Другий митний аукціон Автомобіль легковий Volkswagen Jetta, 2013 р.в., об’єм двигуна 1984 см3

Марка -Volkswagen, модель - Jetta Категорія - легковий Тип кузова - седан Ідентифікаційний номер -(VIN)3VW2K7AJ4DM454870 Робочий об’єм двигуна - 1984 см3, тип - бензиновий Потужність kW – 85 Фактичні показники одометра не визначено у зв’язку з відсутністю електроживлення КТЗ Тип коробки передач -автоматична Модельний рік - 2013 Дата виготовлення - 25.06.2013 Колір - сірий

Початкова ціна

134 742,68 грн

без ПДВ
Аукціон не відбувся
Переглянути в кабінеті
Прийняття заяв на участь

з 9 лип. 10:36

до 20 лип. 20:00

Аукціон
не було
Кваліфікація
не було
Аукціон завершено
не було
Подача пропозицій:
9 лип. 10:36 – 20 лип. 20:00
Початок аукціону:
21 лип. 11:35
Дата публікації:
9 лип. 10:36
Період редагування:
9 лип. 10:36 – 15 лип. 18:00
Період питань:
9 лип. 10:36 – 20 лип. 18:00
Період відповідей:
9 лип. 10:36 – 20 лип. 18:00

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Протокол аукціону

Про аукціон

Ідентифікатор аукціону:
BSE001-UA-20260709-44139
Реєстраційний внесок:
170,00 грн
Гарантійний внесок:
8 982,85 грн
Ідентифікатор попереднього аукціону:
Номер лоту:
7.5-01/21-02/8
Лот виставляється на торги:
Вдруге
Мінімальна кількість учасників:
1
Початкова ціна:
134 742,68 грн без ПДВ
На фінальну суму нараховується ПДВ:
Ні
Мінімальний крок аукціону:
1 796,57 грн
Порядок ознайомлення з майном, час і місце проведення огляду об’єкта:
щовівторка, щочетверга у період з 09:00 по 12:00 та з 14:00 по 16:00 Ганна Ібряєва, головний державний інспектор ВСОВМРН УАГД Південно-Східної митниці, 0563731933 [email protected]
Перелік та вимоги до оформлення документів:
Сума митних платежів (зокрема у розрізі податків), що підлягають сплаті у разі випуску товару у вільний обіг на митній території України, включена до ціни товару (лота) 98 206,84 грн, з яких: 8 145,01 грн – мито, 29 942,82 грн – податок на додану вартість, 60 119,01 грн – акцизний податок
Додаткова інформація:
в розшуку, у тому числі у міжнародному, не перебуває (лист ГУНП в Дніпропетровській області від 02.03.2026 № 91514-2026)

Показати більше інформації

Приховати детальну інформацію

Список об’єктів

Опис Кількість Адреса
1

Марка -Volkswagen, модель - Jetta Категорія - легковий Тип кузова - седан Ідентифікаційний номер -(VIN)3VW2K7AJ4DM454870 Робочий об’єм двигуна - 1984 см3, тип - бензиновий Потужність kW – 85 Фактичні показники одометра не визначено у зв’язку з відсутністю електроживлення КТЗ Тип коробки передач -автоматична Модельний рік - 2013 Дата виготовлення - 25.06.2013 Колір - сірий

Код CAV: 34110000-1 Легкові автомобілі

Кількість:

1 Одиниця

Адреса:

Україна, 49038, Дніпропетровська область, СЛОБОЖАНСЬКЕ, вул. Нижньодніпровська, 1, смт. Слобожанське, Дніпровський район, Дніпропетровська область

Тип:
Майно
Стан державної реєстрації:
Не зареєстровано
Марка транспортного засобу:
Volkswagen
Модель транспортного засобу:
Jetta
Рік випуску:
2013
Об'єм двигуна, см³:
1984.0
Номер кузова або шасі (VIN-код):
3VW2K7AJ4DM454870
Потреба в ремонті:
Ні
Опис пошкоджень:
Пошкодження лакофарбового покриття кузова (подряпини, відколи тощо). Аварійні пошкодження правого заднього ліхтаря внутрішнього; переднього бампера; правого підкрилка; лонжерона верхнього правого; підсилювачів А-стояка правого та нижньої балки; деформація (вм’ятини) правих передніх дверей, капота, кришки багажника; колісної арки правої, Відсутні: права передня фара, праве переднє крило, повітряна гратка права, радіоприймач/магнітола, ключ запалювання. Забруднення, пошкодження та потертості оббивки салону та сидінь.

