Аукціон з продажу майна ТОВ "ПФК Магнум", код ЄДРПОУ 39527537

Право вимоги до Ліпіна Дмитра Володимировича (61118, м. Харків, пр. Ювілейний, 59в, кв. 114, РНОКПП 3097420739) в розмірі 31 569 779,38 гривень на користь Товариства з обмеженою відповідальністю "ПФК Магнум" (61145, м.Харків, вул. Шевченка, 146, оф. 39, код ЄДРПОУ 39527537). Заборгованість підтверджується ухвалою Господарського суду Харківської області від 11.01.2021 у справі № 922/3633/18

Початкова ціна

151 534,94 грн

без ПДВ
Аукціон не відбувся
Переглянути в кабінеті
Прийняття заяв на участь

з 25 черв. 16:10

до 6 лип. 16:35

Аукціон

з 6 лип. 09:50

до 6 лип. 16:35

Кваліфікація
не було
Аукціон завершено
не було
Подача пропозицій:
25 черв. 16:10 – 6 лип. 16:35
Період аукціону:
6 лип. 09:50 – 6 лип. 16:35
Дата публікації:
25 черв. 16:10
Період редагування:
25 черв. 16:10 – 30 черв. 18:00
Період питань:
25 черв. 16:10 – 5 лип. 18:00
Період відповідей:
25 черв. 16:10 – 5 лип. 18:00

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Протокол аукціону

Про аукціон

Ідентифікатор аукціону:
BRD001-UA-20260625-35532
Гарантійний внесок:
15 153,49 грн
Ідентифікатор попереднього аукціону:
Стартова вартість попереднього аукціону:
189 418,68 грн з ПДВ
Розмір знижки від попереднього аукціону:
20 %
Номер лоту:
1
Лот виставляється на торги:
Вдруге
Підтип процедури:
Перший повторний аукціон - з можливістю зниження початкової ціни
Початкова ціна:
151 534,94 грн без ПДВ
На фінальну суму нараховується ПДВ:
Ні
Податкова накладна надається:
Ні
Відсоток зниження:
1 %
Розмір кроку голландського раунду:
1 515,35 грн
Кількість кроків:
50
Обмеження:
Інформація про обтяження та обмеження міститься в додатках до аукціону
№ справи про банкрутство:
922/3633/18
Найменування господарського суду:
Господарський суд Харківської області
Порядок ознайомлення з майном, час і місце проведення огляду об’єкта:
Контактний номер: +380503839927 Додаткову інформацію можна отримати у ліквідатора ТОВ "ПФК Магнум" (код ЄДРПОУ 39527537) арбітражного керуючого Загороднього О.М. за тел. +380503839927; E-mail: [email protected].Час отримання додаткової інформації - робочі дні з 09-00 по 16-00 години. Ознайомитися з майном та його якісними характеристиками можна за його місцезнаходженням, в робочі дні з 09:00 по 16:00 за попередньою домовленістю із замовником
Перелік та вимоги до оформлення документів:
Придбане на аукціоні право вимоги відступається покупцю після повної сплати запропонованої ним ціни. Про передачу майна складається акт про придбання майна на аукціоні
Додаткова інформація:
Строк до початку проведення аукціону: визначається відповідно до чинного законодавства. Дата і час початку та закінчення аукціону: визначаються з урахуванням вимог Порядку організації та проведення аукціонів з продажу майна боржників у справах про банкрутство (неплатоспроможність), затвердженого Постановою КМУ від 02.10.2019 р. № 865 та відраховується з моменту опублікування оголошення про проведення аукціону в системі, з урахуванням початкової ціни майна та виду аукціону. Порядок оформлення участі в аукціоні: визначається відповідно до чинного законодавства. Строк і час подання заявок на участь в аукціоні: кінцевий строк прийняття заявок на участь в аукціоні встановлюється електронною торговою системою для кожного аукціону окремо та визначається Регламентом роботи системи. Дата внесення оголошення про проведення аукціону у систему: визначається відповідно до чинного законодавства. Порядок та умови отримання майна переможцем аукціону, в тому числі порядок передачі (відвантаження) рухомого майна, якщо воно є предметом аукціону: Придбане на аукціоні майно передається покупцю після повної сплати запропонованої ним ціни, про передачу майна складається акт про придбання майна на аукціоні, який підписується продавцем та покупцем не пізніше трьох робочих днів після повної сплати переможцем запропонованої ним ціни. Відповідно до ч. 3 ст. 71 Кодексу України з процедур банкрутства, переможець аукціону зобов’язаний сплатити оператору авторизованого електронного майданчика, через який переможець брав участь в аукціоні, винагороду. Винагорода сплачується виключно переможцем аукціону. Оператор обраховує винагороду у розмірі, встановленому пунктом 39 «Порядку організації та проведення аукціонів з продажу майна боржників у справах про банкрутство (неплатоспроможність)» від 02 жовтня 2019 р. № 865: розмір винагороди оператора становить 4 відсотки ціни продажу лота (з урахуванням податку на додану вартість), але не більше однієї тисячі мінімальних заробітних плат. Посилання на попередній аукціон:https://nrcukraine.com.ua/uk/bankRuptcy-english/procedures/view?id=BRE001-UA-20260609-61054.

