Нежитлове приміщення підвального поверху площею 72,5 кв. м, розташоване за адресою: м. Київ, вул. Шовковична, 13/2. Чинний орендар- фізична особа-підприємець Троян Г. Г.

Орендна плата

Не вказано

Строк оренди

2 роки 11 місяців 29 днів

Очікує включення в перелік
Переглянути в кабінеті
Ідентифікатор об'єкту:
RGL001-UA-20211013-88291
Тип власності:
Комунальна
Дата публікації:
13 жовт. 2021 14:28
Дата редагування:
11 лют. 2022 15:38

Стан погоджень та рішень

Тип переліку, до якого віднесено об'єкт:
Не визначено
Статус об'єкту в переліку:
Очікує включення в перелік
Стан державної реєстрації об'єкту:
Зареєстровано в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно
Реквізити державної реєстрації об'єкту:
номер запису 32090065 від 16.06.2019

Погодження органу охорони культурної спадщини

Наявність та необхідність рішення:
Не вимагається
Стан пам'ятки культурної спадщини:
не відноситься до пам"яток архітектури

Показати більше інформації

Приховати детальну інформацію

Правила та умови передачі об'єкта в оренду

Строк оренди:
2 роки 11 місяців 29 днів
Спосіб обмеження цільового призначення об'єкта:
Тільки зазначене
Цільове призначення об'єкта:
розміщення суб єкту господарювання, що здійснює побутове обслуговування населення з ремонт одягу та взуття

Дані про вартість об'єкту

Значення орендної ставки у відсотках:
3 %
Посилання на пункт Методики розрахунку орендної плати, яким встановлена орендна ставка для запропонованого цільового призначення:
38
Первісна балансова вартість:
1 429 180,40 грн з ПДВ
Залишкова балансова вартість:
1 365 000,00 грн з ПДВ

Показати більше інформації

Приховати детальну інформацію

Чинний орендар

Назва:
ФОП ТРОЯН ГАННА ГРИГОРІВНА
ІПН/РНОКПП (ФОП):
1698509548
Адреса:
Україна, 01004, Київська область, Київ, Дарвіна,8,кв.23, КОАТУУ: 4822780907, КИЇВ

Основний контакт

Ім'я:
Троян Ганна Григорівна
E-mail:
Телефон:
+380672095767

Показати контакти

Приховати контакти

Склад об'єкту

Назва Площа Адреса
1

нежитлове приміщення площею 72,5 кв. м за адресою :м. Київ, вул. Шовковична,13/2

Нерухомість
Код CAV: 04000000-8 Нерухоме майно
Код CPVS: QB29-3 З питань законодавства у сфері нерухомості
Код CPVS: PA01-7 Оренда

Площа:

72.5 кв. м

Адреса:

Україна, 01021, Київ, Київ, Шовковична вулиця, 13/2
Опис:
нежитлове приміщення площею 72,5 кв. м за адресою :м. Київ, вул. Шовковична,13/2, розташоване в підвалі

Загальна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
72.5
Номер поверху або поверхів:
підвал
Технічний стан об'єкта:
задовільний
Чи приєднаний об'єкт до електромережі:
Так
Водопостачання:
Відсутнє
Каналізація:
Відсутнє
Інформація про наявність окремих особових рахунків на об'єкт, відкритих постачальниками комунальних послуг:
відсутні прилади обліку
Координати:
Широта: 50.444023141329 Довгота: 30.5334544694811

Розташування на мапі

Орендодавець

Назва:
ЄДРПОУ:
37401206
Адреса:
Україна, 01010, Київ, Київ, вул. Омельяновича-Павленка,15, КОАТУУ: 4822780907, КИЇВ

Основний контакт

Ім'я:
Литвинова Ажеліка Володимирівна
E-mail:
Телефон:
+380442801539

Показати контакти

Приховати контакти

Балансоутримувач

Назва:
Комунальне підприємство «Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Печерського району м. Києва»
ЄДРПОУ:
35692211
Адреса:
Україна, 01021, Київ, Київ, пров. Івана Мар’яненка, 7, КОАТУУ: 4822780907, КИЇВ

Основний контакт

Ім'я:
Костюченко Інна Миколаївна
E-mail:
Телефон:
+380442544224

Показати контакти

Приховати контакти

Корисні посилання

Список об'єктів орендодавця Печерська районна в місті Києві державна адміністрація

Вас може зацікавити

Оренда нерухомого майна, що належить до комунальної власності територіальної громади міста Києва - загальною площею - 80,88 кв. м за адресою: вулиця Здолбунівська, 3 Б, Заклад дошкільної освіти (ясла - садок) № 113 Дарницького району м. Києва

Оренда нерухомого майна, що належить до комунальної власності територіальної громади міста Києва - загальною площею - 80,88 кв. м за адресою: вулиця Здолбунівська, 3 Б, Заклад дошкільної освіти (ясла - садок) № 113 Дарницького району м. Києва
Ім'я:
Бігун Віталій Віталійович
E-mail: [email protected] Телефон: +380445649201 ЄДРПОУ:
37388222
Орендна плата

31,17 грн з ПДВ

Строк оренди

5 років

Площа

80.88 кв. м

Дивитись

Оренда нерухомого майна, що належить до комунальної власності територіальної громади міста Києва - загальною площею - 39,72 кв. м за адресою: вул. Драгоманова, 27 А, Ліцей № 315 Дарницького району міста Києва

Оренда нерухомого майна, що належить до комунальної власності територіальної громади міста Києва - загальною площею - 39,72 кв. м за адресою: вул. Драгоманова, 27 А, Ліцей № 315 Дарницького району міста Києва
Ім'я:
Бігун Віталій Віталійович
E-mail: [email protected] Телефон: +380445649201 ЄДРПОУ:
37388222
Орендна плата

2 917,97 грн з ПДВ

Строк оренди

2 роки 11 місяців 30 днів

Площа

39.72 кв. м

Дивитись

Електронний аукціон на надання в оренду нежитлового приміщення комунальної власності територіальної громади міста Києва, загальною площею 93,20 кв. м, що знаходиться за адресою: м. Київ, вул. Братиславська, 14-Б

Електронний аукціон на надання в оренду нежитлового приміщення комунальної власності територіальної громади міста Києва, загальною площею 93,20 кв. м, що знаходиться за адресою: м. Київ, вул. Братиславська, 14-Б
Ім'я:
Молотков Микола Миколайович
E-mail: [email protected] Телефон: +380445462071 ЄДРПОУ:
37415088
Орендна плата

12 570,85 грн без ПДВ

Строк оренди

5 років

Площа

93.2 кв. м

Дивитись