Право оренди земельної ділянки несільськогосподарського призначення площею 0,8578 га, кадастровий номер: 4620910100:29:009:0145, що розташована за адресою: Львівська область, Львівський район, місто Городок, вулиця Зарицького, 33, категорія земель – землі житлової та громадської забудови, цільове призначення – для іншої житлової забудови (КВЦПЗ 02.07)

Право оренди земельної ділянки несільськогосподарського призначення площею 0,8578 га, кадастровий номер: 4620910100:29:009:0145, що розташована за адресою: Львівська область, Львівський район, місто Городок, вулиця Зарицького, 33, категорія земель – землі житлової та громадської забудови, цільове призначення – для іншої житлової забудови (КВЦПЗ 02.07)

Початкова ціна

496 410,23 грн

без ПДВ
Очікується підписання акту/договору
Переглянути в кабінеті
Прийняття заяв на участь

з 16 лип. 18:00

до 16 серп. 20:00

Аукціон

з 17 серп. 12:00

до 17 серп. 13:14

Кваліфікація

з 17 серп. 13:14

Аукціон завершено
очікується
Подача пропозицій:
16 лип. 18:00 – 16 серп. 20:00
Період аукціону:
17 серп. 12:00 – 17 серп. 13:14
Дата публікації:
14 лип. 14:55
Період редагування:
14 лип. 14:55 – 16 лип. 18:00
Період питань:
14 лип. 14:55 – 16 серп. 18:00
Період відповідей:
14 лип. 14:55 – 16 серп. 18:00
Період кваліфікації:
17 серп. 13:14 – 21 вер. 18:00

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Протокол аукціону

Про аукціон

Ідентифікатор аукціону:
LRE001-UA-20260714-83557
Реєстраційний внесок:
864,70 грн
Гарантійний внесок:
148 923,07 грн
Номер лоту:
01
Строк оренди:
5 років
Лот виставляється на торги:
Вперше
Мінімальна кількість учасників:
2
Початкова ціна:
496 410,23 грн без ПДВ
На фінальну суму нараховується ПДВ:
Ні
Мінімальний крок аукціону:
4 964,10 грн
Сума витрат (видатків), здійснених на підготовку лота:
12 977,28 грн з ПДВ
Нормативна грошова оцінка:
4 136 751,92 грн
Тип оренди:
Оренда земельних ділянок
Обтяження прав на земельну ділянку, обмеження у використанні земель:
Відомості про обмеження у використанні земельної ділянки, встановлені Порядком ведення Державного земельного кадастру, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 17.10.2012 №1051, не зареєстровано.
Порядок ознайомлення з майном, час і місце проведення огляду об’єкта:
Відповіді на запитання щодо лота та доступ до документації надаються протягом робочого часу, визначеного правилами внутрішнього трудового розпорядку організатора. Ніколайчук Ярослав Васильович Тел.: +380994117703 [email protected]
Перелік та вимоги до оформлення документів:
Відповідно до ч.7 ст. 137 ЗКУ, п.29 Вимог щодо підготовки до проведення та проведення земельних торгів для продажу земельних ділянок та набуття прав користування ними (оренди, суперфіцію, емфітевзису) затверджених Постановою КМУ №1013 від 22.09.2021р. із змінами від 01.03.2024р., 03.09.2025 р., 10.12.2025р.
Додаткова інформація:
Умови користування земельною ділянкою вказано у п.5 Рішення Городоцької міської ради №26/77-9706 від 25.06.2026р. (див. додатки). Встановити такі умови користування земельною ділянкою: Використовувати земельну ділянку виключно за цільовим призначенням та відповідно до умов договору оренди землі з дотриманням вимог земельного, містобудівного та іншого чинного законодавства України. Переможець земельних торгів у формі електронного аукціону, крім сплати орендної плати та інших обов’язкових платежів, передбачених законодавством та договором оренди землі, зобов’язується безоплатно передати у комунальну власність Городоцької міської ради квартири загальною площею не менше 8 % від загальної житлової площі квартир, збудованих у житловому будинку або відповідній черзі будівництва для забезпечення житлом ветеранів російсько-української війни. Передача квартир у комунальну власність Городоцької міської ради здійснюється протягом 60 (шістдесяти) календарних днів з дня введення в експлуатацію житлового будинку або введення в експлуатацію відповідної черги будівництва. Погодження квартир Перелік квартир, їх площа, поверховість, технічні характеристики та місце розташування погоджуються з Городоцькою міською радою Львівської області. При цьому загальна площа квартир не може бути меншою ніж 8 % від загальної житлової площі об’єкта будівництва. Квартири, що передаються у комунальну власність, повинні: бути завершеними будівництвом; відповідати державним будівельним нормам; бути придатними для проживання; бути забезпеченими інженерними мережами та комунікаціями; передаватися без обтяжень, арештів, іпотеки та будь-яких прав третіх осіб. Передача квартир оформляється актом приймання-передачі з подальшою державною реєстрацією права комунальної власності за Городоцькою міською радою. Витрати, пов’язані з оформленням права власності, виготовленням технічної документації та державною реєстрацією права комунальної власності на квартири, покладаються на переможця земельних торгів. З метою додаткового захисту інтересів територіальної громади та забезпечення гарантій отримання житла допускається передача Городоцькій міській раді Львівської області майнових прав на майбутні об’єкти нерухомого майна. Такі права можуть бути передані протягом 60 календарних днів з дня отримання забудовником декларації або дозволу на початок виконання будівельних робіт. Передача майнових прав здійснюється шляхом: укладення договору про передачу майнових прав; визначення конкретних квартир; державної реєстрації відповідних обтяжень або прав у встановленому законом порядку. Умови щодо передачі квартир чи прав на майбутні об’єкти нерухомості у комунальну власність є істотними умовами договору оренди землі та обов’язковими для виконання переможцем земельних торгів.
Реквізити майданчиків:

