Третій митний аукціон Автомобіль легковий Volkswagen Jetta, 2013 р.в., об’єм двигуна 1984 см3
Марка -Volkswagen, модель - Jetta Категорія - легковий Тип кузова - седан Ідентифікаційний номер -(VIN)3VW2K7AJ4DM454870 Робочий об’єм двигуна - 1984 см3, тип - бензиновий Потужність kW – 85 Фактичні показники одометра не визначено у зв’язку з відсутністю електроживлення КТЗ Тип коробки передач -автоматична Модельний рік - 2013 Дата виготовлення - 25.06.2013 Колір - сірий
98 206,84 грн
без ПДВОрганізатор:
ПІВДЕННО-СХІДНА МИТНИЦЯз 22 лип. 09:09
до 2 серп. 20:00
з 3 серп. 11:20
до 3 серп. 11:58
з 3 серп. 11:58
до 17 серп. 13:55
17 серп. 13:56
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Протокол аукціону
Переглянути
Галерея 8 зображень
Про аукціон
Показати більше інформації
Приховати детальну інформацію
Список об’єктів
| № | Опис | Кількість | Адреса |
|---|---|---|---|
| 1 |
Марка -Volkswagen, модель - Jetta Категорія - легковий Тип кузова - седан Ідентифікаційний номер -(VIN)3VW2K7AJ4DM454870 Робочий об’єм двигуна - 1984 см3, тип - бензиновий Потужність kW – 85 Фактичні показники одометра не визначено у зв’язку з відсутністю електроживлення КТЗ Тип коробки передач -автоматична Модельний рік - 2013 Дата виготовлення - 25.06.2013 Колір - сірий
Код CAV: 34110000-1 Легкові автомобілі
|
Кількість: 1 Одиниця |
Адреса: Україна, 49038, Дніпропетровська область, СЛОБОЖАНСЬКЕ, вул. Нижньодніпровська, 1, смт. Слобожанське, Дніпровський район, Дніпропетровська область |
|
Тип:
Майно
Стан державної реєстрації:
Не зареєстровано
Марка транспортного засобу:
Volkswagen
Модель транспортного засобу:
Jetta
Рік випуску:
2013
Об'єм двигуна, см³:
1984.0
Номер кузова або шасі (VIN-код):
3VW2K7AJ4DM454870
Потреба в ремонті:
Ні
Опис пошкоджень:
Пошкодження лакофарбового покриття кузова (подряпини, відколи тощо). Аварійні пошкодження правого заднього ліхтаря внутрішнього; переднього бампера; правого підкрилка; лонжерона верхнього правого; підсилювачів А-стояка правого та нижньої балки; деформація (вм’ятини) правих передніх дверей, капота, кришки багажника; колісної арки правої, Відсутні: права передня фара, праве переднє крило, повітряна гратка права, радіоприймач/магнітола, ключ запалювання. Забруднення, пошкодження та потертості оббивки салону та сидінь.
