Аукціони організатора АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «МЕГАБАНК» – 09804119
-
Фінансові активи Голландський аукціон
-
Фінансові активи
Фінансові активи Голландський аукціонID: GFD001-UA-20230410-17545
Права вимоги за кредитним договором № 81В/2007, що укладений з фізичною особою.
Дата публікації10 квіт. 2023 16:04Прийом пропозицій10 квіт. 2023 16:04 – 1 трав. 2023 16:35Аукціон1 трав. 2023 09:50 – 1 трав. 2023 16:35Початкова ціна1 021 714,99 грн
без ПДВАукціон не відбувся -
-
Фінансові активи Голландський аукціон
-
Фінансові активи
Фінансові активи Голландський аукціонID: GFD001-UA-20230410-94276
Права вимоги за кредитним договором № 300в/2007, що укладений з фізичною особою.
Дата публікації10 квіт. 2023 16:02Прийом пропозицій10 квіт. 2023 16:02 – 1 трав. 2023 16:25Аукціон1 трав. 2023 09:40 – 1 трав. 2023 16:25Початкова ціна515 154,30 грн
без ПДВАукціон не відбувся -
-
Фінансові активи Голландський аукціон
-
Фінансові активи
Фінансові активи Голландський аукціонID: GFD001-UA-20230410-04461
Права вимоги за кредитними договорами № 110в/2006, 111в/2006, що укладені з фізичними особами.
Дата публікації10 квіт. 2023 16:01Прийом пропозицій10 квіт. 2023 16:01 – 1 трав. 2023 16:15Аукціон1 трав. 2023 09:30 – 1 трав. 2023 16:15Початкова ціна1 276 519,50 грн
без ПДВАукціон не відбувся -
-
Немає часу або не знайшли цікавий для вас аукціон?
Залиште заявку і наші менеджери допоможуть вам з пошуком. -
Фінансові активи Голландський аукціон
-
Фінансові активи
Фінансові активи Голландський аукціонID: GFD001-UA-20230410-36377
Права вимоги за кредитними договорами № 342-21пв/2007, 343-21пв/2007, 201-21Пв/2008, 202-21Пв/2008, 397-21пв/2007, 254в/2007, 396-21пв/2007, 355-21пв/2007, що укладені з фізичними особами.
Дата публікації10 квіт. 2023 16:00Прийом пропозицій10 квіт. 2023 16:00 – 1 трав. 2023 16:25Аукціон1 трав. 2023 09:40 – 1 трав. 2023 16:25Початкова ціна8 236 092,17 грн
без ПДВАукціон не відбувся -
-
Фінансові активи Голландський аукціон
-
Фінансові активи
Фінансові активи Голландський аукціонID: GFD001-UA-20230410-49089
Права вимоги за кредитним договором № 71ПВ/2007, що укладений з фізичною особою.
Дата публікації10 квіт. 2023 15:57Прийом пропозицій10 квіт. 2023 15:57 – 1 трав. 2023 16:20Аукціон1 трав. 2023 09:35 – 1 трав. 2023 16:20Початкова ціна1 224 120,36 грн
без ПДВАукціон не відбувся -
-
Фінансові активи Голландський аукціон
-
Фінансові активи
Фінансові активи Голландський аукціонID: GFD001-UA-20230410-19709
Права вимоги за кредитними договорами № 511ПВ/2006, 441П/2007, 495П/2007-А, 58П/2008-А, 36П/2008-А, що укладені з фізичними особами.
