Другий повторний аукціон з продажу майна боржника ТОВ "АРИС-ЮГ" (ЄДРПОУ 31745725), який проводиться з можливістю зниження початкової вартості, а саме прав вимоги (дебіторської заборгованості) ТОВ "АРИС-ЮГ" до боржників: ПП "Лібетрі ТРЕЙД" ЄДРПОУ
31479261, СПД "Малютіна Н.О." РНОКПП 2036410568, ПП "Трансавіатур" ЄДРПОУ 32946786, ТОВ "АВТО-ПАЛИВОСЕРВІС" ЄДРПОУ 39805194, на загальну суму 4 242 101,76 грн., одним пулом (лотом)
Арбітражний керуючий, ліквідатор Шифердеккер Оксана Олександрівна, що діє на підставі свідоцтва про право здійснення діяльності арбітражного керуючого (ліквідатора) №217 видане Міністерством юстиції України 21.02.2013 року, постанови Господарського суду міста Києва від 01.04.2024 р. у справі №910/11141/21 оголошує про проведення другого повторного аукціону з продажу права вимоги, який проводиться з можливістю зниження початкової вартості, ТОВ "АРИС-ЮГ" (ЄДРПОУ 31745725) до боржників: ТОВ
"АВТО-ПАЛИВОСЕРВІС" (ЄДРПОУ 39805194;03115, м. Київ, пр.Перемоги, буд.136) в сумі 4167779,29 грн, ПП “Ліберті Трейд” (ЄДРПОУ 31479261; 33027, Рівненська обл., м. Рівне, вул. Київська, буд. 30, кв. 37) в сумі 29686,77 грн.; СПД Малютіна Н.О. (РНОКПП 2036410568; 07400, Київська обл., м. Бровари, вул.М. Лагунової, буд. 10-А, кв.1) в сумі 1314,78 грн.; ПП “Трансавіатур” (ЄДРПОУ 32946786; 14000, Чернігівська обл., м. Чернігів, вул.Коцюбинського, буд.49-А ) в сумі 43302,92 грн., на загальну суму 4242101,76 грн., одним пулом (лотом). Місцезнаходження майна: м. Київ, вул. Чигоріна, 18. - Обтяження та обмеження щодо розпорядження майном відсутні. Права третіх осіб на майно відсутні. Додаткові відомості до оголошення про проведення аукціону, а також додаткові відомості про аукціон наведено в даному оголошенні у розділі - Документи аукціону.
from Dec 23, 2024, 10:18
until Jan 2, 2025, 16:35
from Jan 2, 2025, 09:50
until Jan 2, 2025, 16:35
Show all important dates
Hide dates
Auction protocol
View
About auction
Show more information
Hide detailed information
Debtor information
Main contact
Show contacts
Hide contacts
List of objects
| № | Description | Quantity | Address |
|---|---|---|---|
| 1 |
Право вимоги ТОВ “АРИС-ЮГ” (код ЄДРПОУ 31745725) на загальну суму 4 242 101,76 грн. до боржників: ТОВ “АВТО-ПАЛИВОСЕРВІС” (ЄДРПОУ 39805194; 03115, м. Київ, пр. Перемоги, буд.136 ) в сумі 4167779,29 грн.; ПП “Ліберті Трейд” (ЄДРПОУ 31479261; 33027, Рівненська обл., м. Рівне, вул. Київська, буд. 30, кв. 37) в сумі 29686,77 грн.; СПД Малютіна Н.О. (РНОКПП 2036410568; 07400, Київська обл., м. Бровари, вул.М. Лагунової, буд. 10-А, кв.1) в сумі 1314,78 грн.; ПП “Трансавіатур” (ЄДРПОУ 32946786; 14000, Чернігівська обл., м. Чернігів, вул.Коцюбинського, буд.49-А ) в сумі 43 320,92 грн.
CAV code: 07100000-0 Loans of Legal Entities
CPVS code: QB23-5 For bankruptcy law
|
Quantity: 1 lot [unit of procurement] |
Address: Україна, Київ, Київ, вулиця Княжий Затон, |
|
State of official registration:
Registration is not required
Coordinates:
Latitude: 50.40235659256631 Longitude: 30.624889702556498
|
|||
Location on the map
Auction documents 7 documents
| Document name | Document type | Announced date |
| Act/contract proforma | Dec 23, 2024, 10:18 | |
| Minutes of the creditors' committee | Dec 23, 2024, 10:18 | |
| Court decision | Dec 23, 2024, 10:18 | |
| Technical specifications | Dec 23, 2024, 10:18 | |
| Technical specifications | Dec 23, 2024, 10:18 | |
| Technical specifications | Dec 23, 2024, 10:18 | |
| Technical specifications | Dec 23, 2024, 10:18 |
Show documents
Hide documents
Auction history
View
Organizer
Main contact
Show contacts
Hide contacts
Useful links
List of auctions of organizer Арбітражний керуючий Шифердеккер Оксана ОлександрівнаYou may be interested
Права вимоги за договорами № Д-2619-23Г, № Д-3486-23Г, № Д-2851-23Г, № Д-2632-23Г, що укладені з юридичною особою
UAH1,948,741.82 without VAT
ViewДругий повторний аукціон з продажу майна боржника ПрАТ Завод «ПАВЛОГРАДХІММАШ» код ЄДРПОУ 00217417
UAH852,000.00 without VAT
ViewДругий повторний аукціон з продажу майна боржника ПрАТ Завод «ПАВЛОГРАДХІММАШ» код ЄДРПОУ 00217417
UAH1,229,685.00 without VAT
View