Показати більше інформації

Приховати детальну інформацію

Список об’єктів

Опис Площа Адреса
1

Право оренди земельної ділянки несільськогосподарського призначення площею 0,8578 га, кадастровий номер: 4620910100:29:009:0145, що розташована за адресою: Львівська область, Львівський район, місто Городок, вулиця Зарицького, 33, категорія земель – землі житлової та громадської забудови, цільове призначення – для іншої житлової забудови (КВЦПЗ 02.07)

Код CAV: 06111000-3 Землі житлової забудови (землі, які використовуються для розміщення житлової забудови (житлові будинки, гуртожитки, господарські будівлі та інше); землі, які використовуються для розміщення гаражного будівництва)
Цільове призначення землі (КВЦПЗ): 02.07 Для іншої житлової забудови
Вид земельних угідь (КВЗУ): 012.00 Землі, зайняті поточним будівництвом та відведені під будівництво (будівництво на яких не розпочато)

Площа:

0,8578 гектар

Адреса:

Україна, 81552, Львівська область, м. Городок, вулиця Зарицького, 33

Площа ділянки, га:
0.8578
Кадастровий номер:
4620910100:29:009:0145
Тип власності:
Комунальна
Координати:
Широта: 49.78187035845396 Довгота: 23.674438566920742

Розташування на мапі

Документи аукціону 13 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Копії документів та матеріалів на лот 14 лип. 14:55
Копії документів та матеріалів на лот 14 лип. 14:55
Копії документів та матеріалів на лот 14 лип. 14:55
Копії документів та матеріалів на лот 14 лип. 14:55
Копії документів та матеріалів на лот 14 лип. 14:55
Проєкт договору 14 лип. 14:55
Паспорт торгів 14 лип. 14:55
Фотографічні зображення земельної ділянки та ілюстрації 14 лип. 14:55
Фотографічні зображення земельної ділянки та ілюстрації 14 лип. 14:55
Фотографічні зображення земельної ділянки та ілюстрації 14 лип. 14:55
Фотографічні зображення земельної ділянки та ілюстрації 14 лип. 14:55
Фотографічні зображення земельної ділянки та ілюстрації 14 лип. 14:55
Паспорт торгів 14 лип. 14:55

Показати документи

Приховати документи

Історія аукціону

Учасники аукціону 7 учасників

Учасник Пропозиція Статус

Учасник:

Ім'я:
Кафтан Денис Романович
ЄДРПОУ:
45369419

Пропозиція:

