Про проведення аукціону з продажу рухомого майна ПП "Бізон-Тех 2006" (код ЄДРПОУ 34216986)
Арбітражний керуючий Сєдова Наталя Іванівна (свідоцтво Міністерства юстиції України, 496 від 09.04.2013 р), що діє на підставі Постанови господарського суду Запорізької області від 28.12.2023, ліквідатор у справі № 908/70/22 повідомляє про проведення аукціону з реалізації майна ПП "Бізон-Тех 2006" ( 70605, Запорізька обл., м. Пологи, вул. Лесі Українки буд. 162, кв.11; код ЄДРПОУ 34216986), а саме:
Трактор колісний ХТЗ-17021 , реєстраційний номер 08235 АР, рік випуску 1998, заводський номер 077, двигун
номер 00277690, колір-синій;
Місце знаходження майна: Дніпропетровська обл., с. Веселе, вул. Яблунева, 1
Перереєстрація транспортного засобу здійснюється за рахунок переможця аукціону.
Вид аукціону: перший повторний аукціон, що проводиться з можливістю зниження початкової вартості майна.
Спосіб отримання додаткової інформації про проведення аукціону: додаткову інформацію можна отримати у арбітражного керуючого.
Майно знаходиться у заставі.
Розмір винагороди оператора: відповідно до Постанови КМУ №865 від 02.10.2019 року;
Гарантійний внесок вноситься на рахунки операторів електронних майданчиків, реквізити яких знаходяться за посиланням https://prozorro.sale/info/elektronni-majdanchiki-ets-prozorroprodazhi-cbd2.
Порядок оформлення участі в аукціоні: порядок реєстрації учасників аукціону, встановлений Розділом VI «Порядку організації та проведення аукціонів з продажу майна боржників у справах про банкрутство (неплатоспроможність)», затвердженого Постановою КМУ від 02.10.2019р. № 865 та п.п. 17 та 18 Регламенту роботи електронної торгової системи Prozorro. Продажі щодо організації та проведення аукціонів з продажу майна боржників у справах про банкрутство, затвердженого наказом ДП «Прозорро. Продажі» № 39 від 18.10.2019р.
UAH185,459.84
without VATOrganizer:
Арбітражний керуючий Сєдова Наталя Іванівнаfrom Oct 21, 2025, 10:44
until Oct 31, 2025, 16:20
from Oct 31, 2025, 09:35
until Oct 31, 2025, 16:30
from Oct 31, 2025, 16:30
Show all important dates
Hide dates
Auction protocol
View
Gallery 4 image
About auction
Show more information
Hide detailed information
Debtor information
Main contact
Show contacts
Hide contacts
List of objects
| № | Description | Quantity | Address |
|---|---|---|---|
| 1 |
Трактор колісний ХТЗ-17021 , реєстраційний номер 08235 АР, рік випуску 1998, заводський номер 077, двигун номер 00277690, колір-синій;
CAV code: 34110000-1 Passenger cars
CPVS code: QB23-5 For bankruptcy law
|
Quantity: 1 lot [unit of procurement] |
Address: Україна, 70608, Запорізька область, Пологи, вул. Лесі Українки, буд.162, кв.11 |
|
State of official registration:
Registration is not required
Vehicle mark:
ХТЗ
The model of the vehicle:
17021
Year of issue:
1998
Engine capacity, cm³:
7146.0
Fuel type:
Others
Transmission type:
Others
Color:
синій
Identification number (VIN-code):
077
Technical condition:
не на ходу
Repair need:
Yes
Description of damage:
потребує поточного ремонту. Трактор в не робочому стані, знятий двигун та коробка передач.
