Аукціон з продажу майна ТОВ "Вердикт Капітал" (код: 36799749): Аукціон з продажу майна ТОВ "Вердикт Капітал" (код: 36799749): право вимоги за кредитним договором (позичальник: Лукашев Роман Миколайович; кредитний договір № 89/К-07ф від 30.03.2007 року)
Ліквідатор ТОВ "Вердикт Капітал", арбітражний керуючий Клименко Руслан Іванович (свідоцтво про право на здійснення діяльності арбітражного від 06.10.2023 № 2105) в межах справи № 910/6826/24 про банкрутство ТОВ "Вердикт Капітал", що перебуває в провадженні Господарського суду міста Києва повідомляє про проведення аукціону з продажу майна боржника, а саме: Право вимоги за Кредитним договором №89/К-07ф від 30.03.2007 року позичальником за яким є Лукашев Роман Миколайович в розмірі 1418471,31 дол. США. Згідно
з рішенням зборів кредиторів у справі у справі №910/6826/24 про банкрутство ТОВ “Вердикт Капітал” (код ЄДРПОУ 36799749), ціна реалізації майна боржника визначається за курсом НБУ станом на на дату складання балансової довідки, 22.07.2025 р. (41,8194 грн за 1 долар США)
from Sep 23, 2025, 10:52
until Oct 2, 2025, 16:30
from Oct 2, 2025, 09:45
until Oct 2, 2025, 16:30
Show all important dates
Hide dates
Auction protocol
View
About auction
Show more information
Hide detailed information
Debtor information
Main contact
Show contacts
Hide contacts
List of objects
| № | Description | Quantity | Address |
|---|---|---|---|
| 1 |
Право вимоги за Кредитним договором №89/К-07ф від 30.03.2007 року позичальником за яким є Лукашев Роман Миколайович в розмірі 1418471,31 дол. США, у т.ч.: Тіло кредиту: 537898,58 дол.США; Відсотки: 880572,71 дол.США; Пеня: 0,00 грн.; Комісія: 0,00 дол.США; Згідно з рішенням зборів кредиторів у справі у справі №910/6826/24 про банкрутство ТОВ “Вердикт Капітал” (код ЄДРПОУ 36799749), ціна реалізації майна боржника визначається за курсом НБУ станом на на дату складання балансової довідки, 22.07.2025 р. (41,8194 грн за 1 долар США)
CAV code: 07000000-9 Rights of claim under loan agreements
CPVS code: QB23-5 For bankruptcy law
|
Quantity: 1 piece |
Address: Україна, 04053, Київ, Київ, вул. Кудрявський узвіз, 5б |
|
Coordinates:
Latitude: 50.44395 Longitude: 30.51589
|
|||
Location on the map
Auction documents 4 documents
| Document name | Document type | Announced date |
| Minutes of the creditors' committee | Sep 23, 2025, 10:52 | |
| Act/contract proforma | Sep 23, 2025, 10:52 | |
| Technical specifications | Sep 23, 2025, 10:52 | |
| Technical specifications | Sep 23, 2025, 10:52 |
Auction history
View
Organizer
Main contact
Show contacts
Hide contacts
Useful links
List of auctions of organizer Арбітражний керуючий Клименко Руслан ІвановичYou may be interested
Пул активів, що складається з прав вимоги та майнових прав за кредитними договорами, що укладені з суб’єктами господарювання та дебіторської заборгованості суб’єктів господарювання у кількості 346 од. та об’єкту нерухомого майна: 53/100 будівель з господарською спорудою (адміністративної будівлі літ-А-4, площею 2 569,1 кв. м, будівлі адміністративного корпусу літ Б-4, площею 1 091,0 кв. м з господарською спорудою: альтанкою літ В, огородження № 1-9, замощення I) за адресою: Донецька обл., м. Донецьк, проспект Матросова Олександра, будинок 24а. Реєстраційний номер об`єкту нерухомого майна: 64620014101. Інвентарний № 105955
UAH68,664,807.23 including VAT
ViewАукціон з продажу майна боржника ПП «МАІЗ» код ЄДРПОУ 37082873
UAH48,572,699.96 without VAT
ViewПерший повторний аукціон з продажу прав вимоги ТОВ "Капабланка" до юридичних осіб на загальгу суму 27 983 451,46 грн.
UAH22,386,761.17 without VAT
View