оренда приміщення 60,9 м.кв за адресою: місто Київ, вул. Левка Лук'яненка, 19
оренда нерухомого майна площею 60,9 м.кв, що розміщене за адресою: місто Київ, вул. Левка Лук'яненка, 19 на 1 поверсі будинку (приміщення № 4).
20 640,00 грн
без ПДВОрганізатор:
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "УПРАВЛІННЯ ЖИТЛОВИМИ БУДИНКАМИ" УПРАВЛІННЯ СПРАВАМИ АПАРАТУ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ"з 28 трав. 2024 18:00
до 30 черв. 2024 20:00
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Протокол аукціону
Переглянути
Галерея 6 зображень
Про аукціон
Показати більше інформації
Приховати детальну інформацію
Обмеження
Список об’єктів
| № | Опис | Площа | Адреса |
|---|---|---|---|
| 1 |
оренда нерухомого майна площею 60,9 м.кв, що розміщене за адресою: місто Київ, вул. Левка Лук'яненка, 19 на 1 поверсі будинку (приміщення № 4).
Код CAV: 04000000-8 Нерухоме майно
Код CPVS: QB29-3 З питань законодавства у сфері нерухомості
Код CPVS: PA01-7 Оренда
|
Площа: 60,9 метри квадратні |
Адреса: Україна, 02000, Київ, М.КИЇВ, 19, вулиця Маршала Тимошенка, Оболонський район, Київ, місто Київ |
|
Тип:
Нерухомість
Стан державної реєстрації:
Зареєстровано в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно
Номер запису:
27209694
Дата реєстрації:
24 лип. 2018 12:04
Загальна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
60.9
Рік будівництва:
1999
Місце розташування об'єкта в будівлі:
Надземний
Номер поверху або поверхів:
1
Чи приєднаний об'єкт до електромережі:
Так
Водопостачання:
Присутнє
Каналізація:
Присутнє
Газифікація:
Відсутнє
Централізоване опалення:
Відсутнє
Вентиляція:
Присутнє
Ліфт:
Відсутнє
Пожежна сигналізація:
Відсутнє
Координати:
Широта: 50.514027974515045 Довгота: 30.496248522223386 Висота: 18
|
|||
Розташування на мапі
Документи аукціону 8 документів
| Назва документу | Тип документу | Дата публікації |
| Проєкт договору оренди | 27 трав. 2024 14:26 | |
| Поверховий план об'єкта або план поверху | 27 трав. 2024 14:26 | |
| Фотографічне зображення майна | 27 трав. 2024 14:26 | |
| Фотографічне зображення майна | 27 трав. 2024 14:26 | |
| Фотографічне зображення майна | 27 трав. 2024 14:26 | |
| Фотографічне зображення майна | 27 трав. 2024 14:26 | |
| Фотографічне зображення майна | 27 трав. 2024 14:26 | |
| Фотографічне зображення майна | 27 трав. 2024 14:26 |
Показати документи
Приховати документи
Орендодавець
Основний контакт
Показати контакти
Приховати контакти
Балансоутримувач
Основний контакт
Показати контакти
Приховати контакти
Корисні посилання
Список аукціонів організатора ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "УПРАВЛІННЯ ЖИТЛОВИМИ БУДИНКАМИ" УПРАВЛІННЯ СПРАВАМИ АПАРАТУ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ"Вас може зацікавити
32 823,00 грн з ПДВ
ДивитисьПро передачу в оренду через аукціон такого майна: Частина нежитлового приміщення будівлі їдальні Літ.1 площею 213,4 кв.м з технологічним обладнанням у кількості 33 одиниці (згідно переліку) що знаходиться за адресою: Рівненська область, Рівненський район, с.Городок, вул.Барона Штейнгеля, 90
40 109,21 грн без ПДВ
ДивитисьПроведення аукціону на продовження договору оренди № 8294 від 17.12.2018 нерухомого майна, що належить до державної власності, а саме: нежитлові приміщення загальною площею 10,0 кв.м (частина даху будівлі), що розміщене за адресою: 03022, м. Київ, вул. Юлії Здановської (Ломоносова), 36, та перебуває на балансі Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Ключ 9059. Додаткова угода від 03.05.2023 № 8294/03. Чинний орендар має переважне право на продовження договору оренди.
26 393,82 грн без ПДВ
Дивитись