Гараж А-1 загальною площею 83,2 кв. м, за адресою: Волинська обл., Камінь-Каширський р-н, с. Софіянівка, вул. Центральна, 1б; свинарник А-1 загальною площею 221,3 кв. м, за адресою: Волинська обл., Камінь-Каширський р-н, с. Софіянівка, вул. Центральна,
1в; конюшня А-1 загальною площею 137,4 кв.м, за адресою: Волинська обл., Камінь-Каширський р-н, с. Софіянівка, вул. Центральна, 1д; овочесховище А-1 загальною площею 131,8 кв. м, за адресою: Волинська обл., Камінь-Каширський р-н, с. Софіянівка, вул. Центральна, 1г
До складу Об’єкт приватизації входять: - гараж загальною площею 83,2 кв. м, рік побудови – 1969 (фундамент – бетонний, стрічковий; стіни, перегородки – цегляні; підлога – цементна, покрівля – азбестоцементні листи); - свинарник загальною площею 221,3 кв.м, рік побудови – 1980 (фундамент – цегляний; стіни, перегородки – цегляні; перекриття – залізобетонні панелі; підлога – цементна; покрівля – шиферна); - конюшня загальною площею 137,4 кв.м, рік побудови – 1980 (фундамент – цегляний; стіни – цегляні;
перегородки – цегляні, дерев’яні; перекриття – дерев’яні; підлога – відсутня; покрівля – шиферна); - овочесховище загальною площею 131,8 кв.м, рік побудови – 1980 (фундамент – бетонний; стіни – цегляні; перекриття – залізобетонні панелі; підлога – бетонна; покрівля –шиферна).
1 592,43 грн
без ПДВОрганізатор:
РЕГІОНАЛЬНЕ ВІДДІЛЕННЯ ФОНДУ ДЕРЖАВНОГО МАЙНА УКРАЇНИ ПО ЛЬВІВСЬКІЙ, ЗАКАРПАТСЬКІЙ ТА ВОЛИНСЬКІЙ ОБЛАСТЯХз 16 січ. 2025 16:15
до 26 січ. 2025 20:00
з 27 січ. 2025 12:40
до 27 січ. 2025 14:12
з 27 січ. 2025 14:12
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Протокол аукціону
Переглянути
Галерея 7 зображень
Про аукціон
Показати більше інформації
Приховати детальну інформацію
Список об’єктів
| № | Опис | Кількість | Адреса |
|---|---|---|---|
| 1 |
До складу Об’єкт приватизації входять: - гараж загальною площею 83,2 кв. м, рік побудови – 1969 (фундамент – бетонний, стрічковий; стіни, перегородки – цегляні; підлога – цементна, покрівля – азбестоцементні листи); - свинарник загальною площею 221,3 кв.м, рік побудови – 1980 (фундамент – цегляний; стіни, перегородки – цегляні; перекриття – залізобетонні панелі; підлога – цементна; покрівля – шиферна); - конюшня загальною площею 137,4 кв.м, рік побудови – 1980 (фундамент – цегляний; стіни – цегляні; перегородки – цегляні, дерев’яні; перекриття – дерев’яні; підлога – відсутня; покрівля – шиферна); - овочесховище загальною площею 131,8 кв.м, рік побудови – 1980 (фундамент – бетонний; стіни – цегляні; перекриття – залізобетонні панелі; підлога – бетонна; покрівля –шиферна).
Код CAV: 04214000-1 Будівля для утримання тварин, для приготування кормів тощо та їх частини
Класифікатор державного майна (ДМ): 101 Окреме нерухоме майно
|
Кількість: 4 Одиниця |
Адреса: Україна, 44684, Волинська область, Камінь-Каширський р-н, с. Софіянівка, вул. Центральна 1б, 1в, 1г, 1д |
|
Тип:
Майно
Стан державної реєстрації:
Об’єкт зареєстровано
Номер запису:
1406486107236, 1405663207236, 1406577507236, 1405686207236
Дата реєстрації:
10 лист. 2017 08:25
Загальна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
573.7
Загальна площа будівлі, кв.м:
573.7
Рік будівництва:
1980
Технологія будівництва:
Цегла
Місце розташування об'єкта в будівлі:
Надземний
Чи приєднаний об'єкт до електромережі:
Ні
Водопостачання:
Відсутнє
Каналізація:
Відсутнє
Газифікація:
Відсутнє
Централізоване опалення:
Відсутнє
Автономне опалення:
Відсутнє
Лічильник опалення:
Відсутнє
Вентиляція:
Відсутнє
Кондиціонування:
Відсутнє
Телефонізація:
Відсутнє
Телебачення:
Відсутнє
Інтернет:
Відсутнє
Ліфт:
Відсутнє
Охоронна сигналізація:
Відсутнє
Пожежна сигналізація:
Відсутнє
Координати:
Широта: 51.20598536923066 Довгота: 25.40513857108409
|
|||
Розташування на мапі
Документи аукціону 9 документів
| Назва документу | Тип документу | Дата публікації |
| Ілюстрація | 16 січ. 2025 16:15 | |
| Ілюстрація | 16 січ. 2025 16:15 | |
| Ілюстрація | 16 січ. 2025 16:15 | |
| Ілюстрація | 16 січ. 2025 16:15 | |
| Ілюстрація | 16 січ. 2025 16:15 | |
| Ілюстрація | 16 січ. 2025 16:15 | |
| Ілюстрація | 16 січ. 2025 16:15 | |
| Рішення про затвердження умов продажу | 16 січ. 2025 16:15 | |
| Інформаційне повідомлення | 16 січ. 2025 16:15 |
Показати документи
Приховати документи
Історія аукціону
Переглянути
Учасники аукціону 9 учасників
| Учасник | Пропозиція | Статус | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Учасник:
