Нежитлові підвальні приміщення у будівлі міського центру зайнятості загальною площею 157,1 кв. м, що складає 138/1000 будівлі, за адресою: Львівська обл., Червоноградський р-н, м. Червоноград, вул. Паркова, 4а

Нежитлові підвальні приміщення у будівлі міського центру зайнятості загальною площею 157,1 кв. м, що складає 138/1000 будівлі, за адресою: Львівська обл., Червоноградський р-н, м. Червоноград, вул. Паркова, 4а

Початкова ціна

54 889,00 грн

без ПДВ
Аукціон завершено. Договір підписано
Переглянути в кабінеті
Прийняття заяв на участь

з 23 черв. 2024 14:41

до 18 лип. 2024 20:00

Аукціон

з 19 лип. 2024 12:00

до 19 лип. 2024 12:29

Кваліфікація

з 19 лип. 2024 12:29

до 23 серп. 2024 14:17

Аукціон завершено

23 серп. 2024 14:18

Подача пропозицій:
23 черв. 2024 14:41 – 18 лип. 2024 20:00
Період аукціону:
19 лип. 2024 12:00 – 19 лип. 2024 12:29
Дата публікації:
23 черв. 2024 14:41
Період уточнень:
23 черв. 2024 14:41 – 23 черв. 2024 14:41
Період питань:
23 черв. 2024 14:41 – 18 лип. 2024 18:00
Період відповідей:
23 черв. 2024 14:41 – 18 лип. 2024 18:00
Період кваліфікації:
19 лип. 2024 12:29 – 2 вер. 2024 18:00

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Протокол аукціону

Про аукціон

Ідентифікатор аукціону:
SPE001-UA-20240623-35525
Реєстраційний внесок:
1 420,00 грн
Гарантійний внесок:
213 000,00 грн
Ідентифікатор попереднього аукціону:
Об'єкт приватизації:
Інформаційне повідомлення:
Контрактинг:
Лот виставляється на торги:
Вперше
Мінімальна кількість учасників:
1
Початкова ціна:
54 889,00 грн без ПДВ
На фінальну суму нараховується ПДВ:
Так
Мінімальний крок аукціону:
548,89 грн
Тип власності:
Державна
Наявність умов продажу:
Ні
Порядок ознайомлення з майном, час і місце проведення огляду об’єкта:
Ознайомитися з Об'єктом приватизації можна у робочі дні з 9-00 до 18-00, у п’ятницю з 9-00 до 16-45 за адресою: Львівська обл., Червоноградський р-н, м. Червоноград, вул. Паркова, 4а.

Показати більше інформації

Приховати детальну інформацію

Список об’єктів

Опис Кількість Адреса
1

Нежитлові підвальні приміщення у будівлі міського центру зайнятості загальною площею 157,1 кв. м, що складає 138/1000 будівлі, за адресою: Львівська обл., Червоноградський р-н, м. Червоноград, вул. Паркова, 4а

Код CAV: 04234000-7 Адміністративні приміщення в цокольних, підвальних, мансардних частинах будівлі
Класифікатор державного майна (ДМ): 101 Окреме нерухоме майно

Кількість:

1 лот

Адреса:

Україна, 80100, Львівська область, Червоноград, вулиця Паркова, 4А, Червоноград

Тип:
Майно
Стан державної реєстрації:
Об’єкт зареєстровано
Номер запису:
42032714
Дата реєстрації:
14 трав. 2021 15:05
Загальна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
157.1
Загальна площа будівлі, кв.м:
1108.4
Корисна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
157.1
Технологія будівництва:
Інше
Місце розташування об'єкта в будівлі:
Підвальний
Номер поверху або поверхів:
0
Технічний стан об'єкта:
задовільний
Чи приєднаний об'єкт до електромережі:
Так
Водопостачання:
Присутнє
Каналізація:
Присутнє
Координати:
Широта: 50.39523023376653 Довгота: 24.242277145385742

Розташування на мапі

Документи аукціону 10 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Ілюстрація 23 черв. 2024 14:41
Ілюстрація 23 черв. 2024 14:41
Ілюстрація 23 черв. 2024 14:41
Ілюстрація 23 черв. 2024 14:41
Ілюстрація 23 черв. 2024 14:41
Ілюстрація 23 черв. 2024 14:41
Ілюстрація 23 черв. 2024 14:41
Ілюстрація 23 черв. 2024 14:41
Ілюстрація 23 черв. 2024 14:41
Інформаційне повідомлення 23 черв. 2024 14:41

