Аукціон з продажу майна ТОВ "Вердикт Капітал" (код: 36799749): Аукціон з продажу майна ТОВ "Вердикт Капітал" (код: 36799749): право вимоги за кредитним договором (позичальник: Майборода Владислав Георгійович; кредитний договір № 70.840.07.21.М від
21.08.2007 року)
Ліквідатор ТОВ "Вердикт Капітал", арбітражний керуючий Клименко Руслан Іванович (свідоцтво про право на здійснення діяльності арбітражного від 06.10.2023 № 2105) в межах справи № 910/6826/24 про банкрутство ТОВ "Вердикт Капітал", що перебуває в провадженні Господарського суду міста Києва повідомляє про проведення аукціону з продажу майна боржника, а саме:
Право вимоги за Кредитним договором №70.840.07.21.М від 21.08.2007 року позичальником за яким є Майборода Владислав Георгійович в розмірі 298 744,83
дол. США
Згідно з рішенням зборів кредиторів у справі у справі №910/6826/24 про банкрутство ТОВ “Вердикт Капітал” (код ЄДРПОУ 36799749), ціна реалізації майна боржника визначається за курсом НБУ станом на на дату складання балансової довідки, 29.07.2025 р. (41,7997 грн за 1 долар США)
from Sep 23, 2025, 15:40
until Oct 2, 2025, 16:25
from Oct 2, 2025, 09:40
until Oct 2, 2025, 16:25
Show all important dates
Hide dates
Auction protocol
View
About auction
Show more information
Hide detailed information
Debtor information
Main contact
Show contacts
Hide contacts
List of objects
| № | Description | Quantity | Address |
|---|---|---|---|
| 1 |
Право вимоги за Кредитним договором №70.840.07.21.М від 21.08.2007 року позичальником за яким є Майборода Владислав Георгійович в розмірі 298 744,83 дол. США, у т.ч.: Тіло кредиту: 283 054,36 дол.США; Відсотки: 15 690,47 дол.США; Пеня: 305 440,15 грн.; Комісія: 0,00 дол.США; Згідно з рішенням зборів кредиторів у справі у справі №910/6826/24 про банкрутство ТОВ “Вердикт Капітал” (код ЄДРПОУ 36799749), ціна реалізації майна боржника визначається за курсом НБУ станом на на дату складання балансової довідки, 29.07.2025 р. (41,7997 грн за 1 долар США)
CAV code: 07000000-9 Rights of claim under loan agreements
CPVS code: QB23-5 For bankruptcy law
|
Quantity: 1 piece |
Address: Україна, 04053, Київ, Київ, вул. Кудрявський узвіз, 5б |
|
Coordinates:
Latitude: 50.44395 Longitude: 30.51589
|
|||
Location on the map
Auction documents 4 documents
| Document name | Document type | Announced date |
| Minutes of the creditors' committee | Sep 23, 2025, 15:40 | |
| Act/contract proforma | Sep 23, 2025, 15:40 | |
| Technical specifications | Sep 23, 2025, 15:40 | |
| Technical specifications | Sep 23, 2025, 15:40 |
Auction history
View
Organizer
Main contact
Show contacts
Hide contacts
Useful links
List of auctions of organizer Арбітражний керуючий Клименко Руслан ІвановичYou may be interested
Продаж права вимоги (дебіторської заборгованості) Товариства з обмеженою відповідальністю «Ікос Фінанс» на другому повторному аукціоні з можливістю зниження початкової ціни без визначення граничної вартості
UAH10,257,672.97 without VAT
ViewАукціон з продажу майна банкрута ТОВ «ДАКОРТ» (код ЄДРПОУ 36394005), а саме права вимоги до ТОВ ФІРМА «КОРАБЕЛ» (код ЄДРПОУ 22736546)
UAH11,629,250.00 without VAT
ViewАукціон з продажу права вимоги (дебіторської заборгованості) ТОВ «ТЕХНОСТАР», код ЄДРПОУ 3088439
UAH14,416,329.68 including VAT
View