Coordinates:
Latitude: 47.4747938 Longitude: 36.2488829
|
|||
Location on the map
Auction documents 6 documents
| Document name | Document type | Announced date |
| Court decision | Oct 21, 2025, 10:44 | |
| Illustration | Oct 21, 2025, 10:44 | |
| Illustration | Oct 21, 2025, 10:44 | |
| Illustration | Oct 21, 2025, 10:44 | |
| Illustration | Oct 21, 2025, 10:44 | |
| Letter of the secured creditor | Oct 21, 2025, 10:44 |
Show documents
Hide documents
Auction history
View
Participants of auction 2 participants
| Participant | Offer | Status | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Participant:
Name:
Посімбайло Олена Василівна
INN/RNUKPN:
3157410187
|
Offer: UAH46,364.96 |
Status: Disqualified |
Documents: Documents submitted with the offer 2 documents
Decision of the responsible person 2 documents
Documents submitted with the offer 2 documents
Decision of the responsible person 2 documents
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Termination reason:
Violation of the prepayment/payment
Verification period:
Oct 31, 2025, 16:30 – Nov 10, 2025, 16:30
Payment period:
Oct 31, 2025, 16:30
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Participant:
Name:
Меделян О.Л.
INN/RNUKPN:
2462215531
|
Offer: Not indicated |
Status: Not considered |
Documents: No uploaded documents
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Organizer
Main contact
Show contacts
Hide contacts
Bank details
Lot payments
Account in currency UAH (Ukrainian hryvnia)
Show bank details
Hide bank details
Useful links
List of auctions of organizer Арбітражний керуючий Сєдова Наталя ІванівнаYou may be interested
Про проведення аукціону з продажу майна, в процедурі банкрутства ТОВ «СРЗ», код ЄДРПОУ 32183383, порушеній господарським судом Донецької області, справа №905/694/21.
UAH109,467.00 without VAT
ViewVOLKSWAGEN JETTA, рік випуску: 2016, VIN: WVWZZZ16ZGM013343, реєстраційний номер: АЕ7497ІВ
UAH305,800.00 including VAT
ViewАвтомобіль ГАЗ 3302 фургон ізотермічний, держ. реєстраційний номер 033-42КА ,рік випуску 1999 Автомобіль ГАЗ 3307 бортовий вантажний, держ. реєстраційний номер 128-72КА ,рік випуску 2000 Автомобіль ГАЗ 2705 фургон вантажний, держ. реєстраційний номер 274-23КА ,рік випуску 2000 Автомобіль РАФ 22038 вантажопасажирський, держ. реєстраційний номер 413-40КА ,рік випуску 1995 Автомобіль SKODA FELICIA COMBI легковий універсал, держ. реєстраційний номер 527-09КА ,рік випуску 2001 Автомобіль ЗИЛ 431410 платформа, держ. реєстраційний номер АА8217АК ,рік випуску 1988 Автомобіль FORD TRANSIT вантажопасажирський мікроавтобус, держ. реєстраційний номер 04972КА, рік випуску 1993 Автомобіль ВАЗ-21043 легковий універсал, держ. реєстраційний номер 11186КА, рік випуску 1998 Автомобіль ВАЗ-21074 легковий седан, держ. реєстраційний номер 17207КА, рік випуску 1998 Автомобіль ВАЗ-21043 легковий універсал, держ. реєстраційний номер 28271КА, рік випуску 2000 Автомобіль ВАЗ-21110 легковий універсал, держ. реєстраційний номер 29987КА, рік випуску 2001 Автомобіль ГАЗ-2705 вантажопасажирський, держ. реєстраційний номер 03575КА, рік випуску 1998 Автомобіль ГАЗ 2705 вантажний фургон, держ. реєстраційний номер 32677КА, рік випуску 2001 Автомобіль ГАЗ-2705 фургон ізотермічний-В, держ. реєстраційний номер 37768КА, рік випуску 2002 Автомобіль ГАЗ 2705 вантажний фургон-В, держ. реєстраційний номер 44629КА, рік випуску 2002 Автомобіль ГАЗ-32213 пасажирський мікроавтобус, держ. реєстраційний номер 239-19КА, рік випуску 2000
UAH123,732.00 including VAT
View