повторний аукціон зі зниженням стартової орендної плати на 50 %на оренду частини нежитлового приміщення площею 42,8 кв.м. за адресою: вул. Старопутивльська, 20, м. Білопілля, Сумська область.
частина нежитлового приміщення площею 42,8 кв.м. за адресою: вул. Старопутивльська, 20, м. Білопілля, Сумська область.Цільове призначення об’єкта оренди -громадські об`єднання та благодійні організації..Потенційний орендар повинен відповідати вимогам до особи орендаря, визначеним статтею 4 Закону України "Про оренду державного та комунального майна".Потенційний орендар для участі в аукціоні надає підтверджуючі документи, що передбачені ч. 3 ст. 13 Закону України "Про оренду державного та комунального
майна".Для участі в електронному аукціоні з оренди майна гарантійний та реєстраційний внески сплачуються на рахунок оператора електронного майданчика, через який подається заява на участь в аукціоні. Перелік операторів електронних майданчиків та їх банківські реквізити для перерахування гарантійного та реєстраційного внесків доступні за посиланням: https://prozorro.sale/info/elektronni-majdanchiki-ets-prozorroprodazhi-cbd2. Обмеження цільового використання об’єкта оренди - відповідно до п.29 Порядку передачі в оренду державного та комунального майна нерухоме майно, майно, щодо якого відповідним представницьким органом місцевого самоврядування прийняте рішення про його використання за конкретним цільовим призначенням. Стартова орендна плата для аукціону із зниженням стартової ціни – 14,70 грн. без урахування ПДВ; для аукціону за методом покрокового зниження стартової орендної плати та подальшого подання цінових пропозицій – 14,70 грн. без урахування ПДВ.
14,70 грн
без ПДВОрганізатор:
БІЛОПІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДАз 29 жовт. 2022 18:00
до 8 лист. 2022 20:00
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Протокол аукціону
Переглянути
Галерея 6 зображень
Про аукціон
Показати більше інформації
Приховати детальну інформацію
Обмеження
Список об’єктів
| № | Опис | Площа | Адреса |
|---|---|---|---|
| 1 |
частина нежитлового приміщення, площею 42,8 кв.м., розташоване в адмінприміщенні Білопільської міської ради за адресою: вул. Старопутивльська, 20, м. Білопілля, Сумська область на першому поверхі одноповерхової будівлі
Код CAV: 04000000-8 Нерухоме майно
Код CPVS: QB29-3 З питань законодавства у сфері нерухомості
Код CPVS: PA01-7 Оренда
|
Площа: 42,8 метри квадратні |
Адреса: Україна, 41800, Сумська область, м.Білопілля, вул. Старопутивльська,20 |
|
Тип:
Нерухомість
Стан державної реєстрації:
Зареєстровано в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно
Номер запису:
№252726114
Дата реєстрації:
15 квіт. 2021 10:00
Загальна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
42.8
Загальна площа будівлі, кв.м:
375.2
Технологія будівництва:
Цегла
Місце розташування об'єкта в будівлі:
Надземний
Номер поверху або поверхів:
1
Технічний стан об'єкта:
задовільний
Чи приєднаний об'єкт до електромережі:
Так
Ступінь потужності електромережі:
перша ступінь
Водопостачання:
Відсутнє
Каналізація:
Відсутнє
Газифікація:
Відсутнє
Автономне опалення:
Відсутнє
Телефонізація:
Відсутнє
Інтернет:
Відсутнє
Інформація про наявність окремих особових рахунків на об'єкт, відкритих постачальниками комунальних послуг:
Договір про відшкодування витрат на утримання найманого майна та надання комунальних послуг
Інформація щодо компенсації сплати земельного податку за користування земельною ділянкою, на якій розташований об'єкт:
підлягає компенсації балансоутримувачу сплати земельного податку за користування земельною ділянкою, на якій розташований об''єкт оренди
Координати:
Широта: 51.14965877469192 Довгота: 34.31745130981989
|
|||
Розташування на мапі
Документи аукціону 8 документів
| Назва документу | Тип документу | Дата публікації |
| Копія рішень, дозволів та згоди | 27 жовт. 2022 14:18 | |
| Проєкт договору оренди | 27 жовт. 2022 14:18 | |
| Поверховий план об'єкта або план поверху | 27 жовт. 2022 14:18 | |
| Поверховий план об'єкта або план поверху | 27 жовт. 2022 14:18 | |
| Фотографічне зображення майна | 27 жовт. 2022 14:18 | |
| Фотографічне зображення майна | 27 жовт. 2022 14:18 | |
| Фотографічне зображення майна | 27 жовт. 2022 14:18 | |
| Фотографічне зображення майна | 27 жовт. 2022 14:18 |
Показати документи
Приховати документи
Орендодавець
Основний контакт
Показати контакти
Приховати контакти
Балансоутримувач
Основний контакт
Показати контакти
Приховати контакти
Корисні посилання
Список аукціонів організатора БІЛОПІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДАВас може зацікавити
Частина нежитлового приміщення площею 17,98 кв.м., розташованого на першому поверсі двоповерхової будівлі за адресою: с-ще Юріївка, вул. Центральна, буд. 108 Павлоградського району Дніпропетровської області
21,58 грн з ПДВ
ДивитисьАукціон на право оренди комунального майна - нежитлові приміщення загальною площею 80,8 кв.м розташовані за адресою: м. Івано-Франківськ, вул. Довга, 37.
15,29 грн без ПДВ
ДивитисьАукціон за методом покрокового зниження стартової орендної плати та подальшого подання цінових пропозицій з передачі в оренду нежитлового приміщення площею 2,0 кв.м за адресою: м. Олександрія, вул. Поштова, 9
15,62 грн без ПДВ
Дивитись