14 000 000,00 грн

Статус:

Очікується договір

Документи:

Документи, що подані з пропозицією 6 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Заява на участь 13 серп. 10:39
Інформація про кінцевого бенефіціарного власника 13 серп. 10:39
Копія витягу з ЄДРПОУ або документ про реєстрацію у державі місцезнаходження 13 серп. 10:39
Документ, що підтверджує сплату реєстраційного внеску 13 серп. 10:39
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 13 серп. 10:39
Заява на участь 14 серп. 17:59

Рішення відповідальної особи 1 документ

Назва документу Тип документу Дата публікації
Протокол аукціону 19 серп. 17:09

Документи, що подані з пропозицією 6 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Заява на участь 13 серп. 10:39
Інформація про кінцевого бенефіціарного власника 13 серп. 10:39
Копія витягу з ЄДРПОУ або документ про реєстрацію у державі місцезнаходження 13 серп. 10:39
Документ, що підтверджує сплату реєстраційного внеску 13 серп. 10:39
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 13 серп. 10:39
Заява на участь 14 серп. 17:59

Рішення відповідальної особи 1 документ

Назва документу Тип документу Дата публікації
Протокол аукціону 19 серп. 17:09
Статус договору:
Очікується договір
Вартість договору
14 000 000,00 грн

Період підписання протоколу:
17 серп. 13:14 – 25 серп. 18:00
Період підписання договору:
17 серп. 13:14 – 14 вер. 18:00

Учасник:

Ім'я:
Ємельянова Анна Мирославівна
ЄДРПОУ:
46341640

Пропозиція:

5 000 001,00 грн

Статус:

Очікується рішення

Документи:

Документи, що подані з пропозицією 6 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Заява на участь 13 серп. 11:59
Інформація про кінцевого бенефіціарного власника 13 серп. 12:00
Документи що підтверджують відповідність вимогам 13 серп. 12:01
Копія витягу з ЄДРПОУ або документ про реєстрацію у державі місцезнаходження 13 серп. 12:02
Документ, що підтверджує сплату реєстраційного внеску 13 серп. 12:03
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 13 серп. 12:04

Документи, що подані з пропозицією 6 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Заява на участь 13 серп. 11:59
Інформація про кінцевого бенефіціарного власника 13 серп. 12:00
Документи що підтверджують відповідність вимогам 13 серп. 12:01
Копія витягу з ЄДРПОУ або документ про реєстрацію у державі місцезнаходження 13 серп. 12:02
Документ, що підтверджує сплату реєстраційного внеску 13 серп. 12:03
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 13 серп. 12:04

Учасник:

Ім'я:
Мосійчук Дмитро Євгенович
ЄДРПОУ:
43869311

Пропозиція:

2 272 764,10 грн

Статус:

Не розглядався

Документи:

Документи, що подані з пропозицією 6 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Заява на участь 11 серп. 15:40
Документи що підтверджують відповідність вимогам 11 серп. 15:41
Інформація про кінцевого бенефіціарного власника 11 серп. 15:42
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 11 серп. 15:51
Документ, що підтверджує сплату реєстраційного внеску 11 серп. 15:52
Копія витягу з ЄДРПОУ або документ про реєстрацію у державі місцезнаходження 11 серп. 16:42

Документи, що подані з пропозицією 6 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Заява на участь 11 серп. 15:40
Документи що підтверджують відповідність вимогам 11 серп. 15:41
Інформація про кінцевого бенефіціарного власника 11 серп. 15:42
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 11 серп. 15:51
Документ, що підтверджує сплату реєстраційного внеску 11 серп. 15:52
Копія витягу з ЄДРПОУ або документ про реєстрацію у державі місцезнаходження 11 серп. 16:42

Учасник:

Ім'я:
Мінєєв Віталій Борисович
ІПН/РНОКПП:
3089407754

Пропозиція:

2 267 802,00 грн

Статус:

Не розглядався

Документи:

Документи, що подані з пропозицією 3 документи

Назва документу Тип документу Дата публікації
Заява на участь 14 серп. 10:51
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 14 серп. 10:51
Документ, що підтверджує сплату реєстраційного внеску 14 серп. 10:51

