Майнові права на нежитлові приміщення підвалу № 1,2,4, 4а,5-:-13, 8а, 9а, 21-:-35, 1-го поверху № 1,3-:-6, 3а, 3б, 5а, 8-:-12, 9а, 9б, 10а, 10б, 14,21, 22а, 23-:-25, 28, 28а, 28б, 29, 29а у нежитловій будівлі літ. ``А-2`` загальною площею 1036,3 кв.м., РНОНМ 2250551963101, нежитлові приміщення 1-го поверху №2, 2а, 2б, 2в, у нежитловій будівлі літ. ``А-2``, загальною площею 86.7 кв.м., РНОНМ 2250387563101, нежитлові приміщення 2-го поверху № 30,30а,30б,30в,31,32,34-:-39,35а,38а,38б,38в,38г, технічного поверху № 1-:-9 у нежитловій будівлі літ. ``А-2``, загальною площею 1232,0 кв.м., РНОНМ 2250339463101, що розташовані за адресою: Харківська обл., м. Харків, вулиця Двадцять Третього Серпня, будинок 61. Майнові права на рухоме майно в кількості 285 позицій за адресою: Харківська обл., м. Харків, вулиця Двадцять Третього Серпня, будинок 61

Майнові права на нежитлові приміщення підвалу № 1,2,4, 4а,5-:-13, 8а, 9а, 21-:-35, 1-го поверху № 1,3-:-6, 3а, 3б, 5а, 8-:-12, 9а, 9б, 10а, 10б, 14,21, 22а, 23-:-25, 28, 28а, 28б, 29, 29а у нежитловій будівлі літ. ``А-2`` загальною площею 1036,3 кв.м., РНОНМ 2250551963101, нежитлові приміщення 1-го поверху №2, 2а, 2б, 2в, у нежитловій будівлі літ. ``А-2``, загальною площею 86.7 кв.м., РНОНМ 2250387563101, нежитлові приміщення 2-го поверху № 30,30а,30б,30в,31,32,34-:-39,35а,38а,38б,38в,38г, технічного поверху № 1-:-9 у нежитловій будівлі літ. ``А-2``, загальною площею 1232,0 кв.м., РНОНМ 2250339463101, що розташовані за адресою: Харківська обл., м. Харків, вулиця Двадцять Третього Серпня, будинок 61. Майнові права на рухоме майно в кількості 285 позицій за адресою: Харківська обл., м. Харків, вулиця Двадцять Третього Серпня, будинок 61

Початкова ціна

96 671 473,00 грн

без ПДВ
Аукціон не відбувся
Переглянути в кабінеті
Прийняття заяв на участь

з 30 черв. 2023 15:59

до 18 лип. 2023 20:00

Аукціон
не було
Кваліфікація
не було
Аукціон завершено
не було
Подача пропозицій:
30 черв. 2023 15:59 – 18 лип. 2023 20:00
Початок аукціону:
19 лип. 2023 13:25
Дата публікації:
30 черв. 2023 15:59
Період редагування:
30 черв. 2023 15:59 – 4 лип. 2023 18:00
Період питань:
30 черв. 2023 15:59 – 17 лип. 2023 20:00
Період відповідей:
30 черв. 2023 15:59 – 18 лип. 2023 20:00

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Протокол аукціону

Про аукціон

Ідентифікатор аукціону:
GFE001-UA-20230630-56656
Гарантійний внесок:
9 667 147,30 грн
Номер лоту:
G22N024297
Публічний паспорт активу:
Номер рішення ФГВФО про затвердження умов продажу:
572/23
Дата рішення ФГВФО про затвердження умов продажу:
28 черв. 2023 00:00
Лот виставляється на торги:
Вперше
Мінімальна кількість учасників:
2
Початкова ціна:
96 671 473,00 грн без ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
966 714,73 грн
Умови участі фінансових установ:
Учасником електронного аукціону, предметом продажу на якому є права вимоги за кредитними договорами та договорами забезпечення, не може бути користувач, який є позичальником (боржником щодо банку) та/або поручителем (майновим поручителем) за такими кредитними договорами та/або договорами забезпечення.
Порядок ознайомлення з майном, час і місце проведення огляду об’єкта:
АТ "МЕГАБАНК" 04053, м. Київ, вул. Січових стрільців, буд.17, Контактна особа: Кравчук Ярослав Михайлович [email protected] 068-652-10-88
Реквізити майданчиків:

