Аукціон з продажу майна ТОВ "ПФК Магнум", код ЄДРПОУ 39527537

Право вимоги до Ліпіна Дмитра Володимировича (61118, м. Харків, пр. Ювілейний, 59в, кв. 114, РНОКПП 3097420739) в розмірі 31 569 779,38 гривень на користь Товариства з обмеженою відповідальністю "ПФК Магнум" (61145, м.Харків, вул. Шевченка, 146, оф. 39, код ЄДРПОУ 39527537). Заборгованість підтверджується ухвалою Господарського суду Харківської області від 11.01.2021 у справі № 922/3633/18

Початкова ціна

113 651,21 грн

без ПДВ
Аукціон завершено. Акт/договір підписано
Переглянути в кабінеті
Прийняття заяв на участь

з 27 лип. 15:33

до 6 серп. 16:35

Аукціон

з 6 серп. 09:50

до 6 серп. 16:50

Кваліфікація

з 6 серп. 16:50

до 25 серп. 13:55

Аукціон завершено

25 серп. 13:55

Подача пропозицій:
27 лип. 15:33 – 6 серп. 16:35
Період аукціону:
6 серп. 09:50 – 6 серп. 16:50
Дата публікації:
27 лип. 15:33
Період редагування:
27 лип. 15:33 – 31 лип. 18:00
Період питань:
27 лип. 15:33 – 5 серп. 18:00
Період відповідей:
27 лип. 15:33 – 5 серп. 18:00
Період кваліфікації:
6 серп. 16:50 – 6 вер. 21:38

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Протокол аукціону

Про аукціон

Ідентифікатор аукціону:
BRD001-UA-20260727-54184
Гарантійний внесок:
11 365,12 грн
Ідентифікатор попереднього аукціону:
Стартова вартість попереднього аукціону:
151 534,94 грн з ПДВ
Розмір знижки від попереднього аукціону:
25 %
Номер лоту:
1
Лот виставляється на торги:
3-й раз
Підтип процедури:
Другий повторний аукціон - з можливістю зниження початкової ціни
Початкова ціна:
113 651,21 грн без ПДВ
На фінальну суму нараховується ПДВ:
Ні
Податкова накладна надається:
Ні
Відсоток зниження:
1 %
Розмір кроку голландського раунду:
1 136,51 грн
Кількість кроків:
99
Обмеження:
Інформація про обтяження та обмеження міститься в додатках до аукціону
№ справи про банкрутство:
922/3633/18
Найменування господарського суду:
Господарський суд Харківської області
Порядок ознайомлення з майном, час і місце проведення огляду об’єкта:
Контактний номер: +380503839927 Додаткову інформацію можна отримати у ліквідатора ТОВ "ПФК Магнум" (код ЄДРПОУ 39527537) арбітражного керуючого Загороднього О.М. за тел. +380503839927; E-mail: [email protected].Час отримання додаткової інформації - робочі дні з 09-00 по 16-00 години. Ознайомитися з майном та його якісними характеристиками можна за його місцезнаходженням, в робочі дні з 09:00 по 16:00 за попередньою домовленістю із замовником
Перелік та вимоги до оформлення документів:
Придбане на аукціоні право вимоги відступається покупцю після повної сплати запропонованої ним ціни. Про передачу майна складається акт про придбання майна на аукціоні
Додаткова інформація:
Строк до початку проведення аукціону: визначається відповідно до чинного законодавства. Дата і час початку та закінчення аукціону: визначаються з урахуванням вимог Порядку організації та проведення аукціонів з продажу майна боржників у справах про банкрутство (неплатоспроможність), затвердженого Постановою КМУ від 02.10.2019 р. № 865 та відраховується з моменту опублікування оголошення про проведення аукціону в системі, з урахуванням початкової ціни майна та виду аукціону. Порядок оформлення участі в аукціоні: визначається відповідно до чинного законодавства. Строк і час подання заявок на участь в аукціоні: кінцевий строк прийняття заявок на участь в аукціоні встановлюється електронною торговою системою для кожного аукціону окремо та визначається Регламентом роботи системи. Дата внесення оголошення про проведення аукціону у систему: визначається відповідно до чинного законодавства. Порядок та умови отримання майна переможцем аукціону, в тому числі порядок передачі (відвантаження) рухомого майна, якщо воно є предметом аукціону: Придбане на аукціоні майно передається покупцю після повної сплати запропонованої ним ціни, про передачу майна складається акт про придбання майна на аукціоні, який підписується продавцем та покупцем не пізніше трьох робочих днів після повної сплати переможцем запропонованої ним ціни. Відповідно до ч. 3 ст. 71 Кодексу України з процедур банкрутства, переможець аукціону зобов’язаний сплатити оператору авторизованого електронного майданчика, через який переможець брав участь в аукціоні, винагороду. Винагорода сплачується виключно переможцем аукціону. Оператор обраховує винагороду у розмірі, встановленому пунктом 39 «Порядку організації та проведення аукціонів з продажу майна боржників у справах про банкрутство (неплатоспроможність)» від 02 жовтня 2019 р. № 865: розмір винагороди оператора становить 4 відсотки ціни продажу лота (з урахуванням податку на додану вартість), але не більше однієї тисячі мінімальних заробітних плат. Посилання на попередній аукціон: https://nrcukraine.com.ua/uk/bankRuptcy-dutch/procedures/view?id=BRD001-UA-20260625-35532

