Гараж А-1 загальною площею 83,2 кв. м, за адресою: Волинська обл., Камінь-Каширський р-н, с. Софіянівка, вул. Центральна, 1б; свинарник А-1 загальною площею 221,3 кв. м, за адресою: Волинська обл., Камінь-Каширський р-н, с. Софіянівка, вул. Центральна, 1в; конюшня А-1 загальною площею 137,4 кв.м, за адресою: Волинська обл., Камінь-Каширський р-н, с. Софіянівка, вул. Центральна, 1д; овочесховище А-1 загальною площею 131,8 кв. м, за адресою: Волинська обл., Камінь-Каширський р-н, с. Софіянівка, вул. Центральна, 1г

До складу Об’єкт приватизації входять: - гараж загальною площею 83,2 кв. м, рік побудови – 1969 (фундамент – бетонний, стрічковий; стіни, перегородки – цегляні; підлога – цементна, покрівля – азбестоцементні листи); - свинарник загальною площею 221,3 кв.м, рік побудови – 1980 (фундамент – цегляний; стіни, перегородки – цегляні; перекриття – залізобетонні панелі; підлога – цементна; покрівля – шиферна); - конюшня загальною площею 137,4 кв.м, рік побудови – 1980 (фундамент – цегляний; стіни – цегляні; перегородки – цегляні, дерев’яні; перекриття – дерев’яні; підлога – відсутня; покрівля – шиферна); - овочесховище загальною площею 131,8 кв.м, рік побудови – 1980 (фундамент – бетонний; стіни – цегляні; перекриття – залізобетонні панелі; підлога – бетонна; покрівля –шиферна).

Початкова ціна

2 516,41 грн

без ПДВ
Аукціон завершено. Договір підписано
Переглянути в кабінеті
Прийняття заяв на участь

з 12 бер. 2025 11:28

до 2 квіт. 2025 20:00

Аукціон

з 3 квіт. 2025 12:05

до 3 квіт. 2025 12:34

Кваліфікація

з 3 квіт. 2025 12:34

до 1 трав. 2025 10:39

Аукціон завершено

1 трав. 2025 10:39

Подача пропозицій:
12 бер. 2025 11:28 – 2 квіт. 2025 20:00
Період аукціону:
3 квіт. 2025 12:05 – 3 квіт. 2025 12:34
Дата публікації:
12 бер. 2025 11:28
Період уточнень:
12 бер. 2025 11:28 – 12 бер. 2025 11:28
Період питань:
12 бер. 2025 11:28 – 2 квіт. 2025 18:00
Період відповідей:
12 бер. 2025 11:28 – 2 квіт. 2025 18:00
Період кваліфікації:
3 квіт. 2025 12:34 – 18 трав. 2025 18:00

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Протокол аукціону

Про аукціон

Ідентифікатор аукціону:
SPE001-UA-20250312-12942
Реєстраційний внесок:
1 600,00 грн
Гарантійний внесок:
240 000,00 грн
Ідентифікатор попереднього аукціону:
Об'єкт приватизації:
Інформаційне повідомлення:
Контрактинг:
Лот виставляється на торги:
Вперше
Мінімальна кількість учасників:
1
Початкова ціна:
2 516,41 грн без ПДВ
На фінальну суму нараховується ПДВ:
Так
Мінімальний крок аукціону:
25,16 грн
Тип власності:
Державна
Наявність умов продажу:
Ні
Порядок ознайомлення з майном, час і місце проведення огляду об’єкта:
у робочі дні за попередньою домовленістю з балансоутримувачем, за адресою: Волинська обл., Камінь-Каширський р-н, с. Софіянівка, вул. Центральна, 1б, 1в, 1д, 1г. Відповідальна особа від балансоутримувача: провідний юрисконсульт філії «Маневицьке лісове господарство» Державного спеціалізованого господарського підприємства «Ліси України» – Шевчик Віта Адамівна; телефон: (098)5161266, е-mail: [email protected].

