Проведення земельних торгів у формі електронного аукціону щодо продажу права оренди земельної ділянки площею 0,0213 га, кадастровий номер земельної ділянки 1821455600:01:006:0084, що знаходиться в Житомирській області, Житомирського району, смт. миропіль, вул. Центральна.

Проведення земельних торгів у формі електронного аукціону щодо продажу права оренди земельної ділянки площею 0,0213 га, кадастровий номер земельної ділянки 1821455600:01:006:0084, що знаходиться в Житомирській області, Житомирський район, смт. Миропіль, вул. Центральна.

Початкова ціна

5 375,00 грн

без ПДВ
Торги не відбулись
Переглянути в кабінеті
Прийняття заяв на участь

з 9 бер. 2023 18:00

до 18 квіт. 2023 20:00

Аукціон
не було
Кваліфікація
не було
Аукціон завершено
не було
Подача пропозицій:
9 бер. 2023 18:00 – 18 квіт. 2023 20:00
Початок аукціону:
19 квіт. 2023 11:10
Дата публікації:
7 бер. 2023 14:55
Період редагування:
7 бер. 2023 14:55 – 9 бер. 2023 18:00
Період питань:
7 бер. 2023 14:55 – 18 квіт. 2023 18:00
Період відповідей:
7 бер. 2023 14:55 – 18 квіт. 2023 18:00

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Протокол аукціону

Про аукціон

Ідентифікатор аукціону:
LRE001-UA-20230307-46093
Реєстраційний внесок:
670,00 грн
Гарантійний внесок:
1 612,50 грн
Ідентифікатор попереднього аукціону:
Строк оренди:
10 років
Лот виставляється на торги:
Вдруге
Мінімальна кількість учасників:
2
Початкова ціна:
5 375,00 грн без ПДВ
На фінальну суму нараховується ПДВ:
Ні
Мінімальний крок аукціону:
53,75 грн
Тип оренди:
Оренда земельних ділянок
Обтяження прав на земельну ділянку, обмеження у використанні земель:
Відсутні
Містобудівні умови земельної ділянки:
Цільове призначення земельної ділянки для будівництва та обслуговування об'єктів торгівлі (КВЦПЗ 03.07)
Порядок ознайомлення з майном, час і місце проведення огляду об’єкта:
Для огляду об'єкта звертатись в Миропільську селищну раду, контактна особа Янко Ігор Анатолійович, тел.: 0680250945.
Реквізити майданчиків:

Показати більше інформації

Приховати детальну інформацію

Список об’єктів

Опис Площа Адреса
1

Вільна від забудови земельна ділянка площею 0,0213 га, цільове призначення: для будівництва та обслуговування об'єктів торгівлі, знаходиться по вул. Центральна в прохідному місці.

Код CAV: 06112000-0 Землі громадської забудови (землі, які використовуються для розміщення громадських будівель і споруд (готелів, офісних будівель, торговельних будівель, для публічних виступів, для музеїв та бібліотек, для навчальних та дослідних закладів, для лікарень та оздоровчих закладів), інших об'єктів загального користування)
Цільове призначення землі (КВЦПЗ): 03.07 Для будівництва та обслуговування будівель торгівлі
Вид земельних угідь (КВЗУ): 012.00 Землі, зайняті поточним будівництвом та відведені під будівництво (будівництво на яких не розпочато)

Площа:

0,0213 гектар

Адреса:

Україна, 13033, Житомирська область, Миропіль, вул. Центральна

Площа ділянки, га:
0.0213
Кадастровий номер:
1821455600:01:006:0084
Тип власності:
Комунальна
Координати:
Широта: 50.10905402864152 Довгота: 27.695401482582

Розташування на мапі

Документи аукціону 9 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Копії документів та матеріалів на лот 7 бер. 2023 14:55
Копії документів та матеріалів на лот 7 бер. 2023 14:55
Кваліфікаційні вимоги 7 бер. 2023 14:55
Кваліфікаційні вимоги 7 бер. 2023 14:55
Кваліфікаційні вимоги 7 бер. 2023 14:55
Проєкт договору 7 бер. 2023 14:55
Кваліфікаційні вимоги 7 бер. 2023 14:55
Фотографічні зображення земельної ділянки та ілюстрації 7 бер. 2023 14:55
Фотографічні зображення земельної ділянки та ілюстрації 7 бер. 2023 14:55

Показати документи

Приховати документи

Організатор

Назва:
ЄДРПОУ:
04345204
Адреса:
Україна, 13033, Житомирська область, Житомирський р-н, смт. Миропіль, вул. Центральна, буд. 38

Основний контакт

Ім'я:
Янко Ігор Анатолійович
E-mail:
Телефон:
+380680250945

Показати контакти

Приховати контакти

Корисні посилання

Список аукціонів організатора МИРОПІЛЬСЬКА СЕЛИЩНА РАДА ЖИТОМИРСЬКОГО РАЙОНУ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Вас може зацікавити

Право оренди земельної ділянки площею 0.0145 га, кадастровий номер: 0724255300:01:001:0423, для будівництва та обслуговування будівель торгівлі на території Заболоттівської селищної ради Волинської області.

Право оренди земельної ділянки площею 0.0145 га, кадастровий номер: 0724255300:01:001:0423, для будівництва та обслуговування будівель торгівлі на території Заболоттівської селищної ради Волинської області.
Ім'я:
Глущук Ірина Миколаївна
E-mail: [email protected] Телефон: +380978686537 ЄДРПОУ:
04334672
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

7 262,34 грн без ПДВ

Дивитись

Продаж права оренди земельної ділянки комунальної власності площею 0,0216 гектарів, кадастровий номер 7424155400:01:002:0091, за місцем розташування: Чернігівська область, Прилуцький район, селище Ладан, вулиця Заводська, 32 "а", категорія земель – Землі житлової та громадської забудови, цільове призначення: 03.07 Для будівництва та обслуговування будівель торгівлі, код за КВЦПЗ - В03.07

Продаж права оренди земельної ділянки комунальної власності площею 0,0216 гектарів, кадастровий номер 7424155400:01:002:0091, за місцем розташування: Чернігівська область, Прилуцький район, селище Ладан, вулиця Заводська, 32 "а", категорія земель – Землі житло...
Ім'я:
ВЛАСЕНКО Олена
E-mail: [email protected] Телефон: +380686911951 ЄДРПОУ:
04412449
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

8 027,61 грн без ПДВ

Дивитись

Продаж права оренди земельної кадастровий номер 5925010100:00:027:0536

Продаж права оренди земельної кадастровий номер 5925010100:00:027:0536
Ім'я:
Івах Ганна Анатоліївна
E-mail: [email protected] Телефон: +380634900622 ЄДРПОУ:
24006361
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

9 820,15 грн без ПДВ

Дивитись