аукціон на оренду частини нежитлового приміщення площею 42,8 кв.м. за адресою: вул. Старопутивльська, 20, м. Білопілля, Сумська область.
частина нежитлового приміщення площею 42,8 кв.м. за адресою: вул. Старопутивльська, 20, м. Білопілля, Сумська область.Цільове призначення об’єкта оренди -громадські об`єднання та благодійні організації..Потенційний орендар повинен відповідати вимогам до особи орендаря, визначеним статтею 4 Закону України "Про оренду державного та комунального майна".Потенційний орендар для участі в аукціоні надає підтверджуючі документи, що передбачені ч. 3 ст. 13 Закону України "Про оренду державного та комунального
майна".Для участі в електронному аукціоні з оренди майна гарантійний та реєстраційний внески сплачуються на рахунок оператора електронного майданчика, через який подається заява на участь в аукціоні. Перелік операторів електронних майданчиків та їх банківські реквізити для перерахування гарантійного та реєстраційного внесків доступні за посиланням: https://prozorro.sale/info/elektronni-majdanchiki-ets-prozorroprodazhi-cbd2. Обмеження цільового використання об’єкта оренди - відповідно до п.29 Порядку передачі в оренду державного та комунального майна нерухоме майно, майно, щодо якого відповідним представницьким органом місцевого самоврядування прийняте рішення про його використання за конкретним цільовим призначенням.Стартова орендна плата –для аукціону – 29, 40 грн. без урахування ПДВ; для аукціону із зниженням стартової ціни – 14,70 грн. без урахування ПДВ; для аукціону за методом покрокового зниження стартової орендної плати та подальшого подання цінових пропозицій – 14,70 грн. без урахування ПДВ.
29,40 грн
без ПДВОрганізатор:
БІЛОПІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДАз 9 жовт. 2022 18:00
до 20 жовт. 2022 20:00
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Протокол аукціону
Переглянути
Галерея 3 зображення
Про аукціон
Показати більше інформації
Приховати детальну інформацію
Обмеження
Список об’єктів
| № | Опис | Площа | Адреса |
|---|---|---|---|
| 1 |
частина нежитлового приміщення, площею 42,8 кв.м., розташоване в адмінприміщенні Білопільської міської ради за адресою: вул. Старопутивльська, 20, м. Білопілля, Сумська область на першому поверхі одноповерхової будівлі
Код CAV: 04000000-8 Нерухоме майно
Код CPVS: QB29-3 З питань законодавства у сфері нерухомості
Код CPVS: PA01-7 Оренда
|
Площа: 42,8 метри квадратні |
Адреса: Україна, 41800, Сумська область, м.Білопілля, вул. Старопутивльська,20 |
|
Тип:
Нерухомість
Стан державної реєстрації:
Зареєстровано в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно
Номер запису:
№252726114
Дата реєстрації:
15 квіт. 2021 10:00
Загальна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
42.8
Загальна площа будівлі, кв.м:
375.2
Технологія будівництва:
Цегла
Місце розташування об'єкта в будівлі:
Надземний
Номер поверху або поверхів:
1
Технічний стан об'єкта:
задовільний
Чи приєднаний об'єкт до електромережі:
Так
Ступінь потужності електромережі:
перша ступінь
Водопостачання:
Відсутнє
Каналізація:
Відсутнє
Газифікація:
Відсутнє
Автономне опалення:
Відсутнє
Телефонізація:
Відсутнє
Інтернет:
Відсутнє
Інформація про наявність окремих особових рахунків на об'єкт, відкритих постачальниками комунальних послуг:
Договір про відшкодування витрат на утримання найманого майна та надання комунальних послуг
Інформація щодо компенсації сплати земельного податку за користування земельною ділянкою, на якій розташований об'єкт:
підлягає компенсації балансоутримувачу сплати земельного податку за користування земельною ділянкою, на якій розташований об''єкт оренди
Координати:
Широта: 51.14965877469192 Довгота: 34.31745130981989
|
|||
Розташування на мапі
Документи аукціону 5 документів
| Назва документу | Тип документу | Дата публікації |
| Копія рішень, дозволів та згоди | 7 жовт. 2022 14:36 | |
| Фотографічне зображення майна | 7 жовт. 2022 14:36 | |
| Поверховий план об'єкта або план поверху | 7 жовт. 2022 14:36 | |
| Поверховий план об'єкта або план поверху | 7 жовт. 2022 14:36 | |
| Проєкт договору оренди | 7 жовт. 2022 14:36 |
Орендодавець
Основний контакт
Показати контакти
Приховати контакти
Балансоутримувач
Основний контакт
Показати контакти
Приховати контакти
Корисні посилання
Список аукціонів організатора БІЛОПІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДАВас може зацікавити
Про передачу в оренду через аукціон такого майна: нежитлових приміщень загальною площею 143,27 кв.м першого та другого поверхів триповерхової адміністративної будівлі за адресою: Сумська область, Конотопський район, місто Буринь, вулиця Ринкова, 7, що обліковується на балансі Головного управління ДПС у Сумській області
48,36 грн без ПДВ
ДивитисьЧастина нежитлового приміщення площею 17,98 кв.м., розташованого на першому поверсі двоповерхової будівлі за адресою: с-ще Юріївка, вул. Центральна, буд. 108 Павлоградського району Дніпропетровської області
21,58 грн з ПДВ
ДивитисьЧастина нежитлових приміщень: коридор №7 – 2,7кв.м, підсобне приміщення №4 – 4,5кв.м, підсобне приміщення №5 - 6,0кв.м, службове прим. №6 – 25,7кв.м нежитлової будівлі за адресою: Дніпропетровська обл., Дніпровський р-н, с. Миколаївка, вул. Центральна, 107
38,90 грн без ПДВ
Дивитись