Показати документи

Приховати документи

Історія аукціону

Учасники аукціону 2 учасника

Учасник Пропозиція Статус

Учасник:

Ім'я:
Марич Наталія Йосифівна
ІПН/РНОКПП:
3446706888

Пропозиція:

1 225 000,00 грн

Статус:

Переможець аукціону

Документи:

Документи, що подані з пропозицією 6 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Документ, що підтверджує сплату реєстраційного внеску 16 лип. 2024 15:32
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 16 лип. 2024 15:32
Заява про ознайомлення з об'єктом 16 лип. 2024 15:32
Заява про те, що потенційний покупець не підпадає під обмеження, передбачені статтею 8 ЗУ "Про приватизацію державного майна" 16 лип. 2024 15:32
Письмова згода потенційного покупця щодо взяття на себе зобов'язань, визначених умовами продажу 16 лип. 2024 15:32
Заява на участь 16 лип. 2024 15:32

Рішення відповідальної особи 1 документ

Назва документу Тип документу Дата публікації
Протокол про результати електронного аукціону 29 лип. 2024 10:56

Документи договору 1 документ

Назва документу Тип документу Дата публікації
Підписаний договір 23 серп. 2024 14:16

Документи, що подані з пропозицією 6 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Документ, що підтверджує сплату реєстраційного внеску 16 лип. 2024 15:32
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 16 лип. 2024 15:32
Заява про ознайомлення з об'єктом 16 лип. 2024 15:32
Заява про те, що потенційний покупець не підпадає під обмеження, передбачені статтею 8 ЗУ "Про приватизацію державного майна" 16 лип. 2024 15:32
Письмова згода потенційного покупця щодо взяття на себе зобов'язань, визначених умовами продажу 16 лип. 2024 15:32
Заява на участь 16 лип. 2024 15:32

Рішення відповідальної особи 1 документ

Назва документу Тип документу Дата публікації
Протокол про результати електронного аукціону 29 лип. 2024 10:56

Документи договору 1 документ

Назва документу Тип документу Дата публікації
Підписаний договір 23 серп. 2024 14:16
Статус договору:
Договір підтверджено
Номер договору:
4031
Назва договору:
Договір купівлі-продажу об’єкта малої приватизації державної власності: окремого майна - нежитлових підвальних приміщень у будівлі міського центру зайнятості загальною площею 157,1 кв. м, що складає 138/1000 будівлі, за адресою: Львівська обл., Червоноградський р-н, м. Червоноград, вул. Паркова, 4а, за результатами аукціону без умов
Опис договору:
Договір купівлі-продажу об’єкта малої приватизації державної власності: окремого майна - нежитлових підвальних приміщень у будівлі міського центру зайнятості загальною площею 157,1 кв. м, що складає 138/1000 будівлі, за адресою: Львівська обл., Червоноградський р-н, м. Червоноград, вул. Паркова, 4а, за результатами аукціону без умов
Вартість договору
1 225 000,00 грн
Заключна вартість договору:
1 470 000,00 грн
Дата підписання договору:
22 серп. 2024 16:00
Назва документу Тип документу Дата публікації
Підписаний договір 23 серп. 2024 14:16

Оплата за участь здійснена:
Ні
Період підписання протоколу:
19 лип. 2024 12:29 – 30 лип. 2024 18:00
Період оплати:
19 лип. 2024 12:29 – 16 серп. 2024 18:00
Період публікації договору:
19 лип. 2024 12:29 – 2 вер. 2024 18:00
Період підписання договору:
19 лип. 2024 12:29 – 23 серп. 2024 18:00

Учасник:

Ім'я:
Годісь Зіновій Юліанович
ІПН/РНОКПП:
2220305059

Пропозиція:

1 215 000,00 грн

Статус:

Учасник не став переможцем

Документи:

Документи, що подані з пропозицією 7 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Заява на участь 18 лип. 2024 13:39
Письмова згода потенційного покупця щодо взяття на себе зобов'язань, визначених умовами продажу 18 лип. 2024 13:40
Письмова згода потенційного покупця щодо взяття на себе зобов'язань, визначених умовами продажу 18 лип. 2024 13:40
Заява про те, що потенційний покупець не підпадає під обмеження, передбачені статтею 8 ЗУ "Про приватизацію державного майна" 18 лип. 2024 13:40
Заява про ознайомлення з об'єктом 18 лип. 2024 13:40
Документ, що підтверджує сплату реєстраційного внеску 18 лип. 2024 13:40
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 18 лип. 2024 13:40

