Передача нежитлового приміщення площею 177,6 кв. м за адресою: м. Київ, бульв. Дружби Народів, 32 в оренду на аукціоні із зниженням стартової орендної плати на 50 %

Передача нежитлового приміщення площею 177,6 кв. м за адресою: м. Київ, бульв. Дружби Народів, 32 в оренду на аукціоні із зниженням стартової орендної плати на 50 %

Початкова ціна

12 278,94 грн

без ПДВ
Аукціон не відбувся
Переглянути в кабінеті
Прийняття заяв на участь

з 29 груд. 2021 18:00

до 18 січ. 2022 20:00

Аукціон
не було
Кваліфікація
не було
Аукціон завершено
не було
Подача пропозицій:
29 груд. 2021 18:00 – 18 січ. 2022 20:00
Початок аукціону:
19 січ. 2022 12:50
Дата публікації:
24 груд. 2021 10:19
Період редагування:
24 груд. 2021 10:19 – 29 груд. 2021 18:00
Період питань:
24 груд. 2021 10:19 – 18 січ. 2022 18:00
Період відповідей:
24 груд. 2021 10:19 – 18 січ. 2022 18:00

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Протокол аукціону

Про аукціон

Ідентифікатор аукціону:
LLE001-UA-20211224-24323
Реєстраційний внесок:
600,00 грн
Гарантійний внесок:
20 157,60 грн
Ідентифікатор об'єкту оренди:
Тип переліку, до якого віднесено об'єкт:
Перелік першого типу
Номер лоту:
96
Строк оренди:
5 років
Строк оренди - 12 місяців після припинення чи скасування воєнного стану (виключно для оренди державного майна):
Так
Лот виставляється на торги:
Вперше
Мінімальна кількість учасників:
1
Початкова ціна:
12 278,94 грн без ПДВ
На фінальну суму нараховується ПДВ:
Так
Стартова орендна плата розрахована від балансової вартості:
Так
Період розрахунку стартової вартості:
Стартова вартість за місяць
Мінімальний крок аукціону:
122,79 грн
Тип власності:
Комунальна
Порядок ознайомлення з майном, час і місце проведення огляду об’єкта:
За заявою заінтересованої особи про ознайомлення з об’єктом. Заява направляється підприємству-балансоутримувачу. Ознайомлення проводиться в робочий час підприємства-балансоутримувача. Заява має містити інформацію про бажаний час та дату ознайомлення з об’єктом. Заява подається з урахуванням того, що останнім днем для огляду є день, що передує дню проведення аукціону. Балансоутримувачем об'єкту є комунальне підприємство «Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Печерського району м. Києва", місце знаходження: м. Київ, провулок Мар"яненка, 7, тел. (044) 254- 42-24, 254-52-86, 280-44-53
Додаткова інформація:
Рішенням Київської міської ради від 31.03.2011 № 100/5487 об'єкт включений до переліку об'єктів, які підлягають приватизації шляхом викупу

Показати більше інформації

Приховати детальну інформацію

Обмеження

Спосіб обмеження цільового призначення об'єкта:
Крім зазначеного
Обмеження щодо використання майна (заборонені цільові призначення):
- Нічні клуби. Ресторани з нічним режимом роботи (після 22 год). Сауни, лазні. Організація концертів та іншої видовищно-розважальної діяльності. Готелі, хостели, турбази, мотелі, кемпінги, літні будиночки. Комп’ютерні клуби та Інтернет-кафе
- Ритуальні послуги. Громадські вбиральні. Збір і сортування вторинної сировини
- Стоянки автомобілів. Розміщення транспортних підприємств з перевезення пасажирів і вантажів. Станції технічного обслуговування автомобілів
- Розміщення суб’єктів підприємницької діяльності, які здійснюють іншу виробничу діяльність
Цільове призначення об'єкта:
за будь-яким цільовим призаченням, окрім зазначеного вище

Список об’єктів

Опис Площа Адреса
1

Нежитлове приміщення підвального поверху загальною площею 177,6 кв.м за адресою: м. Київ, будьв. Дружби Народів, 32.