Дата публікації10 квіт. 2023 15:56Прийом пропозицій10 квіт. 2023 15:56 – 1 трав. 2023 16:40Аукціон1 трав. 2023 09:55 – 1 трав. 2023 16:40Початкова ціна675 954,33 грн
без ПДВАукціон не відбувся -
-
Нерухомість Фінансові активи Англійський аукціон
-
Фінансові активи
Нерухомість Фінансові активи Англійський аукціонID: GFE001-UA-20230410-59252
Домоволодіння загальною площею: 548.8 кв.м, що розташоване за адресою: Київська обл., Броварський р., с. Княжичі, вулиця Райдужна, будинок, 65 , РНОНМ 566000632212, інв № 107. Земельна ділянка площею 0,1807 га, з цільовим призначенням для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, кадастровий номер 3221284001:01:058:0019, яка знаходиться за адресою: Київська обл., Броварський р., с. Княжичі, вулиця Райдужна, земельна ділянка 149, РНОНМ 566038632212, інв.номер 158. Квартира однокімнатна загальною площею: 50.2 кв.м, житловою площею: 9.6 кв.м, що розташована за адресою: Київська обл., м. Бровари, вулиця Чубинського Павла, будинок 3, квартира 178, РНОНМ 36182232106, інв № 106. Житловий будинок загальною площею: 121.5 кв.м, житловою площею: 58.2 кв.м, що розташований за адресою: Київська обл., м. Обухів, вулиця Шевченка, будинок 2/17, РНОНМ 805978732116, інв № 108. Земельна ділянка площею 0,0117 га, кадастровий номер 3223110100:01:002:0206, за адресою: Київська обл., м. Обухів, вулиця Шевченка, земельна ділянка 2, РНОНМ 1240669532116. Права вимоги за кредитними договорами №10-26/2018-МК-UАН та №10-26/2018-МК-UАН-1, що укладені з юридичною особою.
Дата публікації10 квіт. 2023 15:46Прийом пропозицій10 квіт. 2023 15:46 – 24 квіт. 2023 20:00Аукціон25 квіт. 2023 11:40 – 25 квіт. 2023 12:18Початкова ціна6 128 319,25 грн
без ПДВАукціон завершено -
-
Фінансові активи Англійський аукціон
-
Фінансові активи
Фінансові активи Англійський аукціонID: GFE001-UA-20230410-28004
Права вимоги за кредитними договорами № 20-17в/2018, 20-16в/2018, 20-13в/2018, 20-18в/2018, 20-15в/2018, 18-06/2012/ГД-02/2012, 18-06/2012/ГД-02/2012, що укладені з юридичними особами. Права вимоги за кредитним договором № TDB.2020.0991.9323, що укладений з фізичною особою.
Дата публікації10 квіт. 2023 15:11Прийом пропозицій10 квіт. 2023 15:11 – 24 квіт. 2023 20:00Аукціон25 квіт. 2023 13:40Початкова ціна194 633 850,69 грн
без ПДВАукціон скасовано -
-
Продаж майна банків-банкрутів Англійський аукціон
-
Продаж майна банків-банкрутів
Продаж майна банків-банкрутів Англійський аукціонID: GFE001-UA-20230407-70251
Земельна ділянка площею 2,9999 га, кадастровий номер 3220880900:07:001:0003,яка знаходиться за адресою: Київська обл., Бориспільський р., с. Безуглівка, РНОНМ 738150832208. Основні засоби в кількості 8 од.
Дата публікації7 квіт. 2023 23:51Прийом пропозицій7 квіт. 2023 23:51 – 16 квіт. 2023 20:00Аукціон17 квіт. 2023 11:05Початкова ціна5 730 435,70 грн
з ПДВАукціон не відбувся -
-
Продаж майна банків-банкрутів Англійський аукціон
-
Продаж майна банків-банкрутів
Продаж майна банків-банкрутів Англійський аукціонID: GFE001-UA-20230407-33230
Земельна ділянка площею 3,04 га, кадастровий номер 3222784400:02:010:0008,яка знаходиться за адресою: Київська обл., Макарівський р., с/рада. Людвинівська, РНОНМ 739717832227. Банкомат ProCash 2000 xe USB м.Харків,пр.Ландау,179, інв. № 26107. Банкомат ProCash 2000 xe USB м.Лозова,р-н 5,1, інв. № 26108
Дата публікації7 квіт. 2023 23:49Прийом пропозицій7 квіт. 2023 23:49 – 16 квіт. 2023 20:00Аукціон17 квіт. 2023 11:40Початкова ціна1 227 822,99 грн
з ПДВАукціон не відбувся -
-
Продаж майна банків-банкрутів Англійський аукціон
-
Продаж майна банків-банкрутів
Продаж майна банків-банкрутів Англійський аукціонID: GFE001-UA-20230407-13185
Земельна ділянка площею 3,0646 га, кадастровий номер 3222784400:02:010:0005,яка знаходиться за адресою: Київська обл., Макарівський р., с/рада. Людвинівська, РНОНМ 739564932227. Банкомат ProCash 2000-xe м.Харків,смт.Пісочин,в-д Набережний,7, інв. № 23819. Банкомат ProCash 2000xe м.Харків,пр.Гагаріна,167/1, інв. № 24227.
