Анонімізовано. Дані цього аукціону приховані від усіх крім організатора і учасників аукціону.

Аукціон про передачу в оренду із зниженням стартової орендної плати через аукціон такого майна: вбудовані нежитлові приміщення № 59, 60, 61, 62 загальною площею 89,3 кв. м, що знаходяться на третьому поверсі будівлі за адресою: м. Львів, пр. В. Чорновола, 4 та перебуває на балансі Головного управління статистики у Львівській області.

Аукціон про передачу в оренду із зниженням стартової орендної плати через аукціон такого майна: вбудовані нежитлові приміщення № 59, 60, 61, 62 загальною площею 89,3 кв. м, що знаходяться на третьому поверсі будівлі за адресою: м. Львів, пр. В. Чорновола, 4 та перебуває на балансі Головного управління статистики у Львівській області. Термін - 5 років. Детальна інформація про об'єкт оренди, порядок та умови проведення аукціону міститься в документах аукціону, приєднаних до даного оголошення. Нарахування податку на додану вартість на суму орендної плати здійснюється у порядку, визначеному законодавством. Ключ об'єкта 53391.

Початкова ціна

6 647,45 грн

без ПДВ
Аукціон не відбувся
Переглянути в кабінеті
Прийняття заяв на участь

з 23 черв. 2025 18:00

до 17 лип. 2025 20:00

Аукціон
не було
Кваліфікація
не було
Аукціон завершено
не було
Подача пропозицій:
23 черв. 2025 18:00 – 17 лип. 2025 20:00
Початок аукціону:
18 лип. 2025 12:45
Дата публікації:
20 черв. 2025 14:05
Період редагування:
20 черв. 2025 14:05 – 23 черв. 2025 18:00
Період питань:
20 черв. 2025 14:05 – 17 лип. 2025 18:00
Період відповідей:
20 черв. 2025 14:05 – 17 лип. 2025 18:00

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Протокол аукціону

Про аукціон

Ідентифікатор аукціону:
LLE001-UA-20250620-82231
Реєстраційний внесок:
800,00 грн
Гарантійний внесок:
13 520,02 грн
Ідентифікатор попереднього аукціону:
Стартова вартість попереднього аукціону:
13 294,89 грн без ПДВ
Розмір знижки від попереднього аукціону:
50 %
Ідентифікатор об'єкту оренди:
Тип переліку, до якого віднесено об'єкт:
Перелік першого типу
Номер лоту:
53391
Строк оренди:
5 років
Строк оренди - 12 місяців після припинення чи скасування воєнного стану (виключно для оренди державного майна):
Ні
Лот виставляється на торги:
Вдруге
Мінімальна кількість учасників:
1
Початкова ціна:
6 647,45 грн без ПДВ
На фінальну суму нараховується ПДВ:
Ні
Стартова орендна плата розрахована від балансової вартості:
Так
Період розрахунку стартової вартості:
Стартова вартість за місяць
Мінімальний крок аукціону:
66,47 грн
Тип власності:
Державна
Порядок ознайомлення з майном, час і місце проведення огляду об’єкта:
ГУ статистики у Львівській області, тел.: +380322585900
Додаткова інформація:
Нарахування податку на додану вартість на суму орендної плати здійснюється у порядку, визначеному законодавством. Термін оренди 5 років.

Показати більше інформації

Приховати детальну інформацію

Обмеження

Спосіб обмеження цільового призначення об'єкта:
Тільки зазначене
Цільове призначення об'єкта:
Цільове призначення – використання майна, визначеного у 29 пункті Порядку, а саме: розміщення офісу.
Можливість суборенди:
Ні

Список об’єктів

Опис Площа Адреса
1

Вбудовані нежитлові приміщення № 59, 60, 61, 62 загальною площею 89,3 кв. м, які знаходяться на третьому поверсі будівлі за адресою: м. Львів, пр. В. Чорновола, 4, що перебуває на балансі Головного управління статистики у Львівській області

Код CAV: 04000000-8 Нерухоме майно
Код CPVS: QB29-3 З питань законодавства у сфері нерухомості
Код CPVS: PA01-7 Оренда