Документи аукціону 10 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Ілюстрація 9 лип. 10:36
Ілюстрація 9 лип. 10:36
Ілюстрація 9 лип. 10:36
Ілюстрація 9 лип. 10:36
Ілюстрація 9 лип. 10:36
Ілюстрація 9 лип. 10:36
Ілюстрація 9 лип. 10:36
Ілюстрація 9 лип. 10:36
Паспорт торгів 9 лип. 10:36
Технічні специфікації 9 лип. 10:36

Показати документи

Приховати документи

Організатор

Назва:
ЄДРПОУ:
43971371
Адреса:
Україна, 49038, Дніпропетровська область, місто Дніпро, вул.Ольги княгині, будинок 22

Основний контакт

Ім'я:
Сидоренко Ольга Олегівна
E-mail:
Телефон:
+380563731940

Показати контакти

Приховати контакти

Корисні посилання

Список аукціонів організатора ПІВДЕННО-СХІДНА МИТНИЦЯ

Вас може зацікавити

Про проведення аукціону з продажу майна, в процедурі банкрутства ТОВ «СРЗ», код ЄДРПОУ 32183383, порушеній господарським судом Донецької області, справа №905/694/21.

Про проведення аукціону з продажу майна, в процедурі банкрутства ТОВ «СРЗ», код ЄДРПОУ 32183383, порушеній господарським судом Донецької області, справа №905/694/21.
Ім'я:
Горьовий Володимир Володимирович
E-mail: [email protected] Телефон: +380980250145 ІПН/РНОКПП:
3301312793
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

109 467,00 грн без ПДВ

Дивитись

Автомобіль ГАЗ 3302 фургон ізотермічний, держ. реєстраційний номер 033-42КА ,рік випуску 1999 Автомобіль ГАЗ 3307 бортовий вантажний, держ. реєстраційний номер 128-72КА ,рік випуску 2000 Автомобіль ГАЗ 2705 фургон вантажний, держ. реєстраційний номер 274-23КА ,рік випуску 2000 Автомобіль РАФ 22038 вантажопасажирський, держ. реєстраційний номер 413-40КА ,рік випуску 1995 Автомобіль SKODA FELICIA COMBI легковий універсал, держ. реєстраційний номер 527-09КА ,рік випуску 2001 Автомобіль ЗИЛ 431410 платформа, держ. реєстраційний номер АА8217АК ,рік випуску 1988 Автомобіль FORD TRANSIT вантажопасажирський мікроавтобус, держ. реєстраційний номер 04972КА, рік випуску 1993 Автомобіль ВАЗ-21043 легковий універсал, держ. реєстраційний номер 11186КА, рік випуску 1998 Автомобіль ВАЗ-21074 легковий седан, держ. реєстраційний номер 17207КА, рік випуску 1998 Автомобіль ВАЗ-21043 легковий універсал, держ. реєстраційний номер 28271КА, рік випуску 2000 Автомобіль ВАЗ-21110 легковий універсал, держ. реєстраційний номер 29987КА, рік випуску 2001 Автомобіль ГАЗ-2705 вантажопасажирський, держ. реєстраційний номер 03575КА, рік випуску 1998 Автомобіль ГАЗ 2705 вантажний фургон, держ. реєстраційний номер 32677КА, рік випуску 2001 Автомобіль ГАЗ-2705 фургон ізотермічний-В, держ. реєстраційний номер 37768КА, рік випуску 2002 Автомобіль ГАЗ 2705 вантажний фургон-В, держ. реєстраційний номер 44629КА, рік випуску 2002 Автомобіль ГАЗ-32213 пасажирський мікроавтобус, держ. реєстраційний номер 239-19КА, рік випуску 2000

Автомобіль ГАЗ 3302 фургон ізотермічний, держ. реєстраційний номер 033-42КА ,рік випуску 1999 Автомобіль ГАЗ 3307 бортовий вантажний, держ. реєстраційний номер 128-72КА ,рік випуску 2000 Автомобіль ГАЗ 2705 фургон вантажний, держ. реєстраційний номер 274-23КА ...
Ім'я:
Савчук Святослав
E-mail: [email protected] Телефон: +380675342501 ЄДРПОУ:
05415852
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

123 732,00 грн з ПДВ

Дивитись

Повторний аукціон. Легковий автомобіль TOYOTA CAMRY, 2003 року випуску, реєстраційний номер KA 5900 EI

Повторний аукціон. Легковий автомобіль TOYOTA CAMRY, 2003 року випуску, реєстраційний номер KA 5900 EI
Ім'я:
Таратун Сергій Анатолійович
E-mail: [email protected] Телефон: +380953201970 ЄДРПОУ:
08733819
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

98 000,00 грн без ПДВ

Дивитись