Нежитлове приміщення підвального поверху загальною площею 177,6 кв.м за адресою: м. Київ, будьв. Дружби Народів, 32.

Орендна плата

Не вказано

Строк оренди

5 років

Очікує включення в перелік
Переглянути в кабінеті
Ідентифікатор об'єкту:
RGL001-UA-20210914-47816
Тип власності:
Комунальна
Дата публікації:
14 вер. 2021 15:19
Дата редагування:
11 лют. 2022 15:37

Стан погоджень та рішень

Тип переліку, до якого віднесено об'єкт:
Перелік першого типу
Статус об'єкту в переліку:
Очікує включення в перелік
Стан державної реєстрації об'єкту:
Зареєстровано в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно
Реквізити державної реєстрації об'єкту:
номер запису 31884167

Включення обʼєкта до переліку майна, що підлягає приватизації

Наявність рішення:
Так
Реквізити підтверджуючого документу:
Рішення Київради № 100/5487 від 31.03.2011 із змінами
Стан пам'ятки культурної спадщини:
не відноситься до пам яткок архітектури

Показати більше інформації

Приховати детальну інформацію

Правила та умови передачі об'єкта в оренду

Строк оренди:
5 років
Спосіб обмеження цільового призначення об'єкта:
Крім зазначеного
Обмеження щодо використання майна (заборонені цільові призначення):
- Нічні клуби. Ресторани з нічним режимом роботи (після 22 год). Сауни, лазні. Організація концертів та іншої видовищно-розважальної діяльності. Готелі, хостели, турбази, мотелі, кемпінги, літні будиночки. Комп’ютерні клуби та Інтернет-кафе
- Ритуальні послуги. Громадські вбиральні. Збір і сортування вторинної сировини
- Стоянки автомобілів. Розміщення транспортних підприємств з перевезення пасажирів і вантажів. Станції технічного обслуговування автомобілів
- Розміщення суб’єктів підприємницької діяльності, які здійснюють іншу виробничу діяльність
Цільове призначення об'єкта:
за будь-яким цільовим призаченням, окрім зазначеного вище

Склад об'єкту

Назва Площа Адреса
1

Нежитлове приміщення підвального поверху загальною площею 177,6 кв.м за адресою: м. Київ, будьв. Дружби Народів, 32.

Нерухомість
Код CAV: 04000000-8 Нерухоме майно
Код CPVS: QB29-3 З питань законодавства у сфері нерухомості
Код CPVS: PA01-7 Оренда

Площа:

177.6 кв. м

Адреса:

Україна, 03039, Київ, Київ, Дружби Народів бульвар, 32
Опис:
Нежитлове приміщення підвального поверху загальною площею 177,6 кв.м за адресою: м. Київ, будьв. Дружби Народів, 32.

Загальна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
177.6
Корисна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
177.6
Номер поверху або поверхів:
підвал
Технічний стан об'єкта:
потребує поточного ремонту
Чи приєднаний об'єкт до електромережі:
Так
Водопостачання:
Присутнє
Інформація про наявність окремих особових рахунків на об'єкт, відкритих постачальниками комунальних послуг:
відсутні прилади обліку
Координати:
Широта: 50.418185449999996 Довгота: 30.546443949539466

Розташування на мапі

Орендодавець

Назва:
ЄДРПОУ:
37401206
Адреса:
Україна, 01010, Київ, Київ, М. Омеляновича - Павленка, 15, КОАТУУ: 4822780907, КИЇВ

Основний контакт

Ім'я:
Онишко Тетяна Вікторівна
E-mail:
Телефон:
+380442801539

Показати контакти

Приховати контакти

Балансоутримувач

Назва:
Комунальне підприємство «Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Печерського району м. Києва»
ЄДРПОУ:
35692211
Адреса:
Україна, 01021, Київ, Київ, пров. Івана Мар’яненка, 7, КОАТУУ: 4822780907, КИЇВ

Основний контакт

Ім'я:
Костюченко Інна Миколаївна
E-mail:
Телефон:
+380442544224

Показати контакти

Приховати контакти

Корисні посилання

Список об'єктів орендодавця Печерська районна в місті Києві державна адміністрація

Вас може зацікавити

Електронний аукціон на надання в оренду нежитлового приміщення комунальної власності територіальної громади міста Києва, загальною площею 93,20 кв. м, що знаходиться за адресою: м. Київ, вул. Братиславська, 14-Б

Електронний аукціон на надання в оренду нежитлового приміщення комунальної власності територіальної громади міста Києва, загальною площею 93,20 кв. м, що знаходиться за адресою: м. Київ, вул. Братиславська, 14-Б
Ім'я:
Молотков Микола Миколайович
E-mail: [email protected] Телефон: +380445462071 ЄДРПОУ:
37415088
Орендна плата

12 570,85 грн без ПДВ

Строк оренди

5 років

Площа

93.2 кв. м

Дивитись

Нежитлове приміщення будівлі складу металів з АПК загальною площею 209 м2 згідно з технічним паспортом на будівлю. Номер поверху 1.

Нежитлове приміщення будівлі складу металів з АПК загальною площею 209 м2 згідно з технічним паспортом на будівлю. Номер поверху 1.
Ім'я:
Бевз Віталій Петрович
E-mail: [email protected] Телефон: +380444241205 Веб сайт: ЄДРПОУ:
05417331
Орендна плата

Не вказано

Строк оренди

5 років

Площа

209 кв. м

Дивитись

Частина нежитлового приміщення №27 та нежитлові приміщення №№ 28-60 на першому поверсі будівлі бібліотеки (громадського будинку) (літера "А") по просп. Голосіївському, 3 у м. Києві

Частина нежитлового приміщення №27 та нежитлові приміщення №№ 28-60 на першому поверсі будівлі бібліотеки (громадського будинку) (літера "А") по просп. Голосіївському, 3 у м. Києві
Ім'я:
Олійник Наталія Петрівна
E-mail: [email protected] Телефон: 0983603817 ЄДРПОУ:
05417058
Орендна плата

46 530,00 грн без ПДВ

Строк оренди

10 років

Площа

285.49 кв. м

Дивитись