Площа:

89,3 метри квадратні

Адреса:

Україна, 79000, Львівська область, ЛЬВІВСЬКА ОБЛАСТЬ/М.ЛЬВІВ, 4, проспект В'ячеслава Чорновола, Галицький район, Львів, Львівська міськрада

Тип:
Нерухомість
Стан державної реєстрації:
Не зареєстровано
Загальна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
89.3
Загальна площа будівлі, кв.м:
2380.5
Корисна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
89.3
Місце розташування об'єкта в будівлі:
Надземний
Номер поверху або поверхів:
3
Технічний стан об'єкта:
задовільний
Чи приєднаний об'єкт до електромережі:
Так
Потужність електромережі, кВт:
16.0
Ступінь потужності електромережі:
перша ступінь
Водопостачання:
Присутнє
Каналізація:
Присутнє
Газифікація:
Присутнє
Автономне опалення:
Відсутнє
Лічильник опалення:
Відсутнє
Вентиляція:
Присутнє
Кондиціонування:
Відсутнє
Телефонізація:
Відсутнє
Телебачення:
Відсутнє
Інтернет:
Відсутнє
Ліфт:
Відсутнє
Пожежна сигналізація:
Відсутнє
Координати:
Широта: 49.84837916889669 Довгота: 24.026403344623144 Висота: 16

Розташування на мапі

Документи аукціону 10 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Фотографічне зображення майна 20 черв. 2025 14:05
Фотографічне зображення майна 20 черв. 2025 14:05
Фотографічне зображення майна 20 черв. 2025 14:05
Фотографічне зображення майна 20 черв. 2025 14:05
Фотографічне зображення майна 20 черв. 2025 14:05
Фотографічне зображення майна 20 черв. 2025 14:05
Фотографічне зображення майна 20 черв. 2025 14:05
Паспорт торгів 20 черв. 2025 14:05
Проєкт договору оренди 20 черв. 2025 14:05
Поверховий план об'єкта або план поверху 20 черв. 2025 14:05

Показати документи

Приховати документи

Орендодавець

Назва:
ЄДРПОУ:
42899921
Адреса:
Україна, 79005, Львівська область, м.Львів, вул.Коперника М.,4

Основний контакт

Ім'я:
Дубина Володимир Володимирович
E-mail:
Телефон:
+380322616204

Показати контакти

Приховати контакти

Балансоутримувач

Назва:
ЄДРПОУ:
02361400
Адреса:
Україна, 79019, Львівська область, м. Львів, пр. В.Чорновола, 4

Основний контакт

Ім'я:
Грановська Ірина
E-mail:
Телефон:
+380322585900

Показати контакти

Приховати контакти

Корисні посилання

Список аукціонів організатора Регіональне відділення ФДМУ по Львівській, Закарпатській та Волинській областях

Вас може зацікавити

Рівненська обл., м. Рівне, вул. Млинівська, 33, кв. 74. Оренда – група приміщень 1 поверху, площею 48,10 кв. м (В)

Рівненська обл., м. Рівне, вул. Млинівська, 33, кв. 74. Оренда – група приміщень 1 поверху, площею 48,10 кв. м (В)
Ім'я:
Менеджер з оренди
E-mail: [email protected] Телефон: 0800509100 ЄДРПОУ:
21560766
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

3 958,39 грн з ПДВ

Дивитись

Довгострокова оренда приміщення вільного призначення 75,68 кв.м. у м. Херсон

Довгострокова оренда приміщення вільного призначення 75,68 кв.м. у м. Херсон
Ім'я:
Контакт-центр АТ "Укрпошта"
E-mail: [email protected] Телефон: +380503609533 ЄДРПОУ:
21560045
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

3 600,00 грн з ПДВ

Дивитись

Довгострокова оренда приміщення вільного призначення 55,8 кв.м. у м. Херсон

Довгострокова оренда приміщення вільного призначення 55,8 кв.м. у м. Херсон
Ім'я:
Контакт-центр АТ "Укрпошта"
E-mail: [email protected] Телефон: +380503609533 ЄДРПОУ:
21560045
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

7 500,00 грн з ПДВ

Дивитись