Показати більше інформації

Приховати детальну інформацію

Список об’єктів

Опис Кількість Адреса
1

До складу Об’єкт приватизації входять: - гараж загальною площею 83,2 кв. м, рік побудови – 1969 (фундамент – бетонний, стрічковий; стіни, перегородки – цегляні; підлога – цементна, покрівля – азбестоцементні листи); - свинарник загальною площею 221,3 кв.м, рік побудови – 1980 (фундамент – цегляний; стіни, перегородки – цегляні; перекриття – залізобетонні панелі; підлога – цементна; покрівля – шиферна); - конюшня загальною площею 137,4 кв.м, рік побудови – 1980 (фундамент – цегляний; стіни – цегляні; перегородки – цегляні, дерев’яні; перекриття – дерев’яні; підлога – відсутня; покрівля – шиферна); - овочесховище загальною площею 131,8 кв.м, рік побудови – 1980 (фундамент – бетонний; стіни – цегляні; перекриття – залізобетонні панелі; підлога – бетонна; покрівля –шиферна).

Код CAV: 04214000-1 Будівля для утримання тварин, для приготування кормів тощо та їх частини
Класифікатор державного майна (ДМ): 101 Окреме нерухоме майно

Кількість:

1 лот

Адреса:

Україна, 44684, Волинська область, Камінь-Каширський р-н, с. Софіянівка, вул. Центральна 1б, 1в, 1г, 1д

Тип:
Майно
Стан державної реєстрації:
Об’єкт зареєстровано
Номер запису:
23341145, 23325897, 23342762, 23326351
Дата реєстрації:
10 лист. 2017 08:25
Загальна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
573.7
Загальна площа будівлі, кв.м:
573.7
Рік будівництва:
1980
Технологія будівництва:
Цегла
Місце розташування об'єкта в будівлі:
Надземний
Чи приєднаний об'єкт до електромережі:
Ні
Водопостачання:
Відсутнє
Каналізація:
Відсутнє
Газифікація:
Відсутнє
Централізоване опалення:
Відсутнє
Автономне опалення:
Відсутнє
Лічильник опалення:
Відсутнє
Вентиляція:
Відсутнє
Кондиціонування:
Відсутнє
Телефонізація:
Відсутнє
Телебачення:
Відсутнє
Інтернет:
Відсутнє
Ліфт:
Відсутнє
Охоронна сигналізація:
Відсутнє
Пожежна сигналізація:
Відсутнє
Координати:
Широта: 51.20598536923066 Довгота: 25.40513857108409

Розташування на мапі

Документи аукціону 9 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Ілюстрація 12 бер. 2025 11:28
Ілюстрація 12 бер. 2025 11:28
Ілюстрація 12 бер. 2025 11:28
Ілюстрація 12 бер. 2025 11:28
Ілюстрація 12 бер. 2025 11:28
Ілюстрація 12 бер. 2025 11:28
Ілюстрація 12 бер. 2025 11:28
Рішення про затвердження умов продажу 12 бер. 2025 11:28
Інформаційне повідомлення 12 бер. 2025 11:28

Показати документи

Приховати документи

Історія аукціону

Учасники аукціону 2 учасника

Учасник Пропозиція Статус

Учасник:

Ім'я:
Хомук Володимир Степанович
ЄДРПОУ:
34511517

Пропозиція:

88 888,00 грн

Статус:

Переможець аукціону

Документи:

Документи, що подані з пропозицією 9 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Заява на участь 1 квіт. 2025 14:22
Витяг з ЄДРПОУ або копія документа про реєстрацію у державі її місцезнаходження 1 квіт. 2025 14:23
Інформація про кінцевого бенефіціарного власника або інформація про відсутність кінцевого бенефіціарного власника і про причину його відсутності 1 квіт. 2025 14:23
Документ, що підтверджує сплату реєстраційного внеску 1 квіт. 2025 14:24
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 1 квіт. 2025 14:24
Письмова згода потенційного покупця щодо взяття на себе зобов'язань, визначених умовами продажу 1 квіт. 2025 14:24
Остання річна або квартальна фінансова звітність 1 квіт. 2025 14:25
Заява про те, що потенційний покупець не підпадає під обмеження, передбачені статтею 8 ЗУ "Про приватизацію державного майна" 1 квіт. 2025 14:25
Заява про ознайомлення з об'єктом 1 квіт. 2025 14:25

Рішення відповідальної особи 1 документ

Назва документу Тип документу Дата публікації
Протокол про результати електронного аукціону 9 квіт. 2025 16:16

Документи договору 1 документ

Назва документу Тип документу Дата публікації
Підписаний договір 1 трав. 2025 10:38