Ім'я:
Ляшук Роман Володимирович
ІПН/РНОКПП:
2708117295
|
Пропозиція: 4 000 001,00 грн |
Статус: Дискваліфіковано |
Документи: Документи, що подані з пропозицією 6 документів
Рішення відповідальної особи 1 документ
Документи, що подані з пропозицією 6 документів
Рішення відповідальної особи 1 документ
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Причина дискваліфікації/відмови учаснику:
Відмовився від підписання протоколу про результати електронного аукціону
Оплата за участь здійснена:
Ні
Період підписання протоколу:
27 січ. 2025 14:12 – 5 лют. 2025 18:00
Період оплати:
27 січ. 2025 14:12 – 24 лют. 2025 18:00
Період публікації договору:
27 січ. 2025 14:12 – 13 бер. 2025 18:00
Період підписання договору:
27 січ. 2025 14:12 – 3 бер. 2025 18:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Учасник:
Ім'я:
Оксентюк Ростислав Дмитрович
ІПН/РНОКПП:
2840815731
|
Пропозиція: 4 000 000,00 грн |
Статус: Дискваліфіковано |
Документи: Документи, що подані з пропозицією 9 документів
Рішення відповідальної особи 1 документ
Документи, що подані з пропозицією 9 документів
Рішення відповідальної особи 1 документ
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Причина дискваліфікації/відмови учаснику:
Відмовився від підписання протоколу про результати електронного аукціону
Оплата за участь здійснена:
Ні
Період підписання протоколу:
5 лют. 2025 14:26 – 14 лют. 2025 18:00
Період оплати:
5 лют. 2025 14:26 – 5 бер. 2025 18:00
Період публікації договору:
5 лют. 2025 14:26 – 22 бер. 2025 18:00
Період підписання договору:
5 лют. 2025 14:26 – 12 бер. 2025 18:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Учасник:
Ім'я:
Остріков Вячеслав Валерійович
ІПН/РНОКПП:
3143722398
|
Пропозиція: 818 300,00 грн |
Статус: Не розглядався |
Документи: Документи, що подані з пропозицією 7 документів
Документи, що подані з пропозицією 7 документів
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Учасник:
Ім'я:
Хомук Володимир Степанович
ЄДРПОУ:
34511517
|
Пропозиція: 818 200,00 грн |
Статус: Не розглядався |
Документи: Документи, що подані з пропозицією 9 документів
Документи, що подані з пропозицією 9 документів
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Учасник:
Ім'я:
Олександр Федорович Степанюк
ІПН/РНОКПП:
3064904598
|
Пропозиція: 500 001,00 грн |
Статус: Не розглядався |
Документи: Документи, що подані з пропозицією 6 документів
Документи, що подані з пропозицією 6 документів
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Учасник:
Ім'я:
Алдошкін Віктор Миколайович
ІПН/РНОКПП:
2689006034
|
Пропозиція: 500 000,00 грн |
Статус: Не розглядався |
Документи: Документи, що подані з пропозицією 25 документів
Документи, що подані з пропозицією 25 документів
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Учасник:
Ім'я:
Суслопаров Іван Павлович
ІПН/РНОКПП:
3561806731
|
Пропозиція: 100 000,00 грн |
Статус: Не розглядався |
Документи: Документи, що подані з пропозицією 14 документів
Документи, що подані з пропозицією 14 документів
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Учасник:
Ім'я:
Мельник Роман Володимирович
ІПН/РНОКПП:
3204210054
|
Пропозиція: 15 000,00 грн |
Статус: Не розглядався |
Документи: Документи, що подані з пропозицією 6 документів
Документи, що подані з пропозицією 6 документів
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Учасник:
Ім'я:
Слюсар Анна Сергіївна
ІПН/РНОКПП:
3613710065
|
Пропозиція: 2 500,00 грн |
Статус: Не розглядався |
Документи: Документи, що подані з пропозицією 7 документів
Документи, що подані з пропозицією 7 документів
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Організатор
Основний контакт
Показати контакти
Приховати контакти
Інформація про балансоутримувача
Основний контакт
Показати контакти
Приховати контакти
Банківські реквізити
Реєстраційний внесок
Рахунок у валюті UAH (Українська гривня)
Гарантійний внесок
Рахунок у валюті UAH (Українська гривня)
Плата за лот
Рахунок у валюті UAH (Українська гривня)
Показати банківські реквізити
Приховати банківські реквізити
Корисні посилання
Список аукціонів організатора РЕГІОНАЛЬНЕ ВІДДІЛЕННЯ ФОНДУ ДЕРЖАВНОГО МАЙНА УКРАЇНИ ПО ЛЬВІВСЬКІЙ, ЗАКАРПАТСЬКІЙ ТА ВОЛИНСЬКІЙ ОБЛАСТЯХВас може зацікавити
Будівля дільничної лікарні ветеринарної медицини, літ. А; вбиральня, літ. Б; колодязь, літ. Н; споруди № 1, 3 за адресою: Закарпатська обл Мукачівський р-н, с. Нижній Коропець, вул. Сороча, 2
1 284,15 грн без ПДВ
Дивитись