аукціон з продажу земельної ділянки
У межах справи про неплатоспроможність фізичної особи Курбатової Вікторії Анатоліївни (04208, м. Київ, просп. Василя Порика, 17-Б, кв. 86, РНОКПП 2993417683), яка відкрита ухвалою Господарського суду міста Києва від 14.02.2025 у справі № 910/314/25 та якою призначено керуючим реструктуризацією арбітражного керуючого Карасюка Олександра Володимировича, продається: земельна ділянка з кадастровим номером 3220886700:10:001:0396, площею 0.12 га, категорія земель: землі сільськогосподарського призначення,
цільове призначення: 01.05 для індивідуального садівництва, на земельній ділянці відсутні комунікації. Місцезнаходження: 08371, Київська область, Бориспільський район, Сеньківська сільська рада. Земельна ділянка перебуває у заставі ТОВ «Укрдебт Плюс» (код за ЄДРПОУ 43212924).
Вид аукціону: другий повторний аукціон. Спосіб проведення аукціону: з можливістю зниження початкової ціни на 99 відсотків від стартової ціни. Інформація про проведення попереднього аукціону: https://prozorro.sale/auction/BRE001-UA-20250819-91341/; https://prozorro.sale/auction/BRD001-UA-20250922-47438/.
from Oct 6, 2025, 12:26
until Oct 17, 2025, 16:30
Show all important dates
Hide dates
Auction protocol
View
Gallery 3 image
About auction
Show more information
Hide detailed information
Reason for canceling the auction
| Document name | Document type | Announced date |
| Reasons for cancellation | Oct 15, 2025, 14:44 |
Debtor information
Main contact
Show contacts
Hide contacts
List of objects
| № | Description | Quantity | Address |
|---|---|---|---|
| 1 |
земельна ділянка з кадастровим номером 3220886700:10:001:0396, площею 0.12 га, категорія земель: землі сільськогосподарського призначення, цільове призначення: 01.05 для індивідуального садівництва, на земельній ділянці відсутні комунікації. Місцезнаходження: 08371, Київська область, Бориспільський район, Сеньківська сільська рада. Земельна ділянка перебуває у заставі ТОВ «Укрдебт Плюс» (код за ЄДРПОУ 43212924).
CAV code: 06000000-2 Land plots
Purpose of land (KVTSPZ): 01 Земельні ділянки сільськогосподарського призначення
CPVS code: QB23-5 For bankruptcy law
|
Quantity: 1 lot [unit of procurement] |
Address: Україна, 08371, Київська область, Сеньківська сільська рада, Сеньківська сільська рада |
|
State of official registration:
Registered in the State register of rights to immovable property
Registration ID:
3184724832208
Registration date:
Aug 5, 2025, 23:00
Land area, ha:
0.12
Cadastral number:
3220886700:10:001:0396
Type of ownership:
Private
Encumbrances information:
Prohibitions on the Disposal
Utilities information:
відсутні
Land intended use:
не використовується
Special land purpose:
для індивідуального садівництва
|
|||
Auction documents 11 documents
| Document name | Document type | Announced date |
| Illustration | Oct 6, 2025, 12:26 | |
| Court decision | Oct 6, 2025, 12:26 | |
| Letter of the secured creditor | Oct 6, 2025, 12:26 | |
| Court decision | Oct 6, 2025, 12:26 | |
| Illustration | Oct 6, 2025, 12:26 | |
| Illustration | Oct 6, 2025, 12:26 | |
| Illustration | Oct 6, 2025, 12:26 | |
| Illustration | Oct 6, 2025, 12:26 | |
| Act/contract proforma | Oct 6, 2025, 12:26 | |
| Illustration | Oct 6, 2025, 12:26 | |
| Illustration | Oct 15, 2025, 14:12 |
Show documents
Hide documents
Organizer
Main contact
Show contacts
Hide contacts
Useful links
List of auctions of organizer Арбітражний керуючий Карасюк Олександр ВолодимировичYou may be interested
ЗЕМЕЛЬНА ДІЛЯНКА площею 1 га, кадастровий номер: 0524355600:07:002:0505, цільове призначення: для ведення особистого селянського господарства, що знаходиться за адресою: Вінницька обл., Тульчинський р., сщ/рада. Шпиківська; земельна ділянка перебуває в оренді у ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «СХК «ВІННИЦЬКА ПРОМИСЛОВА ГРУПА» (ЄДРПОУ: 33623350)
UAH124,740.00 without VAT
ViewПродається земельна ділянка загальною площею 4.07 га, кадастровий номер 5320681000:00:002:0060, адреса: Полтавська область, Глобинський район, Бугаївська сільська рада, цільове призначення: для ведення товарного сільськогосподарського виробництва
UAH74,000.00 without VAT
ViewЗемельна ділянка площею 0,10 га, кадастровий номер 4620682000:15:012:0079, цільове призначення: 01.05 – для індивідуального садівництва, що знаходиться за адресою: Львівська область, Золочівський (колишній Буський) район, с. Задвір’я
UAH83,878.00 without VAT
View