Перший митний аукціон Автомобіль легковий Volkswagen Jetta, 2013 р.в., об’єм двигуна 1984 см3

Марка -Volkswagen, модель - Jetta Категорія - легковий Тип кузова - седан Ідентифікаційний номер -(VIN)3VW2K7AJ4DM454870 Робочий об’єм двигуна - 1984 см3, тип - бензиновий Потужність kW – 85 Фактичні показники одометра не визначено у зв’язку з відсутністю електроживлення КТЗ Тип коробки передач -автоматична Модельний рік - 2013 Дата виготовлення - 25.06.2013 Колір - сірий

Початкова ціна

179 656,90 грн

без ПДВ
Аукціон не відбувся
Переглянути в кабінеті
Прийняття заяв на участь

з 22 черв. 10:04

до 7 лип. 20:00

Аукціон
не було
Кваліфікація
не було
Аукціон завершено
не було
Подача пропозицій:
22 черв. 10:04 – 7 лип. 20:00
Початок аукціону:
8 лип. 11:35
Дата публікації:
22 черв. 10:04
Період редагування:
22 черв. 10:04 – 2 лип. 18:00
Період питань:
22 черв. 10:04 – 7 лип. 18:00
Період відповідей:
22 черв. 10:04 – 7 лип. 18:00

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Протокол аукціону

Про аукціон

Ідентифікатор аукціону:
BSE001-UA-20260622-07032
Реєстраційний внесок:
170,00 грн
Гарантійний внесок:
8 982,85 грн
Номер лоту:
7.5-01/21-02/8
Лот виставляється на торги:
Вперше
Мінімальна кількість учасників:
1
Початкова ціна:
179 656,90 грн без ПДВ
На фінальну суму нараховується ПДВ:
Ні
Мінімальний крок аукціону:
1 796,57 грн
Порядок ознайомлення з майном, час і місце проведення огляду об’єкта:
щовівторка, щочетверга у період з 09:00 по 12:00 та з 14:00 по 16:00 Ганна Ібряєва, головний державний інспектор ВСОВМРН УАГД Південно-Східної митниці, 0563731933 [email protected]
Перелік та вимоги до оформлення документів:
Сума митних платежів (зокрема у розрізі податків), що підлягають сплаті у разі випуску товару у вільний обіг на митній території України, включена до ціни товару (лота) 98 206,84 грн, з яких: 8 145,01 грн – мито, 29 942,82 грн – податок на додану вартість, 60 119,01 грн – акцизний податок
Додаткова інформація:
в розшуку, у тому числі у міжнародному, не перебуває (лист ГУНП в Дніпропетровській області від 02.03.2026 № 91514-2026)

Показати більше інформації

Приховати детальну інформацію

Список об’єктів

Опис Кількість Адреса
1

Марка -Volkswagen, модель - Jetta Категорія - легковий Тип кузова - седан Ідентифікаційний номер -(VIN)3VW2K7AJ4DM454870 Робочий об’єм двигуна - 1984 см3, тип - бензиновий Потужність kW – 85 Фактичні показники одометра не визначено у зв’язку з відсутністю електроживлення КТЗ Тип коробки передач -автоматична Модельний рік - 2013 Дата виготовлення - 25.06.2013 Колір - сірий

Код CAV: 34110000-1 Легкові автомобілі

Кількість:

1 Одиниця

Адреса:

Україна, 49038, Дніпропетровська область, СЛОБОЖАНСЬКЕ, вул. Нижньодніпровська, 1, смт. Слобожанське, Дніпровський район, Дніпропетровська область

Тип:
Майно
Стан державної реєстрації:
Не зареєстровано
Марка транспортного засобу:
Volkswagen
Модель транспортного засобу:
Jetta
Рік випуску:
2013
Об'єм двигуна, см³:
1984.0
Номер кузова або шасі (VIN-код):
3VW2K7AJ4DM454870
Потреба в ремонті:
Ні
Опис пошкоджень:
Пошкодження лакофарбового покриття кузова (подряпини, відколи тощо). Аварійні пошкодження правого заднього ліхтаря внутрішнього; переднього бампера; правого підкрилка; лонжерона верхнього правого; підсилювачів А-стояка правого та нижньої балки; деформація (вм’ятини) правих передніх дверей, капота, кришки багажника; колісної арки правої, Відсутні: права передня фара, праве переднє крило, повітряна гратка права, радіоприймач/магнітола, ключ запалювання. Забруднення, пошкодження та потертості оббивки салону та сидінь.