Показати більше інформації

Приховати детальну інформацію

Інформація про боржника

Назва:
Товариство з обмеженою відповідальністю "ПФК Магнум"
ЄДРПОУ:
39527537
Адреса:
Україна, 61145, Харківська область, Харків, вул. Шевченка, 146, оф. 39, КОАТУУ: 6325100000, ХАРКІВСЬКИЙ РАЙОН/М.ХАРКІВ

Основний контакт

Ім'я:
Загородній Олексій Михайлович
E-mail:
Телефон:
0503839927

Показати контакти

Приховати контакти

Список об’єктів

Опис Кількість Адреса
1

Право вимоги до Ліпіна Дмитра Володимировича (61118, м. Харків, пр. Ювілейний, 59в, кв. 114, РНОКПП 3097420739) в розмірі 31 569 779,38 гривень на користь Товариства з обмеженою відповідальністю "ПФК Магнум" (61145, м.Харків, вул. Шевченка, 146, оф. 39, код ЄДРПОУ 39527537). Заборгованість підтверджується ухвалою Господарського суду Харківської області від 11.01.2021 у справі № 922/3633/18

Код CAV: 07000000-9 Права вимоги за кредитними договорами
Код CPVS: QB23-5 З питань законодавства у сфері банкрутства

Кількість:

1 лот

Адреса:

Україна, 61145, Харківська область, Харків, вул. Шевченка, 146, оф. 39

Стан державної реєстрації:
Реєстрація не вимагається

Документи аукціону 10 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Рішення суду 27 лип. 15:33
Рішення суду 27 лип. 15:33
Рішення суду 27 лип. 15:33
Рішення суду 27 лип. 15:33
Обмеження 27 лип. 15:33
Обмеження 27 лип. 15:33
Копії документів та матеріалів на лот 27 лип. 15:33
Проєкт акту/договору 27 лип. 15:33
Рішення суду 27 лип. 15:33
Копії документів та матеріалів на лот 27 лип. 15:33

Показати документи

Приховати документи

Історія аукціону

Учасники аукціону 2 учасника

Учасник Пропозиція Статус

Учасник:

Ім'я:
Коченовська Тамара Миколаївна
ІПН/РНОКПП:
2715202646

Пропозиція:

6 136,51 грн

Статус:

Переможець аукціону

Документи:

Документи, що подані з пропозицією 2 документи

Назва документу Тип документу Дата публікації
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 4 серп. 15:15
Протокол аукціону 12 серп. 12:54

Рішення відповідальної особи 2 документи

Назва документу Тип документу Дата публікації
Протокол аукціону 12 серп. 12:54
Інформація про повний розрахунок 13 серп. 21:41

Документи договору 1 документ

Назва документу Тип документу Дата публікації
Підписаний акт/договір 17 серп. 11:57

Документи, що подані з пропозицією 2 документи

Назва документу Тип документу Дата публікації
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 4 серп. 15:15
Протокол аукціону 12 серп. 12:54

Рішення відповідальної особи 2 документи

Назва документу Тип документу Дата публікації
Протокол аукціону 12 серп. 12:54
Інформація про повний розрахунок 13 серп. 21:41

Документи договору 1 документ

Назва документу Тип документу Дата публікації
Підписаний акт/договір 17 серп. 11:57
Статус договору:
Акт/договір підтверджено
Номер договору:
б/Н
Назва договору:
АКТ ПРО ПРИДБАННЯ МАЙНА НА АУКЦІОНІ
Опис договору:
1. На підставі Протоколу проведення електронного аукціону № BRD001-UA-20260727-54184 сформованого 06.08.2026, ПРОДАВЕЦЬ передає ПОКУПЦЕВІ наступне майно по лоту № 1: право вимоги до Ліпіна Дмитра Володимировича (61118, м. Харків, пр. Ювілейний, 59в, кв. 114, РНОКПП 3097420739) в розмірі 31 569 779,38 гривень на користь Товариства з обмеженою відповідальністю "ПФК Магнум" (61145, м.Харків, вул. Шевченка, 146, оф. 39, код ЄДРПОУ 39527537). Заборгованість підтверджується ухвалою Господарського суду Харківської області від 11.01.2021 у справі № 922/3633/18.
Вартість договору
6 136,51 грн
Заключна вартість договору:
6 136,51 грн
Дата підписання договору:
14 серп. 00:00
Назва документу Тип документу Дата публікації
Підписаний акт/договір 17 серп. 11:57

