Проведення земельних торгів у формі електронного аукціону щодо продажу права оренди земельної ділянки площею 0,0200 га, кадастровий номер земельної ділянки 1821455600:01:006:0083, що знаходиться в Житомирській області, Житомирський район, смт. Миропіль,
вул. Центральна.
Проведення земельних торгів у формі електронного аукціону щодо продажу права оренди земельної ділянки площею 0,0200 га, кадастровий номер земельної ділянки 1821455600:01:006:0083, що знаходиться в Житомирській області, Житомирський район, смт. Миропіль, вул. Центральна.
з 8 бер. 2023 18:00
до 16 квіт. 2023 20:00
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Протокол аукціону
Переглянути
Галерея 3 зображення
Про аукціон
Показати більше інформації
Приховати детальну інформацію
Список об’єктів
| № | Опис | Площа | Адреса |
|---|---|---|---|
| 1 |
Вільна від забудови земельна ділянка площею 0,0200 га, цільове призначення: для будівництва та обслуговування об'єктів торгівлі, знаходиться по вул. Центральна в прохідному місці.
Код CAV: 06112000-0 Землі громадської забудови (землі, які використовуються для розміщення громадських будівель і споруд (готелів, офісних будівель, торговельних будівель, для публічних виступів, для музеїв та бібліотек, для навчальних та дослідних закладів, для лікарень та оздоровчих закладів), інших об'єктів загального користування)
Цільове призначення землі (КВЦПЗ): 03.07 Для будівництва та обслуговування будівель торгівлі
Вид земельних угідь (КВЗУ): 012.00 Землі, зайняті поточним будівництвом та відведені під будівництво (будівництво на яких не розпочато)
|
Площа: 0,02 гектар |
Адреса: Україна, 13033, Житомирська область, Миропіль, вул. Центральна |
|
Площа ділянки, га:
0.02
Кадастровий номер:
1821455600:01:006:0083
Тип власності:
Комунальна
Координати:
Широта: 50.1087104466755 Довгота: 27.694441543575955
|
|||
Розташування на мапі
Документи аукціону 10 документів
| Назва документу | Тип документу | Дата публікації |
| Копії документів та матеріалів на лот | 6 бер. 2023 15:36 | |
| Кваліфікаційні вимоги | 6 бер. 2023 15:36 | |
| Кваліфікаційні вимоги | 6 бер. 2023 15:36 | |
| Кваліфікаційні вимоги | 6 бер. 2023 15:36 | |
| Кваліфікаційні вимоги | 6 бер. 2023 15:36 | |
| Проєкт договору | 6 бер. 2023 15:36 | |
| Кваліфікаційні вимоги | 6 бер. 2023 15:36 | |
| Фотографічні зображення земельної ділянки та ілюстрації | 6 бер. 2023 15:36 | |
| Фотографічні зображення земельної ділянки та ілюстрації | 6 бер. 2023 15:36 | |
| Фотографічні зображення земельної ділянки та ілюстрації | 6 бер. 2023 15:36 |
Показати документи
Приховати документи
Організатор
Основний контакт
Показати контакти
Приховати контакти
Корисні посилання
Список аукціонів організатора МИРОПІЛЬСЬКА СЕЛИЩНА РАДА ЖИТОМИРСЬКОГО РАЙОНУ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІВас може зацікавити
Право оренди земельної ділянки площею 0.0145 га, кадастровий номер: 0724255300:01:001:0423, для будівництва та обслуговування будівель торгівлі на території Заболоттівської селищної ради Волинської області.
7 262,34 грн без ПДВ
ДивитисьПродаж права оренди земельної ділянки комунальної власності площею 0,0216 гектарів, кадастровий номер 7424155400:01:002:0091, за місцем розташування: Чернігівська область, Прилуцький район, селище Ладан, вулиця Заводська, 32 "а", категорія земель – Землі житлової та громадської забудови, цільове призначення: 03.07 Для будівництва та обслуговування будівель торгівлі, код за КВЦПЗ - В03.07
8 027,61 грн без ПДВ
ДивитисьПродаж права оренди земельної кадастровий номер 5925010100:00:027:0536
9 820,15 грн без ПДВ
Дивитись