Дата публікації7 квіт. 2023 23:46Прийом пропозицій7 квіт. 2023 23:46 – 16 квіт. 2023 20:00Аукціон17 квіт. 2023 11:35Початкова ціна1 203 571,51 грн
з ПДВАукціон не відбувся -
-
Продаж майна банків-банкрутів Англійський аукціон
-
Продаж майна банків-банкрутів
Продаж майна банків-банкрутів Англійський аукціонID: GFE001-UA-20230407-76578
Земельна ділянка площею 3,0001 га, кадастровий номер 3220880900:08:007:0137,яка знаходиться за адресою: Київська обл., Бориспільський р., с. Безуглівка, РНОНМ 738324532208. Основні засоби в кількості 6 од.
Дата публікації7 квіт. 2023 23:44Прийом пропозицій7 квіт. 2023 23:44 – 16 квіт. 2023 20:00Аукціон17 квіт. 2023 12:10Початкова ціна5 696 502,88 грн
з ПДВАукціон не відбувся -
-
Продаж майна банків-банкрутів Англійський аукціон
-
Продаж майна банків-банкрутів
Продаж майна банків-банкрутів Англійський аукціонID: GFE001-UA-20230407-23330
Земельна ділянка площею 2,3446 га, кадастровий номер 3222784400:02:013:0005,яка знаходиться за адресою: Київська обл., Макарівський р., с/рада. Людвинівська, РНОНМ 737611832227. Банкомат ProCash2000-xe(м.Харків,вул.Озерянська,106), інв. № 23192. Банкомат ProCash 1500 xe USB м.Харків,вул.Гоголя,10, інв. № 26116.
Дата публікації7 квіт. 2023 23:42Прийом пропозицій7 квіт. 2023 23:42 – 16 квіт. 2023 20:00Аукціон17 квіт. 2023 11:00Початкова ціна919 735,57 грн
з ПДВАукціон не відбувся -
-
Продаж майна банків-банкрутів Англійський аукціон
-
Продаж майна банків-банкрутів
Продаж майна банків-банкрутів Англійський аукціонID: GFE001-UA-20230407-82789
Земельна ділянка площею 2,0859 га, кадастровий номер 3222784400:02:010:0070,яка знаходиться за адресою: Київська обл., Макарівський р., с/рада. Людвинівська, РНОНМ 739865632227. Банкомат м.Харків,вул.Гв.Широнінців 101/99 (Екватор), інв № 20451. Банкомат ProCash 2000-xe, м.Хаоків,пр-т Гагаріна,354, інв № 20628.
Дата публікації7 квіт. 2023 23:39Прийом пропозицій7 квіт. 2023 23:39 – 16 квіт. 2023 20:00Аукціон17 квіт. 2023 12:20Початкова ціна821 278,52 грн
з ПДВАукціон не відбувся -
-
Продаж майна банків-банкрутів Англійський аукціон
-
Продаж майна банків-банкрутів
Продаж майна банків-банкрутів Англійський аукціонID: GFE001-UA-20230407-32640
Земельна ділянка площею 2,7557 га, кадастровий номер 3222784400:02:010:0012,яка знаходиться за адресою: Київська обл., Макарівський р., с/рада. Людвинівська, РНОНМ 739817732227. Банкомат ProCash 2050xe м.Харків, пр-т Л.Свободи,30 (Сильпо), інв. № 12415. Банкомат ProCassh 2050 xe USB м.Харків,пл.Захисників Укр.78, інв. № 26191.