|
|||
Документи аукціону 10 документів
| Назва документу | Тип документу | Дата публікації |
| Ілюстрація | 22 лип. 09:09 | |
| Ілюстрація | 22 лип. 09:09 | |
| Ілюстрація | 22 лип. 09:09 | |
| Ілюстрація | 22 лип. 09:09 | |
| Ілюстрація | 22 лип. 09:09 | |
| Ілюстрація | 22 лип. 09:09 | |
| Ілюстрація | 22 лип. 09:09 | |
| Ілюстрація | 22 лип. 09:09 | |
| Паспорт торгів | 22 лип. 09:09 | |
| Технічні специфікації | 22 лип. 09:09 |
Показати документи
Приховати документи
Історія аукціону
Переглянути
Учасники аукціону 3 учасника
| Учасник | Пропозиція | Статус | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Учасник:
Ім'я:
Бурлаченко Вадим петрович
ІПН/РНОКПП:
3446612433
|
Пропозиція: 125 006,00 грн |
Статус: Переможець аукціону |
Документи: Документи, що подані з пропозицією 1 документ
Рішення відповідальної особи 1 документ
Документи договору 4 документи
Документи, що подані з пропозицією 1 документ
Рішення відповідальної особи 1 документ
Документи договору 4 документи
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Статус договору:
Договір підтверджено
Номер договору:
7.5-01/21/1
Назва договору:
Акт про придбання товару на електронному аукціоні від 10.08.2026 № 7.5-01/21/1
Опис договору:
Акт про придбання товару на електронному аукціоні від 10.08.2026 № 7.5-01/21/1
Вартість договору
125 006,00 грн
Заключна вартість договору:
125 006,00 грн
Термін дії договору:
10 серп. 09:33 – 27 серп. 09:33
Дата підписання договору:
10 серп. 09:33
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Період підписання протоколу:
3 серп. 11:58 – 11 серп. 18:00
Період підписання договору:
3 серп. 11:58 – 31 серп. 18:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Учасник:
Ім'я:
Березін Сергій Олексійович
ІПН/РНОКПП:
3301512696
|
Пропозиція: 125 005,00 грн |
Статус: Учасник не став переможцем |
Документи: Документи, що подані з пропозицією 4 документи
Документи, що подані з пропозицією 4 документи
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Учасник:
Ім'я:
Голубчук Віталій Сергійович
ІПН/РНОКПП:
3258014596
|
Пропозиція: 125 000,00 грн |
Статус: Не розглядався |
Документи: Документи, що подані з пропозицією 4 документи
Документи, що подані з пропозицією 4 документи
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Організатор
Основний контакт
Показати контакти
Приховати контакти
Банківські реквізити
Гарантійний внесок
Рахунок у валюті UAH (Українська гривня)
Плата за лот
Рахунок у валюті UAH (Українська гривня)
Показати банківські реквізити
Приховати банківські реквізити
Корисні посилання
Список аукціонів організатора ПІВДЕННО-СХІДНА МИТНИЦЯВас може зацікавити
Легковий автомобіль CHEVROLET AVEO,2008 рік випуску,VIN KL1SF69YE8W005385
51 758,82 грн без ПДВ
Дивитись50 096,00 грн без ПДВ
ДивитисьАвтомобіль ГАЗ 3302 фургон ізотермічний, держ. реєстраційний номер 033-42КА ,рік випуску 1999 Автомобіль ГАЗ 3307 бортовий вантажний, держ. реєстраційний номер 128-72КА ,рік випуску 2000 Автомобіль ГАЗ 2705 фургон вантажний, держ. реєстраційний номер 274-23КА ,рік випуску 2000 Автомобіль РАФ 22038 вантажопасажирський, держ. реєстраційний номер 413-40КА ,рік випуску 1995 Автомобіль SKODA FELICIA COMBI легковий універсал, держ. реєстраційний номер 527-09КА ,рік випуску 2001 Автомобіль ЗИЛ 431410 платформа, держ. реєстраційний номер АА8217АК ,рік випуску 1988 Автомобіль FORD TRANSIT вантажопасажирський мікроавтобус, держ. реєстраційний номер 04972КА, рік випуску 1993 Автомобіль ВАЗ-21043 легковий універсал, держ. реєстраційний номер 11186КА, рік випуску 1998 Автомобіль ВАЗ-21074 легковий седан, держ. реєстраційний номер 17207КА, рік випуску 1998 Автомобіль ВАЗ-21043 легковий універсал, держ. реєстраційний номер 28271КА, рік випуску 2000 Автомобіль ВАЗ-21110 легковий універсал, держ. реєстраційний номер 29987КА, рік випуску 2001 Автомобіль ГАЗ-2705 вантажопасажирський, держ. реєстраційний номер 03575КА, рік випуску 1998 Автомобіль ГАЗ 2705 вантажний фургон, держ. реєстраційний номер 32677КА, рік випуску 2001 Автомобіль ГАЗ-2705 фургон ізотермічний-В, держ. реєстраційний номер 37768КА, рік випуску 2002 Автомобіль ГАЗ 2705 вантажний фургон-В, держ. реєстраційний номер 44629КА, рік випуску 2002 Автомобіль ГАЗ-32213 пасажирський мікроавтобус, держ. реєстраційний номер 239-19КА, рік випуску 2000
123 732,00 грн з ПДВ
Дивитись