Двадцять дві очисні споруди (штучно сформовані земляні споруди) ТзОВ «Кристал» код ЄДРПОУ 00371920 адреса: вул. Заводська ,буд.7 смт.Браїлів, Жмеринський район, Вінницької області. Рік спорудження 1945-1975., розташовані на площі 29,6806 га.,
кадастровий номер земельної ділянки 0521055300:04:002:0035
Вид аукціону: аукціон проводиться з можливостю зниження початкової вартості майна. Склад майна: Двадцять дві очисні споруди (штучно сформовані земляні споруди) ТзОВ «Кристал» код ЄДРПОУ 00371920 адреса: вул . Заводська ,буд.7 смт.Браїлів, Жмеринський район, Вінницької області. Рік спорудження 1945-1975., розташовані на площі 29,6806 га .кадастровий номер земельної ділянки 0521055300:04:002:0035. Земельна ділянка перебуває в оренді з 2010 року,терміном на 49 років, про що в державному реєстрі земель
вчинено запис від 07.06.2010 року за №041005800004. Право оренди земельної ділянки за ТзОВ «Кристал» зареєстровано в державному реєстрі речових прав на нерухоме майно 21.06.2024 року,номер запису на інше речове право: 558876588. Цільове призначення; для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості(11.02) . Трубопровід металевий довжиною 1529 п.м діаметром 0,275 м. Комунікації: асфальтована дорога, електролінія, каналізація .На відстані до одного кілометра газопровід високого тиску та високовольтна лінія 35 тис. Квт. Велика водойма на відстані до п’ятисот метрів. Власник: Товариство з обмеженою відповідальністю «Кристал» (23130, Вінницька обл., Жмеринський район, смт. Браїлів, вул. Заводська, буд.7, код ЄДРПОУ 00371920). Постановою Господарського суду Вінницької області від 10.11.2022 року по справі №902/181/22 ТОВ "Кристал" визнано банкрутом та відкрито ліквідаційну процедуру; ліквідатор призначено арбітражного керуючого Сокольвака Михайла Васильовича (Свідоцтво про право здійснення діяльності арбітражного керуючого (розпорядника майна, керуючого санацією, ліквідатора) №16 від 01.02.2013 року видане Міністерством юстиції України. Адреса офісу: м. Вінниця, вул. Пирогова, 131, офіс №1. Адреса для листування: 21037, м.Вінниця, вул. Пирогова, 131, офіс №1, телефон +380982720166, електронна пошта в мережі Інтернет e-mail: [email protected]. Особа, яка має намір взяти участь в аукціоні проходить реєстрацію на участь в аукціоні через електронний майданчик, який знаходиться на сторінці веб-сайту адміністратора електронної торгової системи, де розміщені посилання на сторінки веб-сайтів операторів електронних майданчиків, що мають право використовувати електронний майданчик для проведення аукціонів з продажу майна боржників у справах про банкрутство (неплатоспроможність) і з якими адміністратор уклав відповідний договір, здійснює подання заявки на участь в аукціоні та заповнення електронної форми до закінчення кінцевого строку прийняття заявок на участь в аукціоні. Податкова накладна не надається. Оператор вираховує винагороду у розмірі, встановленому пунктом 39 "Порядку організації та проведення аукціонів з продажу майна боржників у справах про банкрутство (неплатоспроможність)" від 02 жовтня 2019 р. №865. Реквізити рахунку, на який вноситься гарантійний внесок: https://prozorro.sale/info/elektronni-majdanchiki-ets-prozorroprodazhi-cbd2. Реквізити рахунку підприємства-банкрута: UA493020760000026005001303400 в АТ «Ощадбанк», МФО 302076 код ЄДРПОУ 00371920. Придбане на аукціоні майно передається покупцю після надходження на рахунок підприємства-банкрута повної суми за лот. Про передачу майна складається акт про придбання майна на аукціоні.