Дата публікації7 квіт. 2023 23:36Прийом пропозицій7 квіт. 2023 23:36 – 16 квіт. 2023 20:00Аукціон17 квіт. 2023 13:35Початкова ціна1 092 242,59 грн
з ПДВАукціон не відбувся -
-
Продаж майна банків-банкрутів Англійський аукціон
-
Продаж майна банків-банкрутів
Продаж майна банків-банкрутів Англійський аукціонID: GFE001-UA-20230407-12580
Земельна ділянка площею 2,4473 га, кадастровий номер 3222784400:02:010:0011,яка знаходиться за адресою: Київська обл., Макарівський р., с/рада. Людвинівська, РНОНМ 739519332227. Основні засоби в кількості 5 од.
Дата публікації7 квіт. 2023 23:33Прийом пропозицій7 квіт. 2023 23:33 – 16 квіт. 2023 20:00Аукціон17 квіт. 2023 14:05Початкова ціна941 476,01 грн
з ПДВАукціон не відбувся -
-
Продаж майна банків-банкрутів Англійський аукціон
-
Продаж майна банків-банкрутів
Продаж майна банків-банкрутів Англійський аукціонID: GFE001-UA-20230407-62447
Земельна ділянка площею 2,8318 га, кадастровий номер 3222784400:02:010:0010,яка знаходиться за адресою: Київська обл., Макарівський р., с/рада. Людвинівська, РНОНМ 739621932227. Основні засоби в кількості 12 од.
Дата публікації7 квіт. 2023 23:30Прийом пропозицій7 квіт. 2023 23:30 – 16 квіт. 2023 20:00Аукціон17 квіт. 2023 11:00Початкова ціна1 103 525,46 грн
з ПДВАукціон не відбувся -
-
Транспорт Продаж майна банків-банкрутів Англійський аукціонТранспорт Продаж майна банків-банкрутів Англійський аукціон
ID: GFE001-UA-20230407-50775
Автомобіль ГАЗ 2705-388, фургон малотон операт -В, білий, державний номер АХ8766СХ, 2012 року випуску, номер кузова 270500C0504981, об’єм двигуна 2781. Основні засоби в кількості 12 одиниць
Дата публікації7 квіт. 2023 23:24Прийом пропозицій7 квіт. 2023 23:24 – 16 квіт. 2023 20:00Аукціон17 квіт. 2023 12:15Початкова ціна144 319,89 грн
з ПДВАукціон не відбувся -
Транспорт Продаж майна банків-банкрутів Англійський аукціонТранспорт Продаж майна банків-банкрутів Англійський аукціон
ID: GFE001-UA-20230407-02267
Автомобіль SKODA OCTAVIA AMBITION, легковий Комбі-В, червоний, державний номер AX8593EE, 2013 року випуску, номер кузова TMBAC2NE6EB007736, об’єм двигуна 1395. Основні засоби в кількості 8 одиниць
Дата публікації7 квіт. 2023 23:21Прийом пропозицій7 квіт. 2023 23:21 – 16 квіт. 2023 20:00Аукціон17 квіт. 2023 12:00Початкова ціна322 555,31 грн
з ПДВАукціон не відбувся -
Транспорт Продаж майна банків-банкрутів Англійський аукціонТранспорт Продаж майна банків-банкрутів Англійський аукціон
ID: GFE001-UA-20230407-04863
Автомобіль SKODA OCTAVIA AMBIENTE, легковий седан-В, сірий, державний номер AX5796CM, 2011 року випуску, номер кузова TMBCA41Z6CB151741, об’єм двигуна 1595. Основні засоби в кількості 13 одиниць
Дата публікації7 квіт. 2023 22:38Прийом пропозицій7 квіт. 2023 22:38 – 16 квіт. 2023 20:00Аукціон17 квіт. 2023 11:20Початкова ціна284 307,09 грн
з ПДВАукціон не відбувся