Показати більше інформації

Приховати детальну інформацію

Інформація про боржника

Назва:
Товариство з обмеженою відповідальністю "ПФК Магнум"
ЄДРПОУ:
39527537
Адреса:
Україна, 61145, Харківська область, Харків, вул. Шевченка, 146, оф. 39, КОАТУУ: 6325100000, ХАРКІВСЬКИЙ РАЙОН/М.ХАРКІВ

Основний контакт

Ім'я:
Загородній Олексій Михайлович
E-mail:
Телефон:
0503839927

Показати контакти

Приховати контакти

Список об’єктів

Опис Кількість Адреса
1

Право вимоги до Ліпіна Дмитра Володимировича (61118, м. Харків, пр. Ювілейний, 59в, кв. 114, РНОКПП 3097420739) в розмірі 31 569 779,38 гривень на користь Товариства з обмеженою відповідальністю "ПФК Магнум" (61145, м.Харків, вул. Шевченка, 146, оф. 39, код ЄДРПОУ 39527537). Заборгованість підтверджується ухвалою Господарського суду Харківської області від 11.01.2021 у справі № 922/3633/18

Код CAV: 07000000-9 Права вимоги за кредитними договорами
Код CPVS: QB23-5 З питань законодавства у сфері банкрутства

Кількість:

1 лот

Адреса:

Україна, 61145, Харківська область, Харків, вул. Шевченка, 146, оф. 39

Стан державної реєстрації:
Реєстрація не вимагається

Документи аукціону 10 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Рішення суду 25 черв. 16:10
Рішення суду 25 черв. 16:10
Рішення суду 25 черв. 16:10
Рішення суду 25 черв. 16:10
Обмеження 25 черв. 16:10
Обмеження 25 черв. 16:10
Копії документів та матеріалів на лот 25 черв. 16:10
Проєкт акту/договору 25 черв. 16:10
Рішення суду 25 черв. 16:10
Копії документів та матеріалів на лот 25 черв. 16:10

Показати документи

Приховати документи

Історія аукціону

Організатор

Назва:
ІПН/РНОКПП:
2626811112
Адреса:
Україна, 04116, Київ, Київ, вул. Коперника, 3, кв. 255, м. Київ, 04116
№ свідоцтва про право на провадження діяльності арбітражного керуючого:
1505
Дата видачі свідоцтва:
16 лип. 2013 03:00

Основний контакт

Ім'я:
Загородній Олексій Михайлович
E-mail:
Телефон:
+380503839927

Показати контакти

Приховати контакти

Корисні посилання

Список аукціонів організатора Арбітражний керуючий Загородній Олексій Михайлович

Вас може зацікавити

Аукціон (другий повторний) з продажу майна боржника (права вимоги) – ТОВ «Поліссягаз» (12501, Житомирська область, Коростишівський район, м.Коростишів, вул.Київська, б.55, код ЄДРПОУ 39809534) в рамках ліквідаційної процедури у справі про банкрутство №906/939/23, яка перебуває в провадженні Господарського суду Житомирської області.

Аукціон (другий повторний) з продажу майна боржника (права вимоги) – ТОВ «Поліссягаз» (12501, Житомирська область, Коростишівський район, м.Коростишів, вул.Київська, б.55, код ЄДРПОУ 39809534) в рамках ліквідаційної процедури у справі про банкрутство №906/939/...
Ім'я:
Арбітражний керуючий (ліквідатор) Віскунов Олександр Віталійович
E-mail: [email protected] Телефон: +380508655434 Факс:
+380508655434
ІПН/РНОКПП:
2913421092
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

275 813,02 грн без ПДВ

Дивитись

Продаж права вимоги до ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «МОТОР ОЙЛ», місцезнаходження: 65003, Україна, Одеська обл., місто Одеса, вулиця Чорноморського Козацтва, будинок 72 офіс 1209, код ЄДРПОУ 44292906.

Продаж права вимоги до ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «МОТОР ОЙЛ», місцезнаходження: 65003, Україна, Одеська обл., місто Одеса, вулиця Чорноморського Козацтва, будинок 72 офіс 1209, код ЄДРПОУ 44292906.
Ім'я:
Бистров Денис Анатолійович
E-mail: [email protected] Телефон: +380959051316 ІПН/РНОКПП:
3335905858
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

157 361,87 грн без ПДВ

Дивитись

Проведення другого повторного аукціону з продажу права вимоги ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ФКТН АГРО ПЛЮС» щодо погашення дебіторської заборгованості до ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «КОМПАНІЯ «АКТС» (код ЄДРПОУ 38747960, адреса: проспект Петра Григоренка, буд. 3-В, кв. 38, м. Київ, 02068) у розмірі 3180000,00 грн.

Проведення другого повторного аукціону з продажу права вимоги ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ФКТН АГРО ПЛЮС» щодо погашення дебіторської заборгованості до ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «КОМПАНІЯ «АКТС» (код ЄДРПОУ 38747960, адреса: проспек...
Ім'я:
Арбітражна керуюча Носань Наталія Сергіївна
E-mail: [email protected] Телефон: +380955548325 ІПН/РНОКПП:
2890508283
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

254 400,00 грн без ПДВ

Дивитись