates
Hide dates
Auction protocol
View
About auction
Show more information
Hide detailed information
Debtor information
Main contact
Show contacts
Hide contacts
List of objects
| № | Description | Quantity | Address |
|---|---|---|---|
| 1 |
Право вимоги за кредитними договорами згідно з переліком переліку на суму 1 545 197,08 долл. США (наведено в додатках) Згідно з рішенням зборів кредиторів у справі у справі №910/6826/24 про банкрутство ТОВ “Вердикт Капітал” (код ЄДРПОУ 36799749), ціна реалізації майна боржника визначається за курсом НБУ станом на на дату складання балансової довідки, 10.12.2025 р. (42,1838 грн за 1 долар США), відповідно до умов продажу попередніх аукціонів, які не відбулись: № BRE001-UA-20251230-74166, № BRD001-UA-20260119-83474,№ BRD001-UA-20260129-11858.
CAV code: 07000000-9 Rights of claim under loan agreements
CPVS code: QB23-5 For bankruptcy law
|
Quantity: 1 set |
Address: Україна, 04053, Київ, Київ, вул. Кудрявський узвіз, 5б |
|
Coordinates:
Latitude: 50.44395 Longitude: 30.51589
|
|||
Location on the map
Auction documents 4 documents
| Document name | Document type | Announced date |
| Minutes of the creditors' committee | Apr 6, 02:09 | |
| Act/contract proforma | Apr 6, 02:09 | |
| Act/contract proforma | Apr 6, 02:09 | |
| Act/contract proforma | Apr 6, 02:09 |
Auction history
View
Organizer
Main contact
Show contacts
Hide contacts
Useful links
List of auctions of organizer Арбітражний керуючий Клименко Руслан ІвановичYou may be interested
Пул активів, що складається з прав вимоги та майнових прав за кредитними договорами, що укладені з суб’єктами господарювання та дебіторської заборгованості суб’єктів господарювання у кількості 346 од. та об’єкту нерухомого майна: 53/100 будівель з господарською спорудою (адміністративної будівлі літ-А-4, площею 2 569,1 кв. м, будівлі адміністративного корпусу літ Б-4, площею 1 091,0 кв. м з господарською спорудою: альтанкою літ В, огородження № 1-9, замощення I) за адресою: Донецька обл., м. Донецьк, проспект Матросова Олександра, будинок 24а. Реєстраційний номер об`єкту нерухомого майна: 64620014101. Інвентарний № 105955
UAH68,664,807.23 including VAT
ViewПродаж прав вимоги ТОВ "Капабланка" до юридичних осіб на загальгу суму 81 461 094,64 грн.
UAH81,461,094.64 including VAT
ViewАукціон з продажу майна боржника ПП «МАІЗ» код ЄДРПОУ 37082873
UAH48,572,699.96 without VAT
View