Нежитлові підвальні приміщення у будівлі міського центру зайнятості загальною площею 157,1 кв. м, що складає 138/1000 будівлі, за адресою: Львівська обл., Червоноградський р-н, м. Червоноград, вул. Паркова, 4а

Нежитлові підвальні приміщення у будівлі міського центру зайнятості загальною площею 157,1 кв. м, що складає 138/1000 будівлі, за адресою: Львівська обл., Червоноградський р-н, м. Червоноград, вул. Паркова, 4а

Прийняття заяв на участь

з 12 черв. 2024 16:14

до 21 черв. 2024 16:35

Аукціон
не було
Кваліфікація
не було
Аукціон завершено
не було
Подача пропозицій:
12 черв. 2024 16:14 – 21 черв. 2024 16:35
Початок аукціону:
21 черв. 2024 09:50
Дата публікації:
12 черв. 2024 16:14
Період уточнень:
12 черв. 2024 16:14 – 14 черв. 2024 16:14
Період питань:
12 черв. 2024 16:14 – 20 черв. 2024 18:00
Період відповідей:
12 черв. 2024 16:14 – 20 черв. 2024 18:00

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Протокол аукціону

Про аукціон

Ідентифікатор аукціону:
SPD001-UA-20240612-67131
Реєстраційний внесок:
1 420,00 грн
Гарантійний внесок:
213 000,00 грн
Ідентифікатор попереднього аукціону:
Об'єкт приватизації:
Інформаційне повідомлення:
Лот виставляється на торги:
3-й раз
Початкова ціна:
27 444,50 грн без ПДВ
На фінальну суму нараховується ПДВ:
Так
Відсоток зниження:
1 %
Розмір кроку голландського раунду:
274,45 грн
Кількість кроків:
99
Тип власності:
Державна
Наявність умов продажу:
Ні
Порядок ознайомлення з майном, час і місце проведення огляду об’єкта:
Ознайомитися з Об'єктом приватизації можна у робочі дні з 9-00 до 18-00, у п’ятницю з 9-00 до 16-45 за адресою: Львівська обл., Червоноградський р-н, м. Червоноград, вул. Паркова, 4а.

Показати більше інформації

Приховати детальну інформацію

Причина відміни аукціону

Причина:
Інша підстава за рішенням органу приватизації
Назва документу Тип документу Дата публікації
Рішення органу приватизації про відміну електронного аукціону 14 черв. 2024 09:46

Список об’єктів

Опис Кількість Адреса
1

Нежитлові підвальні приміщення у будівлі міського центру зайнятості загальною площею 157,1 кв. м, що складає 138/1000 будівлі, за адресою: Львівська обл., Червоноградський р-н, м. Червоноград, вул. Паркова, 4а

Код CAV: 04234000-7 Адміністративні приміщення в цокольних, підвальних, мансардних частинах будівлі
Класифікатор державного майна (ДМ): 101 Окреме нерухоме майно

Кількість:

1 лот

Адреса:

Україна, 80100, Львівська область, Червоноград, вулиця Паркова, 4А, Червоноград

Тип:
Майно
Стан державної реєстрації:
Об’єкт зареєстровано
Номер запису:
42032714
Дата реєстрації:
14 трав. 2021 15:05
Загальна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
157.1
Загальна площа будівлі, кв.м:
1108.4
Корисна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
157.1
Технологія будівництва:
Інше
Місце розташування об'єкта в будівлі:
Підвальний
Номер поверху або поверхів:
0
Технічний стан об'єкта:
задовільний
Чи приєднаний об'єкт до електромережі:
Так
Водопостачання:
Присутнє
Каналізація:
Присутнє
Координати:
Широта: 50.39523023376653 Довгота: 24.242277145385742

Розташування на мапі

Документи аукціону 10 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Ілюстрація 12 черв. 2024 16:14
Ілюстрація 12 черв. 2024 16:14
Ілюстрація 12 черв. 2024 16:14
Ілюстрація 12 черв. 2024 16:14
Ілюстрація 12 черв. 2024 16:14
Ілюстрація 12 черв. 2024 16:14
Ілюстрація 12 черв. 2024 16:14
Ілюстрація 12 черв. 2024 16:14
Ілюстрація 12 черв. 2024 16:14
Інформаційне повідомлення 12 черв. 2024 16:14

Показати документи

Приховати документи

Організатор

Назва:
ЄДРПОУ:
42899921
Адреса:
Україна, 79005, Львівська область, м. Львів, вул. Коперника, 4
Інформація щодо підтвердження повноважень:
Наказ ФДМУ від 18.04.2023 №703 "Про затвердження змін до Положення Регіонального відділення ФДМУ по Львівській, Закарпатській та Волинській областях"

Основний контакт

Ім'я:
Дідик Оксана Степанівна
E-mail:
Телефон:
+380505388363
Веб сайт:

Показати контакти

Приховати контакти

Інформація про балансоутримувача

Назва:
ЄДРПОУ:
03491180
Адреса:
Україна, 79033, Львівська область, Львів, вул. Бортнянського, 11а
Інформація щодо підтвердження повноважень:
Наказ

Основний контакт

Ім'я:
Барилюк В.Н.
E-mail:
Телефон:
+380322323490
Факс:
+380322323490
Веб сайт:

Показати контакти

Приховати контакти

Корисні посилання

Список аукціонів організатора РЕГІОНАЛЬНЕ ВІДДІЛЕННЯ ФОНДУ ДЕРЖАВНОГО МАЙНА УКРАЇНИ ПО ЛЬВІВСЬКІЙ, ЗАКАРПАТСЬКІЙ ТА ВОЛИНСЬКІЙ ОБЛАСТЯХ