Документи, що подані з пропозицією 3 документи

Назва документу Тип документу Дата публікації
Заява на участь 14 серп. 10:51
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 14 серп. 10:51
Документ, що підтверджує сплату реєстраційного внеску 14 серп. 10:51

Учасник:

Ім'я:
Гарасій Богдана Ористославівна
ЄДРПОУ:
44176620

Пропозиція:

2 267 801,00 грн

Статус:

Не розглядався

Документи:

Документи, що подані з пропозицією 5 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Заява на участь 14 серп. 17:52
Копія витягу з ЄДРПОУ або документ про реєстрацію у державі місцезнаходження 14 серп. 17:52
Інформація про кінцевого бенефіціарного власника 14 серп. 17:52
Документ, що підтверджує сплату реєстраційного внеску 14 серп. 17:52
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 14 серп. 17:52

Документи, що подані з пропозицією 5 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Заява на участь 14 серп. 17:52
Копія витягу з ЄДРПОУ або документ про реєстрацію у державі місцезнаходження 14 серп. 17:52
Інформація про кінцевого бенефіціарного власника 14 серп. 17:52
Документ, що підтверджує сплату реєстраційного внеску 14 серп. 17:52
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 14 серп. 17:52

Учасник:

Ім'я:
Гринюк Олексій
ЄДРПОУ:
44621607

Пропозиція:

499 999,99 грн

Статус:

Не розглядався

Документи:

Документи, що подані з пропозицією 12 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Заява на участь 11 серп. 18:04
Цифровий підпис 11 серп. 18:04
Копія витягу з ЄДРПОУ або документ про реєстрацію у державі місцезнаходження 11 серп. 18:04
Цифровий підпис 11 серп. 18:04
Інформація про кінцевого бенефіціарного власника 11 серп. 18:04
Цифровий підпис 11 серп. 18:04
Документи що підтверджують відповідність вимогам 11 серп. 18:04
Цифровий підпис 11 серп. 18:04
Документи що підтверджують відповідність вимогам 11 серп. 18:04
Цифровий підпис 11 серп. 18:04
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 11 серп. 18:04
Документ, що підтверджує сплату реєстраційного внеску 11 серп. 18:04

Документи, що подані з пропозицією 12 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Заява на участь 11 серп. 18:04
Цифровий підпис 11 серп. 18:04
Копія витягу з ЄДРПОУ або документ про реєстрацію у державі місцезнаходження 11 серп. 18:04
Цифровий підпис 11 серп. 18:04
Інформація про кінцевого бенефіціарного власника 11 серп. 18:04
Цифровий підпис 11 серп. 18:04
Документи що підтверджують відповідність вимогам 11 серп. 18:04
Цифровий підпис 11 серп. 18:04
Документи що підтверджують відповідність вимогам 11 серп. 18:04
Цифровий підпис 11 серп. 18:04
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 11 серп. 18:04
Документ, що підтверджує сплату реєстраційного внеску 11 серп. 18:04

Учасник:

Ім'я:
Ганюк Тетяна Миколаївна
ЄДРПОУ:
41707094

Пропозиція:

496 410,23 грн

Статус:

Не розглядався

Документи:

Документи, що подані з пропозицією 5 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Заява на участь 16 серп. 17:47
Копія витягу з ЄДРПОУ або документ про реєстрацію у державі місцезнаходження 16 серп. 17:47
Інформація про кінцевого бенефіціарного власника 16 серп. 17:47
Документ, що підтверджує сплату реєстраційного внеску 16 серп. 17:47
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 16 серп. 17:47

Документи, що подані з пропозицією 5 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Заява на участь 16 серп. 17:47
Копія витягу з ЄДРПОУ або документ про реєстрацію у державі місцезнаходження 16 серп. 17:47
Інформація про кінцевого бенефіціарного власника 16 серп. 17:47
Документ, що підтверджує сплату реєстраційного внеску 16 серп. 17:47
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 16 серп. 17:47

Організатор

Назва:
ЄДРПОУ:
26269892
Адреса:
Україна, 81500, Львівська область, м. Городок, майдан Гайдамаків, буд. 6

