Про проведення аукціону з продажу рухомого майна ПП "Бізон-Тех 2006" (код ЄДРПОУ 34216986)

Арбітражний керуючий Сєдова Наталя Іванівна (свідоцтво Міністерства юстиції України, 496 від 09.04.2013 р), що діє на підставі Постанови господарського суду Запорізької області від 28.12.2023, ліквідатор у справі № 908/70/22 повідомляє про проведення аукціону з реалізації майна ПП "Бізон-Тех 2006" ( 70605, Запорізька обл., м. Пологи, вул. Лесі Українки буд. 162, кв.11; код ЄДРПОУ 34216986), а саме: транспортний засіб : Легковий автомобіль Mitsubishi Pajero Wagon реєстр № АР 1516 АТ , рік випуску 2013, ідентифікаційний номер (VIN) JMBLYV98WDJ001510, Vдвиг.=3200 см. куб., легковий універсал-В, тип палива –дизель, колір - коричневий. Показання одометру – 346138 км Місце знаходження майна: м.Запоріжжя, вул.Якова Новицького, 11. Перереєстрація транспортного засобу здійснюється за рахунок переможця аукціону. Вид аукціону: перший аукціон, що проводиться без можливості зниження початкової вартості майна. Спосіб отримання додаткової інформації про проведення аукціону: додаткову інформацію можна отримати у арбітражного керуючого. Майно знаходиться у заставі . Розмір винагороди оператора: відповідно до Постанови КМУ №865 від 02.10.2019 року; Гарантійний внесок вноситься на рахунки операторів електронних майданчиків, реквізити яких знаходяться за посиланням https://prozorro.sale/info/elektronni-majdanchiki-ets-prozorroprodazhi-cbd2. Порядок оформлення участі в аукціоні: порядок реєстрації учасників аукціону, встановлений Розділом VI «Порядку організації та проведення аукціонів з продажу майна боржників у справах про банкрутство (неплатоспроможність)», затвердженого Постановою КМУ від 02.10.2019р. № 865 та п.п. 17 та 18 Регламенту роботи електронної торгової системи Prozorro. Продажі щодо організації та проведення аукціонів з продажу майна боржників у справах про банкрутство, затвердженого наказом ДП «Прозорро. Продажі» № 39 від 18.10.2019р.

Початкова ціна

489 970,00 грн

без ПДВ
Аукціон не відбувся
Переглянути в кабінеті
Прийняття заяв на участь

з 1 вер. 2025 17:58

до 16 вер. 2025 20:00

Аукціон
не було
Кваліфікація
не було
Аукціон завершено
не було
Подача пропозицій:
1 вер. 2025 17:58 – 16 вер. 2025 20:00
Початок аукціону:
17 вер. 2025 12:15
Дата публікації:
1 вер. 2025 17:58
Період редагування:
1 вер. 2025 17:58 – 11 вер. 2025 18:00
Період питань:
1 вер. 2025 17:58 – 16 вер. 2025 18:00
Період відповідей:
1 вер. 2025 17:58 – 16 вер. 2025 18:00

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Протокол аукціону

Про аукціон

Ідентифікатор аукціону:
BRE001-UA-20250901-99191
Гарантійний внесок:
48 997,00 грн
Номер лоту:
117
Лот виставляється на торги:
Вперше
Мінімальна кількість учасників:
1
Підтип процедури:
Aукціон - без можливості зниження початкової ціни
Початкова ціна:
489 970,00 грн без ПДВ
На фінальну суму нараховується ПДВ:
Ні
Податкова накладна надається:
Ні
Мінімальний крок аукціону:
4 899,70 грн
№ справи про банкрутство:
908/70/22
Найменування господарського суду:
Господарський суд Запорізької області
Порядок ознайомлення з майном, час і місце проведення огляду об’єкта:
Ознайомитись з майном можливо за попередьою домовленістю з Арбітражним керуючим за телефоном :0669331541 з понеділка по п'ятницю з 09:00 до 17: 00.