Документи аукціону 10 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Ілюстрація 22 черв. 10:04
Ілюстрація 22 черв. 10:04
Ілюстрація 22 черв. 10:04
Ілюстрація 22 черв. 10:04
Ілюстрація 22 черв. 10:04
Ілюстрація 22 черв. 10:04
Ілюстрація 22 черв. 10:04
Ілюстрація 22 черв. 10:04
Паспорт торгів 22 черв. 10:04
Технічні специфікації 22 черв. 10:04

Показати документи

Приховати документи

Організатор

Назва:
ЄДРПОУ:
43971371
Адреса:
Україна, 49038, Дніпропетровська область, місто Дніпро, вул.Ольги княгині, будинок 22

Основний контакт

Ім'я:
Сидоренко Ольга Олегівна
E-mail:
Телефон:
+380563731940

Показати контакти

Приховати контакти

Корисні посилання

Список аукціонів організатора ПІВДЕННО-СХІДНА МИТНИЦЯ

Вас може зацікавити

Про проведення аукціону з продажу майна, в процедурі банкрутства ТОВ «СРЗ», код ЄДРПОУ 32183383, порушеній господарським судом Донецької області, справа №905/694/21.

Про проведення аукціону з продажу майна, в процедурі банкрутства ТОВ «СРЗ», код ЄДРПОУ 32183383, порушеній господарським судом Донецької області, справа №905/694/21.
Ім'я:
Горьовий Володимир Володимирович
E-mail: [email protected] Телефон: +380980250145 ІПН/РНОКПП:
3301312793
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

109 467,00 грн без ПДВ

Дивитись

VOLKSWAGEN JETTA, рік випуску: 2016, VIN: WVWZZZ16ZGM013343, реєстраційний номер: АЕ7497ІВ

VOLKSWAGEN JETTA, рік випуску: 2016, VIN: WVWZZZ16ZGM013343, реєстраційний номер: АЕ7497ІВ
Ім'я:
Юрович Денис Володимирович
E-mail: [email protected] Телефон: +380673823326 ЄДРПОУ:
14305909
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

305 800,00 грн з ПДВ

Дивитись

Автомобіль ГАЗ 3302 фургон ізотермічний, держ. реєстраційний номер 033-42КА ,рік випуску 1999 Автомобіль ГАЗ 3307 бортовий вантажний, держ. реєстраційний номер 128-72КА ,рік випуску 2000 Автомобіль ГАЗ 2705 фургон вантажний, держ. реєстраційний номер 274-23КА ,рік випуску 2000 Автомобіль РАФ 22038 вантажопасажирський, держ. реєстраційний номер 413-40КА ,рік випуску 1995 Автомобіль SKODA FELICIA COMBI легковий універсал, держ. реєстраційний номер 527-09КА ,рік випуску 2001 Автомобіль ЗИЛ 431410 платформа, держ. реєстраційний номер АА8217АК ,рік випуску 1988 Автомобіль FORD TRANSIT вантажопасажирський мікроавтобус, держ. реєстраційний номер 04972КА, рік випуску 1993 Автомобіль ВАЗ-21043 легковий універсал, держ. реєстраційний номер 11186КА, рік випуску 1998 Автомобіль ВАЗ-21074 легковий седан, держ. реєстраційний номер 17207КА, рік випуску 1998 Автомобіль ВАЗ-21043 легковий універсал, держ. реєстраційний номер 28271КА, рік випуску 2000 Автомобіль ВАЗ-21110 легковий універсал, держ. реєстраційний номер 29987КА, рік випуску 2001 Автомобіль ГАЗ-2705 вантажопасажирський, держ. реєстраційний номер 03575КА, рік випуску 1998 Автомобіль ГАЗ 2705 вантажний фургон, держ. реєстраційний номер 32677КА, рік випуску 2001 Автомобіль ГАЗ-2705 фургон ізотермічний-В, держ. реєстраційний номер 37768КА, рік випуску 2002 Автомобіль ГАЗ 2705 вантажний фургон-В, держ. реєстраційний номер 44629КА, рік випуску 2002 Автомобіль ГАЗ-32213 пасажирський мікроавтобус, держ. реєстраційний номер 239-19КА, рік випуску 2000

Автомобіль ГАЗ 3302 фургон ізотермічний, держ. реєстраційний номер 033-42КА ,рік випуску 1999 Автомобіль ГАЗ 3307 бортовий вантажний, держ. реєстраційний номер 128-72КА ,рік випуску 2000 Автомобіль ГАЗ 2705 фургон вантажний, держ. реєстраційний номер 274-23КА ...
Ім'я:
Савчук Святослав
E-mail: [email protected] Телефон: +380675342501 ЄДРПОУ:
05415852
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

123 732,00 грн з ПДВ

Дивитись