Продовження договору оренди нежитлових приміщень площею 72,5 кв. м за адресою: м. Київ, вул. Шовковична, 13/2
Продовження договору оренди нежитлових приміщень підвального поверху загальною площею 72,5 кв. м, які розташовані за адресою: м. Київ, вул. Шовковична, 13/2 (вхід через приміщення, яке перебуває у приватній власності) , що обліковуються на балансі комунального підприємства «Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Печерського району м. Києва» . Потенційний орендар повинен відповідати вимогам до особи орендаря, визначеним статтею 4 Закону України «Про оренду державного та комунального майна», у
разі, якщо вид діяльності підлягає ліцензуванню, надати ліцензію. Юридична особа, інформація про бенефіціарних власників якої не розкрита в порушення вимог Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань" не може бути орендарем
з 1 лист. 2021 18:00
до 24 лист. 2021 20:00
(один учасник)
з 24 лист. 2021 20:00
до 24 груд. 2021 09:21
24 груд. 2021 09:22
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Протокол аукціону
Переглянути
Галерея 1 зображення
Про аукціон
Показати більше інформації
Приховати детальну інформацію
Обмеження
Чинний орендар
Список об’єктів
| № | Опис | Площа | Адреса |
|---|---|---|---|
| 1 |
нежитлове приміщення площею 72,5 кв. м за адресою :м. Київ, вул. Шовковична,13/2, розташоване в підвалі
Код CAV: 04000000-8 Нерухоме майно
Код CPVS: QB29-3 З питань законодавства у сфері нерухомості
Код CPVS: PA01-7 Оренда
|
Площа: 72,5 метри квадратні |
Адреса: Україна, 01021, Київ, Київ, Шовковична вулиця, 13/2 |
|
Тип:
Нерухомість
Стан державної реєстрації:
Зареєстровано в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно
Номер запису:
32090065
Дата реєстрації:
15 черв. 2019 21:00
Загальна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
72.5
Номер поверху або поверхів:
підвал
Технічний стан об'єкта:
задовільний
Чи приєднаний об'єкт до електромережі:
Так
Водопостачання:
Відсутнє
Каналізація:
Відсутнє
Інформація про наявність окремих особових рахунків на об'єкт, відкритих постачальниками комунальних послуг:
відсутні прилади обліку
Координати:
Широта: 50.444023141329 Довгота: 30.5334544694811
|
|||
Розташування на мапі
Документи аукціону 4 документи
| Назва документу | Тип документу | Дата публікації |
| Кваліфікаційні вимоги | 28 жовт. 2021 17:29 | |
| Поверховий план об'єкта або план поверху | 28 жовт. 2021 17:29 | |
| Проєкт договору оренди | 28 жовт. 2021 17:29 | |
| Фотографічне зображення майна | 28 жовт. 2021 17:29 |
Учасники аукціону 1 учасник
| Учасник | Пропозиція | Статус | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Учасник:
З переважним правом
Ім'я:
Троян Ганна Григорівна
ІПН/РНОКПП:
1698509548
|
Пропозиція: 13 650,00 грн |
Статус: Переможець аукціону |
Документи: Документи, що подані з пропозицією 3 документи
Рішення відповідальної особи 1 документ
Документи договору 1 документ
Документи, що подані з пропозицією 3 документи
Рішення відповідальної особи 1 документ
Документи договору 1 документ
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Статус договору:
Договір підтверджено
Номер договору:
1058/602
Назва договору:
Договір оренди нерухомого майна, що належить до комунальної власності територіальної громади міста Києва
Опис договору:
Оренда нежитлових приміщень площею 72,5 кв. м підвального поверху в будинку № 13/2 на вул. Шовковичній
Вартість договору
13 650,00 грн
Заключна вартість договору:
16 380,00 грн
Термін дії договору:
20 груд. 2021 02:00 – 27 бер. 2024 02:00
Дата підписання договору:
20 груд. 2021 00:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Період підписання протоколу:
24 лист. 2021 20:00 – 8 груд. 2021 18:00
Період підписання договору:
24 лист. 2021 20:00 – 22 груд. 2021 18:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Орендодавець
Основний контакт
Показати контакти
Приховати контакти
Балансоутримувач
Основний контакт
Показати контакти
Приховати контакти
Банківські реквізити
Реєстраційний внесок
Рахунок у валюті UAH (Українська гривня)
Гарантійний внесок
Рахунок у валюті UAH (Українська гривня)
Авансовий внесок
Рахунок у валюті UAH (Українська гривня)
Орендні платежі
Рахунок у валюті UAH (Українська гривня)
Показати банківські реквізити
Приховати банківські реквізити
Корисні посилання
Список аукціонів організатора Печерська районна в місті Києві державна адміністраціяВас може зацікавити
Передача нерухомого майна комунальної власності в оренду: танцювальний майданчик з нежитловими будівлями та спорудами, загальна площа танцполу становить 399,6 кв.м, загальна площа нежитлових будівель становить 18,0 кв.м, що розташований за адресою Харківська область, Харківський район, селище Нова Водолага, площа Кооперативна, 82
9 794,00 грн без ПДВ
ДивитисьПроведення аукціону на продовження договору оренди № 6765 від 28.02.2014 нерухомого майна, що належить до державної власності, а саме: нежитлові приміщення загальною площею 4,00 кв.м (частина даху будівлі та прилеглого до будівлі майданчика), що розміщене за адресою: 02099, м. Київ, вул. Вереснева, 13/59 та обліковується на балансі Головного управління державної служби України з надзвичайних ситуацій у м. Києві. Ключ 9662. Додаткова угода від 22.09.2021 № 6765/02. Чинний орендар має переважне право на продовження договору оренди.
9 919,10 грн без ПДВ
ДивитисьПроведення аукціону на продовження договору оренди № 8294 від 17.12.2018 нерухомого майна, що належить до державної власності, а саме: нежитлові приміщення загальною площею 10,0 кв.м (частина даху будівлі), що розміщене за адресою: 03022, м. Київ, вул. Юлії Здановської (Ломоносова), 36, та перебуває на балансі Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Ключ 9059. Додаткова угода від 03.05.2023 № 8294/03. Чинний орендар має переважне право на продовження договору оренди.
26 393,82 грн без ПДВ
Дивитись