Документи, що подані з пропозицією 9 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Заява на участь 1 квіт. 2025 14:22
Витяг з ЄДРПОУ або копія документа про реєстрацію у державі її місцезнаходження 1 квіт. 2025 14:23
Інформація про кінцевого бенефіціарного власника або інформація про відсутність кінцевого бенефіціарного власника і про причину його відсутності 1 квіт. 2025 14:23
Документ, що підтверджує сплату реєстраційного внеску 1 квіт. 2025 14:24
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 1 квіт. 2025 14:24
Письмова згода потенційного покупця щодо взяття на себе зобов'язань, визначених умовами продажу 1 квіт. 2025 14:24
Остання річна або квартальна фінансова звітність 1 квіт. 2025 14:25
Заява про те, що потенційний покупець не підпадає під обмеження, передбачені статтею 8 ЗУ "Про приватизацію державного майна" 1 квіт. 2025 14:25
Заява про ознайомлення з об'єктом 1 квіт. 2025 14:25

Рішення відповідальної особи 1 документ

Назва документу Тип документу Дата публікації
Протокол про результати електронного аукціону 9 квіт. 2025 16:16

Документи договору 1 документ

Назва документу Тип документу Дата публікації
Підписаний договір 1 трав. 2025 10:38
Статус договору:
Договір підтверджено
Номер договору:
716/3 (955)
Назва договору:
ДОГОВІР купівлі-продажу об’єкта малої приватизації – гаража А-1 загальною площею 83,2 кв. м, за адресою: Волинська обл., Камінь-Каширський р-н, с. Софіянівка, вул. Центральна, 1б; свинарника А-1 загальною площею 221,3 кв. м, за адресою: Волинська обл., Камінь-Каширський р-н, с. Софіянівка, вул. Центральна, 1в; конюшні А-1 загальною площею 137,4 кв.м, за адресою: Волинська обл., Камінь-Каширський р-н, с. Софіянівка, вул. Центральна, 1д, овочесховища А-1 загальною площею 131,8 кв. м за адресою: Волинська обл., Камінь-Каширський р-н, с. Софіянівка, вул. Центральна, 1г за результатами електронного аукціону без умов
Опис договору:
ДОГОВІР купівлі-продажу об’єкта малої приватизації – гаража А-1 загальною площею 83,2 кв. м, за адресою: Волинська обл., Камінь-Каширський р-н, с. Софіянівка, вул. Центральна, 1б; свинарника А-1 загальною площею 221,3 кв. м, за адресою: Волинська обл., Камінь-Каширський р-н, с. Софіянівка, вул. Центральна, 1в; конюшні А-1 загальною площею 137,4 кв.м, за адресою: Волинська обл., Камінь-Каширський р-н, с. Софіянівка, вул. Центральна, 1д, овочесховища А-1 загальною площею 131,8 кв. м за адресою: Волинська обл., Камінь-Каширський р-н, с. Софіянівка, вул. Центральна, 1г за результатами електронного аукціону без умов
Вартість договору
88 888,00 грн
Заключна вартість договору:
106 665,60 грн
Дата підписання договору:
30 квіт. 2025 11:00
Назва документу Тип документу Дата публікації
Підписаний договір 1 трав. 2025 10:38

Оплата за участь здійснена:
Ні
Період підписання протоколу:
3 квіт. 2025 12:34 – 14 квіт. 2025 18:00
Період оплати:
3 квіт. 2025 12:34 – 1 трав. 2025 18:00
Період публікації договору:
3 квіт. 2025 12:34 – 18 трав. 2025 18:00
Період підписання договору:
3 квіт. 2025 12:34 – 8 трав. 2025 18:00

Учасник:

Ім'я:
Дідицький Роман Володимирович
ІПН/РНОКПП:
2961707759

Пропозиція:

87 000,00 грн

Статус:

Учасник не став переможцем

Документи:

Документи, що подані з пропозицією 6 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Заява на участь 2 квіт. 2025 14:48
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 1 квіт. 2025 15:57
Заява про те, що потенційний покупець не підпадає під обмеження, передбачені статтею 8 ЗУ "Про приватизацію державного майна" 1 квіт. 2025 15:57
Письмова згода потенційного покупця щодо взяття на себе зобов'язань, визначених умовами продажу 1 квіт. 2025 15:57
Заява про ознайомлення з об'єктом 1 квіт. 2025 15:57
Документ, що підтверджує сплату реєстраційного внеску 1 квіт. 2025 15:57

