Аукціон про передачу в оренду через аукціон такого майна: вбудовані нежитлові приміщення № 59, 60, 61, 62 загальною площею 89,3 кв. м, що знаходяться на третьому поверсі будівлі за адресою: м. Львів, пр. В. Чорновола, 4 та перебуває на балансі Головного
управління статистики у Львівській області.
Аукціон про передачу в оренду через аукціон такого майна: вбудовані нежитлові приміщення № 59, 60, 61, 62 загальною площею 89,3 кв. м, що знаходяться на третьому поверсі будівлі за адресою: м. Львів, пр. В. Чорновола, 4 та перебуває на балансі Головного управління статистики у Львівській області. Термін - 5 років. Детальна інформація про об'єкт оренди, порядок та умови проведення аукціону міститься в документах аукціону, приєднаних до даного оголошення. Нарахування податку на додану вартість на суму
орендної плати здійснюється у порядку, визначеному законодавством. Ключ об'єкта 53391.
з 27 трав. 2025 18:00
до 5 черв. 2025 20:00
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Протокол аукціону
Переглянути
Галерея 8 зображень
Про аукціон
Показати більше інформації
Приховати детальну інформацію
Обмеження
Список об’єктів
| № | Опис | Площа | Адреса |
|---|---|---|---|
| 1 |
Вбудовані нежитлові приміщення № 59, 60, 61, 62 загальною площею 89,3 кв. м, які знаходяться на третьому поверсі будівлі за адресою: м. Львів, пр. В. Чорновола, 4, що перебуває на балансі Головного управління статистики у Львівській області
Код CAV: 04000000-8 Нерухоме майно
Код CPVS: QB29-3 З питань законодавства у сфері нерухомості
Код CPVS: PA01-7 Оренда
|
Площа: 89,3 метри квадратні |
Адреса: Україна, 79000, Львівська область, ЛЬВІВСЬКА ОБЛАСТЬ/М.ЛЬВІВ, 4, проспект В'ячеслава Чорновола, Галицький район, Львів, Львівська міськрада |
|
Тип:
Нерухомість
Стан державної реєстрації:
Не зареєстровано
Загальна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
89.3
Загальна площа будівлі, кв.м:
2380.5
Корисна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
89.3
Місце розташування об'єкта в будівлі:
Надземний
Номер поверху або поверхів:
3
Технічний стан об'єкта:
задовільний
Чи приєднаний об'єкт до електромережі:
Так
Потужність електромережі, кВт:
16.0
Ступінь потужності електромережі:
перша ступінь
Водопостачання:
Присутнє
Каналізація:
Присутнє
Газифікація:
Присутнє
Автономне опалення:
Відсутнє
Лічильник опалення:
Відсутнє
Вентиляція:
Присутнє
Кондиціонування:
Відсутнє
Телефонізація:
Відсутнє
Телебачення:
Відсутнє
Інтернет:
Відсутнє
Ліфт:
Відсутнє
Пожежна сигналізація:
Відсутнє
Координати:
Широта: 49.84837916889669 Довгота: 24.026403344623144 Висота: 16
|
|||
Розташування на мапі
Документи аукціону 11 документів
| Назва документу | Тип документу | Дата публікації |
| Фотографічне зображення майна | 26 трав. 2025 15:59 | |
| Фотографічне зображення майна | 26 трав. 2025 15:59 | |
| Фотографічне зображення майна | 26 трав. 2025 15:59 | |
| Фотографічне зображення майна | 26 трав. 2025 15:59 | |
| Фотографічне зображення майна | 26 трав. 2025 15:59 | |
| Фотографічне зображення майна | 26 трав. 2025 15:59 | |
| Фотографічне зображення майна | 26 трав. 2025 15:59 | |
| Фотографічне зображення майна | 26 трав. 2025 15:59 | |
| Паспорт торгів | 26 трав. 2025 15:59 | |
| Поверховий план об'єкта або план поверху | 26 трав. 2025 15:59 | |
| Проєкт договору оренди | 26 трав. 2025 15:59 |
Показати документи
Приховати документи
Орендодавець
Основний контакт
Показати контакти
Приховати контакти
Балансоутримувач
Основний контакт
Показати контакти
Приховати контакти
Корисні посилання
Список аукціонів організатора Регіональне відділення ФДМУ по Львівській, Закарпатській та Волинській областяхВас може зацікавити
Київська обл., Бориспільський р-н, м. Бориспіль, вул. Київський Шлях, 86А. Оренда – група приміщення на 3-му поверсі, загальною площею – 73,00 кв. м (В)
19 464,72 грн з ПДВ
ДивитисьДовгострокова оренда приміщення вільного призначення 55,8 кв.м. у м. Херсон
7 500,00 грн з ПДВ
ДивитисьОренда зупинкового комплексу Харківське шосе, 21/6
10 000,00 грн з ПДВ
Дивитись