нежитлове приміщення

Орендна плата

20 640,00 грн

без ПДВ
Строк оренди

5 років

Опубліковано оголошення
Переглянути в кабінеті
Ідентифікатор об'єкту:
RGL001-UA-20230919-69316
Тип власності:
Державна
Дата публікації:
19 вер. 2023 15:57
Дата редагування:
20 вер. 2023 14:42

Стан погоджень та рішень

Тип переліку, до якого віднесено об'єкт:
Перелік першого типу
Статус об'єкту в переліку:
Опубліковано оголошення
Стан державної реєстрації об'єкту:
Зареєстровано в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно
Реквізити державної реєстрації об'єкту:
27209694

Погодження уповноваженого органу управління

Наявність та необхідність рішення:
Присутнє
Реквізити підтверджуючого документу:
15/16-2023/180657 від 18.08.2023

Погодження органу охорони культурної спадщини

Наявність та необхідність рішення:
Відсутнє

Показати більше інформації

Приховати детальну інформацію

Правила та умови передачі об'єкта в оренду

Строк оренди:
5 років
Спосіб обмеження цільового призначення об'єкта:
Без обмежень
Можливість суборенди:
Так

Дані про вартість об'єкту

Орендна плата:
20 640,00 грн без ПДВ
Значення орендної ставки у відсотках:
1 %
Первісна балансова вартість:
2 266 270,27 грн без ПДВ
Залишкова балансова вартість:
2 064 000,00 грн без ПДВ
Ринкова вартість:
2 064 000,00 грн без ПДВ
Дата визначення ринкової вартості:
31 трав. 2023 00:00
Інформація про оцінювача та необхідність компенсації оцінки орендарем:
ПП "Альянс Експерт", необхідно компенсувати

Показати більше інформації

Приховати детальну інформацію

Склад об'єкту

Назва Площа Адреса
1

нерухоме майно

Нерухомість
Код CAV: 04000000-8 Нерухоме майно
Код CPVS: QB29-3 З питань законодавства у сфері нерухомості
Код CPVS: PA01-7 Оренда

Площа:

60.9 кв. м

Адреса:

Україна, 02000, Київ, М.КИЇВ, 19, вулиця Маршала Тимошенка, Оболонський район, Київ, місто Київ
Опис:
оренда нерухомого майна площею 60,9 м.кв, що розміщене за адресою: місто Київ, вул. Левка Лук'яненка, 19 на 1 поверсі будинку (приміщення № 4).

Загальна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
60.9
Рік будівництва:
1999
Місце розташування об'єкта в будівлі:
Надземний
Номер поверху або поверхів:
1
Чи приєднаний об'єкт до електромережі:
Так
Водопостачання:
Присутнє
Каналізація:
Присутнє
Газифікація:
Відсутнє
Централізоване опалення:
Відсутнє
Вентиляція:
Присутнє
Ліфт:
Відсутнє
Пожежна сигналізація:
Відсутнє
Координати:
Широта: 50.514027974515045 Довгота: 30.496248522223386 Висота: 18

Розташування на мапі

Орендодавець

Назва:
ЄДРПОУ:
40159706
Адреса:
Україна, 04053, Київ, Шевченківський район, провулок Несторівський, 4

Основний контакт

Ім'я:
Можарівський Микола Михайлович
E-mail:
Телефон:
+380973964853

Показати контакти

Приховати контакти

Балансоутримувач

Назва:
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "УПРАВЛІННЯ ЖИТЛОВИМИ БУДИНКАМИ" УПРАВЛІННЯ СПРАВАМИ АПАРАТУ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ"
ЄДРПОУ:
40159706
Адреса:
Україна, 04053, Київ, м. Київ, провулок Несторівський, 4

Основний контакт

Ім'я:
Колєснік Ігор Анатолійович
E-mail:
Телефон:
+380442357936

Показати контакти

Приховати контакти

Уповноважений орган управління

Назва:
УПРАВЛІННЯ СПРАВАМИ АПАРАТУ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ
ЄДРПОУ:
20064120
Адреса:
Україна, 01008, Київ, м. Київ, вул.Грушевського Михайла, будинок 5

Основний контакт

Ім'я:
Літус Ліна Віталіївна
E-mail:
Телефон:
+380442552428

Показати контакти

Приховати контакти

Корисні посилання

Список об'єктів орендодавця ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "УПРАВЛІННЯ ЖИТЛОВИМИ БУДИНКАМИ" УПРАВЛІННЯ СПРАВАМИ АПАРАТУ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ"

Вас може зацікавити

Оренда нерухомого майна, що належить до комунальної власності територіальної громади міста Києва - загальною площею - 39,72 кв. м за адресою: вул. Драгоманова, 27 А, Ліцей № 315 Дарницького району міста Києва

Оренда нерухомого майна, що належить до комунальної власності територіальної громади міста Києва - загальною площею - 39,72 кв. м за адресою: вул. Драгоманова, 27 А, Ліцей № 315 Дарницького району міста Києва
Ім'я:
Бігун Віталій Віталійович
E-mail: [email protected] Телефон: +380445649201 ЄДРПОУ:
37388222
Орендна плата

2 917,97 грн з ПДВ

Строк оренди

2 роки 11 місяців 30 днів

Площа

39.72 кв. м

Дивитись

Електронний аукціон на надання в оренду нежитлового приміщення комунальної власності територіальної громади міста Києва, загальною площею 93,20 кв. м, що знаходиться за адресою: м. Київ, вул. Братиславська, 14-Б

Електронний аукціон на надання в оренду нежитлового приміщення комунальної власності територіальної громади міста Києва, загальною площею 93,20 кв. м, що знаходиться за адресою: м. Київ, вул. Братиславська, 14-Б
Ім'я:
Молотков Микола Миколайович
E-mail: [email protected] Телефон: +380445462071 ЄДРПОУ:
37415088
Орендна плата

12 570,85 грн без ПДВ

Строк оренди

5 років

Площа

93.2 кв. м

Дивитись

Оренда державного нерухомого майна, а саме: Оренда державного нерухомого майна: нежитлове приміщення 8-го поверху адміністративної будівлі, літера А, загальною площею 68,2 м² за адресою: 02002, м.Київ, вул.Євгена Сверстюка, 15, що обліковується на балансі Державного підприємства «Центр оцінки та інформації».

Оренда державного нерухомого майна, а саме: Оренда державного нерухомого майна: нежитлове приміщення 8-го поверху адміністративної будівлі, літера А, загальною площею 68,2 м² за адресою: 02002, м.Київ, вул.Євгена Сверстюка, 15, що обліковується на балансі Дер...
Ім'я:
КУБіК Катерина
E-mail: [email protected] Телефон: +380442810022 ЄДРПОУ:
19030825
Орендна плата

Не вказано

Строк оренди

5 років

Площа

68.2 кв. м

Дивитись