Документи, що подані з пропозицією 7 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Заява на участь 18 лип. 2024 13:39
Письмова згода потенційного покупця щодо взяття на себе зобов'язань, визначених умовами продажу 18 лип. 2024 13:40
Письмова згода потенційного покупця щодо взяття на себе зобов'язань, визначених умовами продажу 18 лип. 2024 13:40
Заява про те, що потенційний покупець не підпадає під обмеження, передбачені статтею 8 ЗУ "Про приватизацію державного майна" 18 лип. 2024 13:40
Заява про ознайомлення з об'єктом 18 лип. 2024 13:40
Документ, що підтверджує сплату реєстраційного внеску 18 лип. 2024 13:40
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 18 лип. 2024 13:40

Організатор

Назва:
ЄДРПОУ:
42899921
Адреса:
Україна, 79005, Львівська область, м. Львів, вул. Коперника, 4
Інформація щодо підтвердження повноважень:
Наказ ФДМУ від 18.04.2023 №703 "Про затвердження змін до Положення Регіонального відділення ФДМУ по Львівській, Закарпатській та Волинській областях"

Основний контакт

Ім'я:
Дідик Оксана Степанівна
E-mail:
Телефон:
+380505388363
Веб сайт:

Показати контакти

Приховати контакти

Інформація про балансоутримувача

Назва:
ЄДРПОУ:
03491180
Адреса:
Україна, 79033, Львівська область, Львів, вул. Бортнянського, 11а
Інформація щодо підтвердження повноважень:
Наказ

Основний контакт

Ім'я:
Барилюк В.Н.
E-mail:
Телефон:
+380322323490
Факс:
+380322323490
Веб сайт:

Показати контакти

Приховати контакти

Банківські реквізити

Реєстраційний внесок

Рахунок у валюті UAH (Українська гривня)

Назва банку:
Державна казначейська служба України, вул. Бастіонна, 6, м. Київ, Україна.
Опис:
для перерахування реєстраційного внеску
Міжнародний номер банківського рахунку IBAN:
UA118201720355569001001157855
ЄДРПОУ:
42899921
МФО:
820172
Найменування одержувача:
Регіональне відділення Фонду державного майна України по Львівській, Закарпатській та Волинській областях
ЄДРПОУ одержувача:
42899921

Гарантійний внесок

Рахунок у валюті UAH (Українська гривня)

Назва банку:
Державна казначейська служба України, вул. Бастіонна, 6, м. Київ, Україна
Опис:
для перерахування гарантійного внеску
Міжнародний номер банківського рахунку IBAN:
UA868201720355269001000157855
ЄДРПОУ:
42899921
МФО:
820172
Найменування одержувача:
Регіональне відділення Фонду державного майна України по Львівській, Закарпатській та Волинській областях
ЄДРПОУ одержувача:
42899921

Плата за лот

Рахунок у валюті UAH (Українська гривня)

Назва банку:
Державна казначейська служба України, вул. Бастіонна, 6, м. Київ, Україна
Опис:
проведення переможцем аукціону розрахунків за придбаний об’єкт малої приватизації: нежитлові підвальні приміщення у будівлі міського центру зайнятості загальною площею 157,1 кв. м, що складає 138/1000 будівлі, за адресою: Львівська обл., Червоноградський р-н, м. Червоноград, вул. Паркова, 4а
Міжнародний номер банківського рахунку IBAN:
UA118201720355569001001157855
ЄДРПОУ:
42899921
МФО:
820172
Найменування одержувача:
Регіональне відділення Фонду державного майна України по Львівській, Закарпатській та Волинській областях
ЄДРПОУ одержувача:
42899921

Показати банківські реквізити

Приховати банківські реквізити

Корисні посилання

Список аукціонів організатора РЕГІОНАЛЬНЕ ВІДДІЛЕННЯ ФОНДУ ДЕРЖАВНОГО МАЙНА УКРАЇНИ ПО ЛЬВІВСЬКІЙ, ЗАКАРПАТСЬКІЙ ТА ВОЛИНСЬКІЙ ОБЛАСТЯХ