3 500 000,00 грн
без ПДВОрганізатор:
Арбітражний керуючий Сокольвак Михайло Васильовичз 19 січ. 14:19
до 29 січ. 16:40
з 29 січ. 09:55
до 29 січ. 16:40
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Протокол аукціону
Переглянути
Галерея 8 зображень
Про аукціон
Показати більше інформації
Приховати детальну інформацію
Інформація про боржника
Основний контакт
Показати контакти
Приховати контакти
Список об’єктів
| № | Опис | Кількість | Адреса |
|---|---|---|---|
| 1 |
Двадцять дві очисні споруди (штучно сформовані земляні споруди) ТзОВ «Кристал» код ЄДРПОУ 00371920 адреса: вул . Заводська ,буд.7 смт.Браїлів, Жмеринський район, Вінницької області. Рік спорудження 1945-1975
Код CAV: 04000000-8 Нерухоме майно
Код CPVS: QB23-5 З питань законодавства у сфері банкрутства
|
Кількість: 22 штуки |
Адреса: Україна, 41100, Вінницька область, БРАЇЛІВ, Шостка, Шосткинська міськрада |
|
Стан державної реєстрації:
Не зареєстровано
Координати:
Широта: 51.878930086828305 Довгота: 33.56706424606211 Висота: 6
|
|||
Розташування на мапі
Документи аукціону 16 документів
| Назва документу | Тип документу | Дата публікації |
| Копії документів та матеріалів на лот | 19 січ. 14:19 | |
| Копії документів та матеріалів на лот | 19 січ. 14:19 | |
| Копії документів та матеріалів на лот | 19 січ. 14:19 | |
| Копії документів та матеріалів на лот | 19 січ. 14:19 | |
| Копії документів та матеріалів на лот | 19 січ. 14:19 | |
| Ілюстрація | 19 січ. 14:19 | |
| Ілюстрація | 19 січ. 14:19 | |
| Ілюстрація | 19 січ. 14:19 | |
| Ілюстрація | 19 січ. 14:19 | |
| Ілюстрація | 19 січ. 14:19 | |
| Рішення суду | 19 січ. 14:19 | |
| Проєкт акту/договору | 19 січ. 14:19 | |
| Ілюстрація | 19 січ. 14:19 | |
| Ілюстрація | 19 січ. 14:19 | |
| Ілюстрація | 19 січ. 14:19 | |
| Протокол комітету кредиторів | 19 січ. 14:19 |
Показати документи
Приховати документи
Історія аукціону
Переглянути
Організатор
Основний контакт
Показати контакти
Приховати контакти
Корисні посилання
Список аукціонів організатора Арбітражний керуючий Сокольвак Михайло ВасильовичВас може зацікавити
будівля, загальною площею 327,00 кв.м., що знаходиться за адресою: Чернівецька область, Чернівецький район, м. Сторожинець, вул. Кобилянської, 2-Г
2 036 611,00 грн без ПДВ
ДивитисьЖитловий будинок загальною площею 176 кв.м, житловою площею 134,2 кв.м, за адресою: Київська обл, м. Біла Церква, вулиця Любомира Гузара (колишня назва Осипенко), будинок 157. Реєстраційний номер об’єкта нерухомого майна: 1921344332103. Інвентарний № 10046. Опис майна: житловий будинок з господарськими та побутовими спорудами та будівлями складається з житлового будинку під літерою ``А``, сараю під літерою ``Б``, вбиральні під літерою ``В``, огорожі ``1,2``, вимощення ``3``. Земельна ділянка площею 0,0723 га (кадастровий номер 3210300000:07:019:0119), за адресою: Київська обл., м. Біла Церква, вулиця Любомира Гузара (колишня назва Осипенко), земельна ділянка 157. Реєстраційний номер об’єкта нерухомого майна: 1921366632103. Цільове призначення - для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка). Інвентарний № 10044.
2 960 280,00 грн без ПДВ
ДивитисьПродаж нежитлових будівель загальною площею 213,9 кв.м., що знаходяться за адресою: Чернігівська область, Прилуцький район, селище Ладан, вулиця Зайця Петра, 2.
1 761 000,00 грн без ПДВ
Дивитись