Гараж А-1 загальною площею 83,2 кв. м, за адресою: Волинська обл., Камінь-Каширський р-н, с. Софіянівка, вул. Центральна, 1б; свинарник А-1 загальною площею 221,3 кв. м, за адресою: Волинська обл., Камінь-Каширський р-н, с. Софіянівка, вул. Центральна, 1в; конюшня А-1 загальною площею 137,4 кв.м, за адресою: Волинська обл., Камінь-Каширський р-н, с. Софіянівка, вул. Центральна, 1д; овочесховище А-1 загальною площею 131,8 кв. м, за адресою: Волинська обл., Камінь-Каширський р-н, с. Софіянівка, вул. Центральна, 1г

До складу Об’єкт приватизації входять: - гараж загальною площею 83,2 кв. м, рік побудови – 1969 (фундамент – бетонний, стрічковий; стіни, перегородки – цегляні; підлога – цементна, покрівля – азбестоцементні листи); - свинарник загальною площею 221,3 кв.м, рік побудови – 1980 (фундамент – цегляний; стіни, перегородки – цегляні; перекриття – залізобетонні панелі; підлога – цементна; покрівля – шиферна); - конюшня загальною площею 137,4 кв.м, рік побудови – 1980 (фундамент – цегляний; стіни – цегляні; перегородки – цегляні, дерев’яні; перекриття – дерев’яні; підлога – відсутня; покрівля – шиферна); - овочесховище загальною площею 131,8 кв.м, рік побудови – 1980 (фундамент – бетонний; стіни – цегляні; перекриття – залізобетонні панелі; підлога – бетонна; покрівля –шиферна).

Прийняття заяв на участь

з 17 лют. 2025 15:00

до 26 лют. 2025 16:35

Аукціон
не було
Кваліфікація
не було
Аукціон завершено
не було
Подача пропозицій:
17 лют. 2025 15:00 – 26 лют. 2025 16:35
Початок аукціону:
26 лют. 2025 09:50
Дата публікації:
17 лют. 2025 15:00
Період уточнень:
17 лют. 2025 15:00 – 19 лют. 2025 15:00
Період питань:
17 лют. 2025 15:00 – 25 лют. 2025 18:00
Період відповідей:
17 лют. 2025 15:00 – 25 лют. 2025 18:00

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Протокол аукціону

Про аукціон

Ідентифікатор аукціону:
SPD001-UA-20250217-41095
Реєстраційний внесок:
1 600,00 грн
Гарантійний внесок:
213 000,00 грн
Ідентифікатор попереднього аукціону:
Об'єкт приватизації:
Інформаційне повідомлення:
Лот виставляється на торги:
3-й раз
Початкова ціна:
1 592,43 грн без ПДВ
На фінальну суму нараховується ПДВ:
Так
Відсоток зниження:
1 %
Розмір кроку голландського раунду:
15,92 грн
Кількість кроків:
99
Тип власності:
Державна
Наявність умов продажу:
Ні
Порядок ознайомлення з майном, час і місце проведення огляду об’єкта:
у робочі дні за попередньою домовленістю з балансоутримувачем, за адресою: Волинська обл., Камінь-Каширський р-н, с. Софіянівка, вул. Центральна, 1б, 1в, 1д, 1г.ПІБ контактної особи на об’єкті: провідний юрисконсульт філії «Маневицьке лісове господарство» Державного спеціалізованого господарського підприємства «Ліси України» – Шевчик Віта Адамівна; телефон: (098)5161266, е-mail: [email protected].

Показати більше інформації

Приховати детальну інформацію

Причина відміни аукціону

Причина:
Інша підстава за рішенням органу приватизації
Назва документу Тип документу Дата публікації
Рішення органу приватизації про відміну електронного аукціону 19 лют. 2025 11:30

Список об’єктів

Опис Кількість Адреса
1

До складу Об’єкт приватизації входять: - гараж загальною площею 83,2 кв. м, рік побудови – 1969 (фундамент – бетонний, стрічковий; стіни, перегородки – цегляні; підлога – цементна, покрівля – азбестоцементні листи); - свинарник загальною площею 221,3 кв.м, рік побудови – 1980 (фундамент – цегляний; стіни, перегородки – цегляні; перекриття – залізобетонні панелі; підлога – цементна; покрівля – шиферна); - конюшня загальною площею 137,4 кв.м, рік побудови – 1980 (фундамент – цегляний; стіни – цегляні; перегородки – цегляні, дерев’яні; перекриття – дерев’яні; підлога – відсутня; покрівля – шиферна); - овочесховище загальною площею 131,8 кв.м, рік побудови – 1980 (фундамент – бетонний; стіни – цегляні; перекриття – залізобетонні панелі; підлога – бетонна; покрівля –шиферна).

