Право вимоги за кредитним договором, укладеним із суб'єктом господарювання та нерухоме майно, а саме: Право вимоги за кредитним договором №4/Ю, укладеним з субєктом господарювання. Земснаряд МЗ-17 МЕ №11, дата побудови 2011 рік, регістровий номер 2-846441. Внутрішні електричні мережі електропостачання земснаряду МЗ-17-МЕ.

Право вимоги за кредитним договором, укладеним із суб`єктом господарювання та нерухоме майно, а саме: Право вимоги за кредитним договором №4/Ю, укладеним з субєктом господарювання. Земснаряд МЗ-17 МЕ №11, дата побудови 2011 рік, регістровий номер 2-846441, адреса стоянки Волинська обл., Шацький р-н, с. Світязькі Смоляри. Внутрішні електричні мережі електропостачання земснаряду МЗ-17-МЕ.

Початкова ціна

55 149 765,19 грн

з ПДВ
Аукціон не відбувся
Переглянути в кабінеті
Прийняття заяв на участь

з 2 черв. 2021 18:38

до 7 черв. 2021 20:00

Аукціон

з 8 черв. 2021 13:15

до 8 черв. 2021 13:44

Кваліфікація
не було
Аукціон завершено
не було
Подача пропозицій:
2 черв. 2021 18:38 – 7 черв. 2021 20:00
Період аукціону:
8 черв. 2021 13:15 – 8 черв. 2021 13:44
Дата публікації:
2 черв. 2021 18:38
Період редагування:
2 черв. 2021 18:38 – 4 черв. 2021 18:00
Період питань:
2 черв. 2021 18:38 – 6 черв. 2021 20:00
Період відповідей:
2 черв. 2021 18:38 – 7 черв. 2021 20:00

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Протокол аукціону

Про аукціон

Ідентифікатор аукціону:
GFE001-UA-20210602-74093
Гарантійний внесок:
5 514 976,52 грн
Ідентифікатор попереднього аукціону:
Номер лоту:
G16N019677
Публічний паспорт активу:
Номер рішення ФГВФО про затвердження умов продажу:
506/21
Дата рішення ФГВФО про затвердження умов продажу:
30 квіт. 2021 00:00
Лот виставляється на торги:
4-й раз
Мінімальна кількість учасників:
2
Початкова ціна:
55 149 765,19 грн з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
551 497,65 грн
Умови участі фінансових установ:
Учасником електронного аукціону, предметом продажу на якому є права вимоги за кредитними договорами та договорами забезпечення, не може бути користувач, який є позичальником (боржником щодо банку) та/або поручителем (майновим поручителем) за такими кредитними договорами та/або договорами забезпечення.
Порядок ознайомлення з майном, час і місце проведення огляду об’єкта:
АТ «Місто Банк» 65009 м. Одеса, Фонтанська дорога, будинок 11 Кравчук Ярослав Михайлович [email protected] 068-652-10-88
Реквізити майданчиків:

Показати більше інформації

Приховати детальну інформацію

Список активів

Опис Кількість Адреса
1

Право вимоги за кредитним договором №4/Ю, укладеним з субєктом господарювання.

Код CAV: 07000000-9 Права вимоги за кредитними договорами

Кількість:

1 штуки

Адреса:

Україна, 65009, Одеська область, м. Одеса, Фонтанська дорога, будинок 11

Тип:
Права вимоги
2

Земснаряд МЗ-17 МЕ №11, дата побудови 2011 рік, регістровий номер 2-846441, адреса стоянки Волинська обл., Шацький р-н, с. Світязькі Смоляри.

Код CAV: 34500000-2 Судна та човни

Кількість:

1 штуки

Адреса:

Україна, 44023, Волинська область, Шацький р-н, с. Світязькі Смоляри

Тип:
Майно
3

Внутрішні електричні мережі електропостачання земснаряду МЗ-17-МЕ.

Код CAV: 32500000-8 Телекомунікаційне обладнання та приладдя

Кількість:

1 штуки

Адреса:

Україна, 44023, Волинська область, Шацький р-н, с. Світязькі Смоляри

Тип:
Майно

Документи аукціону 1 документ

Назва документу Тип документу Дата публікації
Паспорт торгів 2 черв. 2021 18:38

Історія аукціону

Учасники аукціону 2 учасника

Учасник Пропозиція Статус

Учасник:

Ім'я:
КОБЗАР АНДРІЙ ОЛЕКСАНДРОВИЧ
ЄДРПОУ:
43493745

Пропозиція:

55 149 765,19 грн

Статус:

Не розглядався

Документи:

Документи, що подані з пропозицією 1 документ

Назва документу Тип документу Дата публікації
Заява на участь 4 черв. 2021 14:37

Документи, що подані з пропозицією 1 документ

Назва документу Тип документу Дата публікації
Заява на участь 4 черв. 2021 14:37

Учасник:

Ім'я:
БРЕУС ВІКТОР МИХАЙЛОВИЧ
ЄДРПОУ:
43859214

Пропозиція:

55 149 765,19 грн

Статус:

Не розглядався

Документи:

Документи, що подані з пропозицією 1 документ

Назва документу Тип документу Дата публікації
Заява на участь 7 черв. 2021 15:06

Документи, що подані з пропозицією 1 документ

Назва документу Тип документу Дата публікації
Заява на участь 7 черв. 2021 15:06

Організатор

Назва:
ЄДРПОУ:
20966466
Адреса:
Україна, 65009, Одеська область, м. Одеса, Фонтанська дорога, будинок 11

Основний контакт

Ім'я:
Кравчук Ярослав Михайлович
E-mail:
Телефон:
+380686521088

Показати контакти

Приховати контакти

Корисні посилання

Список аукціонів організатора ПУБЛІЧНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «МІСТО БАНК»

Вас може зацікавити

Про проведення аукціону з продажу майна, в процедурі банкрутства ТОВ «Фінансова компанія «Інвестохіллс Веста», код ЄДРПОУ 41264766, порушений Господарським судом м. Києва, справа №910/3027/24

Про проведення аукціону з продажу майна, в процедурі банкрутства ТОВ «Фінансова компанія «Інвестохіллс Веста», код ЄДРПОУ 41264766, порушений Господарським судом м. Києва, справа №910/3027/24
Ім'я:
Лозовський Володимир Миколайович
E-mail: [email protected] Телефон: +380999038996 ІПН/РНОКПП (ФОП):
2983817897
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

36 000 000,00 грн без ПДВ

Дивитись

Другий повторний аукціон з продажу прав вимоги ТОВ "Капабланка" до юридичних осіб на загальгу суму 57661354.83 грн.

Другий повторний аукціон з продажу прав вимоги ТОВ "Капабланка" до юридичних осіб на загальгу суму 57661354.83 грн.
Ім'я:
Пода Вячеслав Володимирович
E-mail: [email protected] Телефон: 0972920489 ІПН/РНОКПП:
2779015812
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

34 596 812,90 грн без ПДВ

Дивитись

Аукціон з продажу права вимоги (дебіторської заборгованості) ТОВ «КАІС АГРО», код ЄДРПОУ 35071227 до SPIKE TRADE AG (Швейцарія)

Аукціон з продажу права вимоги (дебіторської заборгованості) ТОВ «КАІС АГРО», код ЄДРПОУ 35071227 до SPIKE TRADE AG (Швейцарія)
Ім'я:
Панасюк Іван Вікторович
E-mail: [email protected] Телефон: +380504020310 ІПН/РНОКПП:
2377811318
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

52 994 613,91 грн з ПДВ

Дивитись