Показати більше інформації

Приховати детальну інформацію

Список об’єктів

Опис Кількість Адреса
1

Майнові права на нежитлові приміщення підвалу № 1,2,4, 4а,5-:-13, 8а, 9а, 21-:-35, 1-го поверху № 1,3-:-6, 3а, 3б, 5а, 8-:-12, 9а, 9б, 10а, 10б, 14,21, 22а, 23-:-25, 28, 28а, 28б, 29, 29а у нежитловій будівлі літ. ``А-2`` загальною площею 1036,3 кв.м., РНОНМ 2250551963101, нежитлові приміщення 1-го поверху №2, 2а, 2б, 2в, у нежитловій будівлі літ. ``А-2``, загальною площею 86.7 кв.м., РНОНМ 2250387563101, нежитлові приміщення 2-го поверху № 30,30а,30б,30в,31,32,34-:- 39,35а,38а,38б,38в,38г, технічного поверху № 1-:-9 у нежитловій будівлі літ. ``А-2``, загальною площею 1232,0 кв.м., РНОНМ 2250339463101, що розташовані за адресою: Харківська обл., м. Харків, вулиця Двадцять Третього Серпня, будинок 61. Майнові права на рухоме майно в кількості 285 позицій за адресою: Харківська обл., м. Харків, вулиця Двадцять Третього Серпня, будинок 61

Код CAV: 04000000-8 Нерухоме майно

Кількість:

1 штуки

Адреса:

Україна, 61001, Харківська область, м. Харків, вулиця Двадцять Третього Серпня, будинок 61

Тип:
Майно

Розташування на мапі

Документи аукціону 1 документ

Назва документу Тип документу Дата публікації
Паспорт торгів 30 черв. 2023 15:59

Організатор

Назва:
ЄДРПОУ:
09804119
Адреса:
Україна, 04053, Київська область, м. Київ, вул. Січових Стрільців, буд.17

Основний контакт

Ім'я:
Кравчук Ярослав Михайлович
E-mail:
Телефон:
+380686521088

Показати контакти

Приховати контакти

Корисні посилання

Список аукціонів організатора АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «МЕГАБАНК»

Вас може зацікавити

Проведення аукціону з продажу майна ТОВ «УКРБУДСПЕЦТЕХ» (65039, м. Одеса, пр. Гагаріна, буд.12-А, код ЄДРПОУ 32145683), справа № 916/1950/16, яке складається з Лоту 8: склад майна: нежитлові приміщення першого, другого та третього поверхів, загальною площею 2146,00 кв.м, розташовані за адресою: м. Одеса, вулиця Мала Арнаутська, будинок 105/1. У відповідності до вимог ст. 12, 79, 80, Кодексу України з процедур банкрутства. Порядку організації та проведення аукціонів з продажу майна боржників у справах про банкрутство (неплатоспроможність) затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 02.10.2019 № 865 «Питання функціонування електронної торгової системи з продажу майна боржників у справах про банкрутство (неплатоспроможність)» та Постанови господарського суду Одеської області від 27.02.2024 року по справі № 916/1950/16. Арбітражна керуюча Колмикова Тетяна Олександрівна (свідоцтво про право на заняття діяльністю арбітражного керуючого (розпорядника майна, керуючого санацією, ліквідатора) № 85 від 08.02.2013 року.

Проведення аукціону з продажу майна ТОВ «УКРБУДСПЕЦТЕХ» (65039, м. Одеса, пр. Гагаріна, буд.12-А, код ЄДРПОУ 32145683), справа № 916/1950/16, яке складається з Лоту 8: склад майна: нежитлові приміщення першого, другого та третього поверхів, загальною площею 2...
Ім'я:
Колмикова Тетяна Олександрівна
E-mail: [email protected] Телефон: +380979391170 ІПН/РНОКПП:
3098610722
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

64 538 000,00 грн без ПДВ

Дивитись

Повторний аукціон з продажу майна боржника ТОВ "УКРАЇНСЬКА ЛИВАРНА КОМПАНІЯ" (код ЄДРПОУ 32759676)

Повторний аукціон з продажу майна боржника ТОВ "УКРАЇНСЬКА ЛИВАРНА КОМПАНІЯ" (код ЄДРПОУ 32759676)
Ім'я:
Абрамов Віталій Валерійович
E-mail: [email protected] Телефон: 0933245372 ІПН/РНОКПП:
3108221373
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

55 280 271,20 грн без ПДВ

Дивитись

Продаж нерухомого майна - окремої будівлі у центрі Івано-Франківська загальною площею 1174,7 кв.м. Адреса: м. Івано-Франківськ, вул. Грюнвальдська, буд. 17

Продаж нерухомого майна - окремої будівлі у центрі Івано-Франківська загальною площею 1174,7 кв.м. Адреса: м. Івано-Франківськ, вул. Грюнвальдська, буд. 17
Ім'я:
Леся Попруга
E-mail: [email protected] Телефон: +380989499999 ЄДРПОУ:
34764337
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

49 500 000,00 грн без ПДВ

Дивитись