Показати більше інформації

Приховати детальну інформацію

Інформація про боржника

Назва:
ПП "Бізон-Тех 2006"
ЄДРПОУ:
34216986
Адреса:
Україна, 70605, Запорізька область, м.Пологи, вул. Лесі Українки буд.162, кв.11, КОАТУУ: 2321281200, ЗАПОРІЗЬКА/С.ЗАПОРІЖЖЯ

Основний контакт

Ім'я:
Сєдова Н.І.
E-mail:
Телефон:
0669331541

Показати контакти

Приховати контакти

Список об’єктів

Опис Кількість Адреса
1

Легковий автомобіль Mitsubishi Pajero Wagon реєстр № АР 1516 АТ , рік випуску 2013, ідентифікаційний номер (VIN) JMBLYV98WDJ001510, Vдвиг.=3200 см. куб., легковий універсал-В, тип палива –дизель, колір - коричневий. Показання одометру – 346138 км

Код CAV: 34110000-1 Легкові автомобілі
Код CPVS: QB23-5 З питань законодавства у сфері банкрутства

Кількість:

1 лот

Адреса:

Україна, 70608, Запорізька область, Пологи, вул. Лесі Українки, буд.162, кв.11

Стан державної реєстрації:
Реєстрація не вимагається
Марка транспортного засобу:
Mitsubishi
Модель транспортного засобу:
Pajero Wagon
Рік випуску:
2013
Об'єм двигуна, см³:
3200.0
Тип палива:
Дизель
Тип коробки передач:
Інше
Колір:
коричневий
Пробіг, км:
346138.0
Номер кузова або шасі (VIN-код):
JMBLYV98WDJ001510
Технічний стан:
не на ходу
Потреба в ремонті:
Так
Опис пошкоджень:
КТЗ не на ходу, потребує поточного ремонту
Координати:
Широта: 47.4747938 Довгота: 36.2488829

Розташування на мапі

Документи аукціону 8 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Рішення суду 1 вер. 2025 17:58
Ілюстрація 1 вер. 2025 17:58
Ілюстрація 1 вер. 2025 17:58
Ілюстрація 1 вер. 2025 17:58
Ілюстрація 1 вер. 2025 17:58
Ілюстрація 1 вер. 2025 17:58
Ілюстрація 1 вер. 2025 17:58
Лист забезпеченого кредитора 1 вер. 2025 17:58

Показати документи

Приховати документи

Організатор

Назва:
ІПН/РНОКПП:
2750919329
Адреса:
Україна, 69001, Запорізька область, м. Запоріжжя, вул. Гагаріна, 8, оф.69
№ свідоцтва про право на провадження діяльності арбітражного керуючого:
496
Дата видачі свідоцтва:
9 квіт. 2013 00:00

Основний контакт

Ім'я:
Сєдова Наталя Іванівна
E-mail:
Телефон:
0958307569

Показати контакти

Приховати контакти

Корисні посилання

Список аукціонів організатора Арбітражний керуючий Сєдова Наталя Іванівна

Вас може зацікавити

Автомобіль RENAULT DUSTER 2022 р.в., колір білий, об’єм двигуна 1598 см куб, вид палива – бензин, номер кузова: VF1HJD20270556758, номер державної реєстрації: KA8415KC, інв.№ 401000006

Автомобіль RENAULT DUSTER 2022 р.в., колір білий, об’єм двигуна 1598 см куб, вид палива – бензин, номер кузова: VF1HJD20270556758, номер державної реєстрації: KA8415KC, інв.№ 401000006
Ім'я:
Каджоян Карен Рубенович
E-mail: [email protected] Телефон: +380953534688 ЄДРПОУ:
39849797
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

643 248,00 грн з ПДВ

Дивитись

VOLKSWAGEN JETTA, рік випуску: 2016, VIN: WVWZZZ16ZGM013343, реєстраційний номер: АЕ7497ІВ

VOLKSWAGEN JETTA, рік випуску: 2016, VIN: WVWZZZ16ZGM013343, реєстраційний номер: АЕ7497ІВ
Ім'я:
Юрович Денис Володимирович
E-mail: [email protected] Телефон: +380673823326 ЄДРПОУ:
14305909
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

305 800,00 грн з ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Контакт-центр АТ "Укрпошта"
E-mail: [email protected] Телефон: +380501006016 ЄДРПОУ:
21560045
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

558 633,60 грн з ПДВ

Дивитись