Код CAV: 04214000-1 Будівля для утримання тварин, для приготування кормів тощо та їх частини
Класифікатор державного майна (ДМ): 101 Окреме нерухоме майно

Кількість:

4 Одиниця

Адреса:

Україна, 44684, Волинська область, Камінь-Каширський р-н, с. Софіянівка, вул. Центральна 1б, 1в, 1г, 1д

Тип:
Майно
Стан державної реєстрації:
Об’єкт зареєстровано
Номер запису:
1406486107236, 1405663207236, 1406577507236, 1405686207236
Дата реєстрації:
10 лист. 2017 08:25
Загальна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
573.7
Загальна площа будівлі, кв.м:
573.7
Рік будівництва:
1980
Технологія будівництва:
Цегла
Місце розташування об'єкта в будівлі:
Надземний
Чи приєднаний об'єкт до електромережі:
Ні
Водопостачання:
Відсутнє
Каналізація:
Відсутнє
Газифікація:
Відсутнє
Централізоване опалення:
Відсутнє
Автономне опалення:
Відсутнє
Лічильник опалення:
Відсутнє
Вентиляція:
Відсутнє
Кондиціонування:
Відсутнє
Телефонізація:
Відсутнє
Телебачення:
Відсутнє
Інтернет:
Відсутнє
Ліфт:
Відсутнє
Охоронна сигналізація:
Відсутнє
Пожежна сигналізація:
Відсутнє
Координати:
Широта: 51.20598536923066 Довгота: 25.40513857108409

Розташування на мапі

Документи аукціону 9 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Ілюстрація 17 лют. 2025 15:00
Ілюстрація 17 лют. 2025 15:00
Ілюстрація 17 лют. 2025 15:00
Ілюстрація 17 лют. 2025 15:00
Ілюстрація 17 лют. 2025 15:00
Ілюстрація 17 лют. 2025 15:00
Ілюстрація 17 лют. 2025 15:00
Рішення про затвердження умов продажу 17 лют. 2025 15:00
Інформаційне повідомлення 17 лют. 2025 15:00

Показати документи

Приховати документи

Організатор

Назва:
ЄДРПОУ:
42899921
Адреса:
Україна, 79000, Львівська область, м. Львів, вул. Коперника, 4
Інформація щодо підтвердження повноважень:
Наказ ФДМУ від 18.04.2023 №703 "Про затвердження змін до Положення Регіонального відділення ФДМУ по Львівській, Закарпатській та Волинській областях"

Основний контакт

Ім'я:
Наталія Володимирівна Кизицька
E-mail:
Телефон:
+380332240057
Веб сайт:

Показати контакти

Приховати контакти

Інформація про балансоутримувача

Назва:
ЄДРПОУ:
44768034
Адреса:
Україна, 01601, Київ, м. Київ, вул. Шота Руставелі, 9А
Інформація щодо підтвердження повноважень:
Наказ

Основний контакт

Ім'я:
Болоховець Юрій Віталійович
E-mail:
Телефон:
+380442356129

Показати контакти

Приховати контакти

Корисні посилання

Список аукціонів організатора РЕГІОНАЛЬНЕ ВІДДІЛЕННЯ ФОНДУ ДЕРЖАВНОГО МАЙНА УКРАЇНИ ПО ЛЬВІВСЬКІЙ, ЗАКАРПАТСЬКІЙ ТА ВОЛИНСЬКІЙ ОБЛАСТЯХ

Вас може зацікавити

Будівля дільничної лікарні ветеринарної медицини, літ. А; вбиральня, літ. Б; колодязь, літ. Н; споруди № 1, 3 за адресою: Закарпатська обл Мукачівський р-н, с. Нижній Коропець, вул. Сороча, 2

Будівля дільничної лікарні ветеринарної медицини, літ. А; вбиральня, літ. Б; колодязь, літ. Н; споруди № 1, 3 за адресою: Закарпатська обл Мукачівський р-н, с. Нижній Коропець, вул. Сороча, 2
Ім'я:
Оксана Степанівна Дідик
E-mail: [email protected] Телефон: +380322616214 Веб сайт: ЄДРПОУ:
42899921
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

1 284,15 грн без ПДВ

Дивитись