Часткову оплату здійснено:
Ні
Період підписання протоколу:
6 серп. 16:50 – 16 серп. 16:50
Період оплати:
6 серп. 16:50 – 27 серп. 21:38
Період підписання договору:
27 серп. 21:38 – 6 вер. 21:38

Учасник:

Ім'я:
Терлецький Олександр Миколайович
ІПН/РНОКПП:
3167808577

Пропозиція:

5 000,00 грн

Статус:

Відмовився від очікування

Документи:

Документи, що подані з пропозицією 2 документи

Назва документу Тип документу Дата публікації
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 5 серп. 16:55
Документи що підтверджують відповідність вимогам 5 серп. 16:57

Документи, що подані з пропозицією 2 документи

Назва документу Тип документу Дата публікації
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 5 серп. 16:55
Документи що підтверджують відповідність вимогам 5 серп. 16:57

Організатор

Назва:
ІПН/РНОКПП:
2626811112
Адреса:
Україна, 04116, Київ, Київ, вул. Коперника, 3, кв. 255, м. Київ, 04116
№ свідоцтва про право на провадження діяльності арбітражного керуючого:
1505
Дата видачі свідоцтва:
16 лип. 2013 03:00

Основний контакт

Ім'я:
Загородній Олексій Михайлович
E-mail:
Телефон:
+380503839927

Показати контакти

Приховати контакти

Банківські реквізити

Плата за лот

Рахунок у валюті UAH (Українська гривня)

Назва банку:
АКЦIОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ МІЖНАРОДНИЙ БАНК»
Призначення платежу:
Оплата за придбаний лот № 1
Міжнародний номер банківського рахунку IBAN:
UA923348510000000026001307085
Найменування одержувача:
Товариство з обмеженою відповідальністю "ПФК Магнум"
ЄДРПОУ одержувача:
39527537

Показати банківські реквізити

Приховати банківські реквізити

Корисні посилання

Список аукціонів організатора Арбітражний керуючий Загородній Олексій Михайлович

Вас може зацікавити

Продаж права вимоги до ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «МОТОР ОЙЛ», місцезнаходження: 65003, Україна, Одеська обл., місто Одеса, вулиця Чорноморського Козацтва, будинок 72 офіс 1209, код ЄДРПОУ 44292906.

Продаж права вимоги до ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «МОТОР ОЙЛ», місцезнаходження: 65003, Україна, Одеська обл., місто Одеса, вулиця Чорноморського Козацтва, будинок 72 офіс 1209, код ЄДРПОУ 44292906.
Ім'я:
Бистров Денис Анатолійович
E-mail: [email protected] Телефон: +380959051316 ІПН/РНОКПП:
3335905858
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

157 361,87 грн без ПДВ

Дивитись

Право вимоги за договором № Д-3335-18Г, що укладений з юридичною особою

Право вимоги за договором № Д-3335-18Г, що укладений з юридичною особою
Ім'я:
Ровінська Юлія Володимирівна
E-mail: [email protected] Телефон: +380503129073 ЄДРПОУ:
39849797
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

189 472,06 грн без ПДВ

Дивитись

Другий повторний аукціон з продажу майна підприємства-банкрута ДП «М’ясопереробний комплекс «Росана» ТОВ «Росан-Агро» (код за ЄДРПОУ 30086815) Лот №1 «Право вимоги ДП «М’ясопереробний комплекс «Росана» ТОВ «Росан-Агро» до юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців, що яке виникло на підставі судового рішення" (із можливістю зниження початкової ціни)

Другий повторний аукціон з продажу майна підприємства-банкрута ДП «М’ясопереробний комплекс «Росана» ТОВ «Росан-Агро» (код за ЄДРПОУ 30086815) Лот №1 «Право вимоги ДП «М’ясопереробний комплекс «Росана» ТОВ «Росан-Агро» до юридичних осіб та фізичних осіб-підпри...
Ім'я:
Струць Микола Петрович
E-mail: [email protected] Телефон: +380672151828 ІПН/РНОКПП:
3066108778
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

107 937,57 грн без ПДВ

Дивитись