Про проведення аукціону з продажу рухомого майна ПП "Бізон-Тех 2006" (код ЄДРПОУ 34216986)
Арбітражний керуючий Сєдова Наталя Іванівна (свідоцтво Міністерства юстиції України, 496 від 09.04.2013 р), що діє на підставі Постанови господарського суду Запорізької області від 28.12.2023, ліквідатор у справі № 908/70/22 повідомляє про проведення аукціону з реалізації майна ПП "Бізон-Тех 2006" ( 70605, Запорізька обл., м. Пологи, вул. Лесі Українки буд. 162, кв.11; код ЄДРПОУ 34216986), а саме:
транспортний засіб : Легковий автомобіль Mitsubishi Pajero Wagon реєстр № АР 1516 АТ , рік випуску 2013,
ідентифікаційний номер (VIN) JMBLYV98WDJ001510, Vдвиг.=3200 см. куб., легковий універсал-В, тип палива –дизель, колір - коричневий. Показання одометру – 346138 км
Місце знаходження майна: м.Запоріжжя, вул.Якова Новицького, 11.
Перереєстрація транспортного засобу здійснюється за рахунок переможця аукціону.
Вид аукціону: перший повторний аукціон, що проводиться без можливості зниження початкової вартості майна.
Спосіб отримання додаткової інформації про проведення аукціону: додаткову інформацію можна отримати у арбітражного керуючого.
Майно знаходиться у заставі .
Розмір винагороди оператора: відповідно до Постанови КМУ №865 від 02.10.2019 року;
Гарантійний внесок вноситься на рахунки операторів електронних майданчиків, реквізити яких знаходяться за посиланням https://prozorro.sale/info/elektronni-majdanchiki-ets-prozorroprodazhi-cbd2.
Порядок оформлення участі в аукціоні: порядок реєстрації учасників аукціону, встановлений Розділом VI «Порядку організації та проведення аукціонів з продажу майна боржників у справах про банкрутство (неплатоспроможність)», затвердженого Постановою КМУ від 02.10.2019р. № 865 та п.п. 17 та 18 Регламенту роботи електронної торгової системи Prozorro. Продажі щодо організації та проведення аукціонів з продажу майна боржників у справах про банкрутство, затвердженого наказом ДП «Прозорро. Продажі» № 39 від 18.10.2019р.
391 976,00 грн
без ПДВОрганізатор:
Арбітражний керуючий Сєдова Наталя Іванівназ 29 вер. 2025 16:21
до 8 жовт. 2025 20:00
(один учасник)
з 8 жовт. 2025 20:00
до 15 жовт. 2025 20:29
15 жовт. 2025 20:30
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Протокол аукціону
Переглянути
Галерея 5 зображень
Про аукціон
Показати більше інформації
Приховати детальну інформацію
Інформація про боржника
Основний контакт
Показати контакти
Приховати контакти
Список об’єктів
| № | Опис | Кількість | Адреса |
|---|---|---|---|
| 1 |
Легковий автомобіль Mitsubishi Pajero Wagon реєстр № АР 1516 АТ , рік випуску 2013, ідентифікаційний номер (VIN) JMBLYV98WDJ001510, Vдвиг.=3200 см. куб., легковий універсал-В, тип палива –дизель, колір - коричневий. Показання одометру – 346138 км
Код CAV: 34110000-1 Легкові автомобілі
Код CPVS: QB23-5 З питань законодавства у сфері банкрутства
|
Кількість: 1 лот |
Адреса: Україна, 70608, Запорізька область, Пологи, вул. Лесі Українки, буд.162, кв.11 |
|
Стан державної реєстрації:
Реєстрація не вимагається
Марка транспортного засобу:
Mitsubishi
Модель транспортного засобу:
Pajero Wagon
Рік випуску:
2013
Об'єм двигуна, см³:
3200.0
Тип палива:
Дизель
Тип коробки передач:
Інше
Колір:
коричневий
Пробіг, км:
346138.0
Номер кузова або шасі (VIN-код):
JMBLYV98WDJ001510
Технічний стан:
не на ходу
Потреба в ремонті:
Так
Опис пошкоджень:
КТЗ не на ходу, потребує поточного ремонту
Координати:
Широта: 47.4747938 Довгота: 36.2488829
|
|||
Розташування на мапі
Документи аукціону 9 документів
| Назва документу | Тип документу | Дата публікації |
| Рішення суду | 29 вер. 2025 16:21 | |
| Ілюстрація | 29 вер. 2025 16:21 | |
| Ілюстрація | 29 вер. 2025 16:21 | |
| Ілюстрація | 29 вер. 2025 16:21 | |
| Ілюстрація | 29 вер. 2025 16:21 | |
| Ілюстрація | 29 вер. 2025 16:21 | |
| Ілюстрація | 29 вер. 2025 16:21 | |
| Лист забезпеченого кредитора | 29 вер. 2025 16:21 | |
| Лист забезпеченого кредитора | 29 вер. 2025 16:21 |
Показати документи
Приховати документи
Учасники аукціону 1 учасник
| Учасник | Пропозиція | Статус | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Учасник:
Ім'я:
Марина
ІПН/РНОКПП:
3496213949
|
Пропозиція: 393 555,00 грн |
Статус: Переможець аукціону |
Документи: Документи, що подані з пропозицією 3 документи
Рішення відповідальної особи 4 документи
Документи договору 1 документ
Документи, що подані з пропозицією 3 документи
Рішення відповідальної особи 4 документи
Документи договору 1 документ
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Статус договору:
Акт/договір підтверджено
Номер договору:
бн
Назва договору:
договір/акт
Опис договору:
акт
Вартість договору
393 555,00 грн
Дата підписання договору:
15 жовт. 2025 20:29
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Часткову оплату здійснено:
Так
Період підписання протоколу:
8 жовт. 2025 20:00 – 18 жовт. 2025 20:00
Період оплати:
8 жовт. 2025 20:00 – 1 лист. 2025 20:00
Період підписання договору:
1 лист. 2025 20:00 – 10 лист. 2025 20:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Організатор
Основний контакт
Показати контакти
Приховати контакти
Банківські реквізити
Плата за лот
Рахунок у валюті UAH (Українська гривня)
Показати банківські реквізити
Приховати банківські реквізити
Корисні посилання
Список аукціонів організатора Арбітражний керуючий Сєдова Наталя ІванівнаВас може зацікавити
Автомобіль RENAULT DUSTER 2022 р.в., колір білий, об’єм двигуна 1598 см куб, вид палива – бензин, номер кузова: VF1HJD20270556758, номер державної реєстрації: KA8415KC, інв.№ 401000006
643 248,00 грн з ПДВ
ДивитисьVOLKSWAGEN JETTA, рік випуску: 2016, VIN: WVWZZZ16ZGM013343, реєстраційний номер: АЕ7497ІВ
305 800,00 грн з ПДВ
Дивитись558 633,60 грн з ПДВ
Дивитись