Основний контакт

Ім'я:
Ніколайчук Ярослав Васильович
E-mail:
Телефон:
+380994117703

Показати контакти

Приховати контакти

Банківські реквізити

Плата за лот

Рахунок у валюті UAH (Українська гривня)

Назва банку:
Казначейство України (ел. адм. подат.)
Опис:
Отримувач: ГУК Львiв/Городоцька тг /18010900 (орендна плата за землю з фізичних осіб) Код Отримувача: 38008294, Розрахунковий рахунок: UA338999980334179815000013861
Міжнародний номер банківського рахунку IBAN:
UA338999980334179815000013861
Найменування одержувача:
ГУК Львiв/Городоцька тг /18010900
ЄДРПОУ одержувача:
38008294

Рахунок у валюті UAH (Українська гривня)

Назва банку:
Казначейство України(ел. адм. подат.)
Опис:
Отримувач: ГУК Львів/ Городоцька тг /18010600 (орендна плата за землю з юридичних осіб) Код Отримувача: 38008294, Розрахунковий рахунок: UA888999980334169812000013861
Міжнародний номер банківського рахунку IBAN:
UA888999980334169812000013861
Найменування одержувача:
ГУК Львів/ Городоцька тг /18010600
ЄДРПОУ одержувача:
38008294

Плата за підготовку лота

Рахунок у валюті UAH (Українська гривня)

Назва банку:
АБ "УКРГАЗБАНК"
Опис:
Отримувач ПП "ФІРМА"СОМГІЗ" ЄДРПОУ 20810095 в АБ "УКРГАЗБАНК" п/р UA703204780000026006924431706 (для зарахування витрат (видатків), здійснених на підготовку лота у сумі 12 977грн.28коп. у т.ч. ПДВ)
Міжнародний номер банківського рахунку IBAN:
UA703204780000026006924431706
Найменування одержувача:
ПП "ФІРМА"СОМГІЗ"(для зарахування витрат (видатків), здійснених на підготовку лота у сумі 12 977грн.28коп. у т.ч. ПДВ)
ЄДРПОУ одержувача:
20810095

Показати банківські реквізити

Приховати банківські реквізити

Корисні посилання

Список аукціонів організатора Городоцька міська рада

Вас може зацікавити

Земельна ділянка загальною площею: 0.1479 (га.), для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (прсадибна ділянка), кадастровий номер: 3221285201:01:014:0100, за адресою: Київська область, Броварський район, с. Літочки, вулиця Велика Польова

Земельна ділянка загальною площею: 0.1479 (га.), для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (прсадибна ділянка), кадастровий номер: 3221285201:01:014:0100, за адресою: Київська область, Броварський район, с. Літочки, ву...
Ім'я:
Приватний виконавець виконавчого округу м. Києва Борейко Максим Валерійович
E-mail: [email protected] Телефон: +380993330022 ІПН/РНОКПП:
3261017077
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

287 000,00 грн без ПДВ

Дивитись

1 ТОРГИ, земельна ділянка, кадастровий номер: 5120884400:02:001:0378, площа (га): 0.1500, цільове призначення: для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), за адресою: Одеська область, Білгород-Дністровський район, с. Молога, вулиця Степова, 53

1 ТОРГИ, земельна ділянка, кадастровий номер: 5120884400:02:001:0378, площа (га): 0.1500, цільове призначення: для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), за адресою: Одеська область, Білгород-Дніст...
Ім'я:
Колечко Дмитро Миколайович
E-mail: [email protected] Телефон: +380682548196 ІПН/РНОКПП:
2998516157
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

296 370,00 грн без ПДВ

Дивитись

продаж арештованої земельної ділянки з кадастровим номером 3223188401:01:024:0067, площею 0.25 га та цільовим призначенням 02.01 для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), що знаходиться за адресою: Київська область, Обухівський район, с. Халеп'я, вулиця Київська, 16

продаж арештованої земельної ділянки з кадастровим номером 3223188401:01:024:0067, площею 0.25 га та цільовим призначенням 02.01 для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), що знаходиться за адресою...
Ім'я:
Приватний виконавець виконавчого округу Київської області Олександр Валявський
E-mail: [email protected] Телефон: +380933617100 ІПН/РНОКПП:
2830116575
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

665 452,50 грн без ПДВ

Дивитись