Аукціон з продажу майна ТОВ "Вердикт Капітал" (код: 36799749): Аукціон з продажу майна ТОВ "Вердикт Капітал" (код: 36799749): право вимоги за кредитним договором (позичальник: Бакаянова Лариса Іванівна; кредитний договір № 473/09/08 від 05.09.2008 року)
Ліквідатор ТОВ "Вердикт Капітал", арбітражний керуючий Клименко Руслан Іванович (свідоцтво про право на здійснення діяльності арбітражного від 06.10.2023 № 2105) в межах справи № 910/6826/24 про банкрутство ТОВ "Вердикт Капітал", що перебуває в провадженні Господарського суду міста Києва повідомляє про проведення аукціону з продажу майна боржника, а саме:
Право вимоги за Кредитним договором №473/09/08 від 05.09.2008 року позичальником за яким є Бакаянова Лариса Іванівна в розмірі 464 993,37 дол. США
Згідно
з рішенням зборів кредиторів у справі у справі №910/6826/24 про банкрутство ТОВ “Вердикт Капітал” (код ЄДРПОУ 36799749), ціна реалізації майна боржника визначається за курсом НБУ станом на на дату складання балансової довідки, 29.07.2025 р. (41,7997 грн за 1 долар США)
from Sep 10, 2025, 10:04
until Sep 19, 2025, 16:25
from Sep 19, 2025, 09:40
until Sep 19, 2025, 16:25
Show all important dates
Hide dates
Auction protocol
View
About auction
Show more information
Hide detailed information
Debtor information
Main contact
Show contacts
Hide contacts
List of objects
| № | Description | Quantity | Address |
|---|---|---|---|
| 1 |
Право вимоги за Кредитним договором №473/09/08 від 05.09.2008 року позичальником за яким є Бакаянова Лариса Іванівна в розмірі 464 993,37 дол. США, у т.ч.: Тіло кредиту: 265 755,18 дол.США; Відсотки: 199 238,20 дол.США; Пеня: 6 287 222,92 грн.; Комісія: 0,00 дол.США; Згідно з рішенням зборів кредиторів у справі у справі №910/6826/24 про банкрутство ТОВ “Вердикт Капітал” (код ЄДРПОУ 36799749), ціна реалізації майна боржника визначається за курсом НБУ станом на на дату складання балансової довідки, 29.07.2025 р. (41,7997 грн за 1 долар США)
CAV code: 07000000-9 Rights of claim under loan agreements
CPVS code: QB23-5 For bankruptcy law
|
Quantity: 1 piece |
Address: Україна, 04053, Київ, Київ, вул. Кудрявський узвіз, 5б |
|
Coordinates:
Latitude: 50.44395 Longitude: 30.51589
|
|||
Location on the map
Auction documents 4 documents
| Document name | Document type | Announced date |
| Minutes of the creditors' committee | Sep 10, 2025, 10:04 | |
| Act/contract proforma | Sep 10, 2025, 10:04 | |
| Technical specifications | Sep 10, 2025, 10:04 | |
| Technical specifications | Sep 10, 2025, 10:04 |
Auction history
View
Organizer
Main contact
Show contacts
Hide contacts
Useful links
List of auctions of organizer Арбітражний керуючий Клименко Руслан ІвановичYou may be interested
Продаж права вимоги (дебіторської заборгованості) Товариства з обмеженою відповідальністю «Ікос Фінанс» на другому повторному аукціоні з можливістю зниження початкової ціни без визначення граничної вартості
UAH10,257,672.97 without VAT
ViewПраво вимоги за договором № LV/U/03-2-0103 від 21.12.2020, що укладений з юридичною особою
UAH18,295,095.65 without VAT
ViewАукціон з продажу майна банкрута ТОВ «ДАКОРТ» (код ЄДРПОУ 36394005), а саме права вимоги до ТОВ ФІРМА «КОРАБЕЛ» (код ЄДРПОУ 22736546)
UAH11,629,250.00 without VAT
View