Код CAV: 04000000-8 Нерухоме майно
Код CPVS: QB29-3 З питань законодавства у сфері нерухомості
Код CPVS: PA01-7 Оренда

Площа:

177,6 метри квадратні

Адреса:

Україна, 03039, Київ, Київ, Дружби Народів бульвар, 32

Тип:
Нерухомість
Стан державної реєстрації:
Зареєстровано в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно
Номер запису:
318844167
Дата реєстрації:
6 черв. 2019 06:00
Загальна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
177.6
Корисна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
177.6
Номер поверху або поверхів:
підвал
Технічний стан об'єкта:
потребує поточного ремонту
Чи приєднаний об'єкт до електромережі:
Так
Водопостачання:
Присутнє
Інформація про наявність окремих особових рахунків на об'єкт, відкритих постачальниками комунальних послуг:
відсутні прилади обліку
Координати:
Широта: 50.418185449999996 Довгота: 30.546443949539466

Розташування на мапі

Документи аукціону 7 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Презентація 24 груд. 2021 10:19
Фотографічне зображення майна 24 груд. 2021 10:19
Фотографічне зображення майна 24 груд. 2021 10:19
Поверховий план об'єкта або план поверху 24 груд. 2021 10:19
Фотографічне зображення майна 24 груд. 2021 10:19
Проєкт договору оренди 24 груд. 2021 10:19
Фотографічне зображення майна 24 груд. 2021 10:19

Показати документи

Приховати документи

Орендодавець

Назва:
ЄДРПОУ:
37401206
Адреса:
Україна, 01010, Київська область, Київ, М. Омеляновича - Павленка, 15, КОАТУУ: 4822780907, КИЇВ

Основний контакт

Ім'я:
Онишко Тетяна Вікторівна
E-mail:
Телефон:
+380442805619

Показати контакти

Приховати контакти

Балансоутримувач

Назва:
ЄДРПОУ:
35692211
Адреса:
Україна, 01021, Київ, Київ, пров. Івана Мар’яненка, 7, КОАТУУ: 4822780907, КИЇВ

Основний контакт

Ім'я:
Костюченко Інна Миколаївна
E-mail:
Телефон:
+380442544224

Показати контакти

Приховати контакти

Корисні посилання

Список аукціонів організатора Печерська районна в місті Києві державна адміністрація

Вас може зацікавити

Київська обл., Бориспільський р-н, м. Бориспіль, вул. Київський Шлях, 86А. Оренда – група приміщення на 3-му поверсі, загальною площею – 73,00 кв. м (В)

Київська обл., Бориспільський р-н, м. Бориспіль, вул. Київський Шлях, 86А. Оренда – група приміщення на 3-му поверсі, загальною площею – 73,00 кв. м (В)
Ім'я:
Менеджер з оренди
E-mail: [email protected] Телефон: 0800509100 ЄДРПОУ:
21560766
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

19 464,72 грн з ПДВ

Дивитись

Довгострокова оренда приміщення вільного призначення 55,8 кв.м. у м. Херсон

Довгострокова оренда приміщення вільного призначення 55,8 кв.м. у м. Херсон
Ім'я:
Контакт-центр АТ "Укрпошта"
E-mail: [email protected] Телефон: +380503609533 ЄДРПОУ:
21560045
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

7 500,00 грн з ПДВ

Дивитись

Оренда зупинкового комплексу Харківське шосе, 21/6

Оренда зупинкового комплексу Харківське шосе, 21/6
Ім'я:
Юкрейніан Дівелопмент Сервіс
E-mail: [email protected] Телефон: +380989576079 ЄДРПОУ:
35364545
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

10 000,00 грн з ПДВ

Дивитись