Право вимоги за кредитним договором, укладеним із суб'єктом господарювання та нерухоме майно, а саме: Право вимоги за кредитним договором №4/Ю, укладеним з субєктом господарювання. Земснаряд МЗ-17 МЕ №11, дата побудови 2011 рік, регістровий номер
2-846441. Внутрішні електричні мережі електропостачання земснаряду МЗ-17-МЕ.
Право вимоги за кредитним договором, укладеним із суб`єктом господарювання та нерухоме майно, а саме: Право вимоги за кредитним договором №4/Ю, укладеним з субєктом господарювання. Земснаряд МЗ-17 МЕ №11, дата побудови 2011 рік, регістровий номер 2-846441, адреса стоянки Волинська обл., Шацький р-н, с. Світязькі Смоляри. Внутрішні електричні мережі електропостачання земснаряду МЗ-17-МЕ.
70 906 840,96 грн
з ПДВОрганізатор:
ПУБЛІЧНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «МІСТО БАНК»з 21 трав. 2021 15:55
до 26 трав. 2021 20:00
з 27 трав. 2021 12:50
до 27 трав. 2021 13:19
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Протокол аукціону
Переглянути
Про аукціон
Показати більше інформації
Приховати детальну інформацію
Список активів
| № | Опис | Кількість | Адреса |
|---|---|---|---|
| 1 |
Право вимоги за кредитним договором №4/Ю, укладеним з субєктом господарювання.
Код CAV: 07000000-9 Права вимоги за кредитними договорами
|
Кількість: 1 штуки |
Адреса: Україна, 65009, Одеська область, м. Одеса, Фонтанська дорога, будинок 11 |
|
Тип:
Права вимоги
|
|||
| 2 |
Земснаряд МЗ-17 МЕ №11, дата побудови 2011 рік, регістровий номер 2-846441, адреса стоянки Волинська обл., Шацький р-н, с. Світязькі Смоляри.
Код CAV: 34500000-2 Судна та човни
|
Кількість: 1 штуки |
Адреса: Україна, 44023, Волинська область, Шацький р-н, с. Світязькі Смоляри |
|
Тип:
Майно
|
|||
| 3 |
Внутрішні електричні мережі електропостачання земснаряду МЗ-17-МЕ.
Код CAV: 32500000-8 Телекомунікаційне обладнання та приладдя
|
Кількість: 1 штуки |
Адреса: Україна, 44023, Волинська область, Шацький р-н, с. Світязькі Смоляри |
|
Тип:
Майно
|
|||
Документи аукціону 1 документ
| Назва документу | Тип документу | Дата публікації |
| Паспорт торгів | 21 трав. 2021 15:55 |
Історія аукціону
Переглянути
Учасники аукціону 2 учасника
| Учасник | Пропозиція | Статус | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Учасник:
Ім'я:
КОБЗАР АНДРІЙ ОЛЕКСАНДРОВИЧ
ЄДРПОУ:
43493745
|
Пропозиція: 70 906 840,96 грн |
Статус: Не розглядався |
Документи: Документи, що подані з пропозицією 1 документ
Документи, що подані з пропозицією 1 документ
|
||||||||||||
|
Учасник:
Ім'я:
БРЕУС ВІКТОР МИХАЙЛОВИЧ
ЄДРПОУ:
43859214
|
Пропозиція: 70 906 840,96 грн |
Статус: Не розглядався |
Документи: Документи, що подані з пропозицією 1 документ
Документи, що подані з пропозицією 1 документ
|
Організатор
Основний контакт
Показати контакти
Приховати контакти
Корисні посилання
Список аукціонів організатора ПУБЛІЧНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «МІСТО БАНК»Вас може зацікавити
Про проведення першого аукціону з продажу майна без можливості зниження початкової ціни в процедурі банкрутства ТОВ "Техмолпром", код 35293993, порушеній Господарським судом Полтавської області, справа №917/1719/23
122 291 186,87 грн без ПДВ
ДивитисьПро проведення аукціону з продажу майна, в процедурі банкрутства ТОВ «Фінансова компанія «Інвестохіллс Веста», код ЄДРПОУ 41264766, порушений Господарським судом м. Києва, справа №910/3027/24
36 000 000,00 грн без ПДВ
ДивитисьАукціон з продажу права вимоги (дебіторської заборгованості) ТОВ «КАІС АГРО», код ЄДРПОУ 35071227 до SPIKE TRADE AG (Швейцарія)
52 994 613,91 грн з ПДВ
Дивитись