Документи, що подані з пропозицією 6 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Заява на участь 2 квіт. 2025 14:48
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 1 квіт. 2025 15:57
Заява про те, що потенційний покупець не підпадає під обмеження, передбачені статтею 8 ЗУ "Про приватизацію державного майна" 1 квіт. 2025 15:57
Письмова згода потенційного покупця щодо взяття на себе зобов'язань, визначених умовами продажу 1 квіт. 2025 15:57
Заява про ознайомлення з об'єктом 1 квіт. 2025 15:57
Документ, що підтверджує сплату реєстраційного внеску 1 квіт. 2025 15:57

Організатор

Назва:
ЄДРПОУ:
42899921
Адреса:
Україна, 79000, Львівська область, м. Львів, вул. Коперника, 4
Інформація щодо підтвердження повноважень:
Наказ ФДМУ від 18.04.2023 №703 "Про затвердження змін до Положення Регіонального відділення ФДМУ по Львівській, Закарпатській та Волинській областях"

Основний контакт

Ім'я:
Наталія Володимирівна Кизицька
E-mail:
Телефон:
+380332240057
Веб сайт:

Показати контакти

Приховати контакти

Інформація про балансоутримувача

Назва:
ЄДРПОУ:
44768034
Адреса:
Україна, 01601, Київ, м. Київ, вул. Шота Руставелі, 9А
Інформація щодо підтвердження повноважень:
Наказ

Основний контакт

Ім'я:
Шевчик Віта Адамівна
E-mail:
Телефон:
+380985161266

Показати контакти

Приховати контакти

Банківські реквізити

Реєстраційний внесок

Рахунок у валюті UAH (Українська гривня)

Назва банку:
Державна казначейська служба України
Опис:
м.Київ, вул.Бастіонна, 6
Міжнародний номер банківського рахунку IBAN:
UA118201720355569001001157855
МФО:
820172
Найменування одержувача:
Регіональне відділення Фонду державного майна України по Львівській, Закарпатській та Волинській областях
ЄДРПОУ одержувача:
42899921

Гарантійний внесок

Рахунок у валюті UAH (Українська гривня)

Назва банку:
Державна казначейська служба України
Опис:
м.Київ, вул.Бастіонна, 6
Міжнародний номер банківського рахунку IBAN:
UA868201720355269001000157855
МФО:
820172
Найменування одержувача:
Регіональне відділення Фонду державного майна України по Львівській, Закарпатській та Волинській областях
ЄДРПОУ одержувача:
42899921

Плата за лот

Рахунок у валюті UAH (Українська гривня)

Назва банку:
Державна казначейська служба України
Опис:
м.Київ, вул.Бастіонна, 6
Міжнародний номер банківського рахунку IBAN:
UA118201720355569001001157855
МФО:
820172
Найменування одержувача:
Регіональне відділення Фонду державного майна України по Львівській, Закарпатській та Волинській областях
ЄДРПОУ одержувача:
42899921

Показати банківські реквізити

Приховати банківські реквізити

Корисні посилання

Список аукціонів організатора РЕГІОНАЛЬНЕ ВІДДІЛЕННЯ ФОНДУ ДЕРЖАВНОГО МАЙНА УКРАЇНИ ПО ЛЬВІВСЬКІЙ, ЗАКАРПАТСЬКІЙ ТА ВОЛИНСЬКІЙ ОБЛАСТЯХ

Вас може зацікавити

Будівля дільничної лікарні ветеринарної медицини, літ. А; вбиральня, літ. Б; колодязь, літ. Н; споруди № 1, 3 за адресою: Закарпатська обл Мукачівський р-н, с. Нижній Коропець, вул. Сороча, 2

Будівля дільничної лікарні ветеринарної медицини, літ. А; вбиральня, літ. Б; колодязь, літ. Н; споруди № 1, 3 за адресою: Закарпатська обл Мукачівський р-н, с. Нижній Коропець, вул. Сороча, 2
Ім'я:
Оксана Степанівна Дідик
E-mail: [email protected] Телефон: +380322616214 Веб сайт: ЄДРПОУ:
42899921
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

1 284,15 грн без ПДВ

Дивитись