Двадцять дві очисні споруди (штучно сформовані земляні споруди) ТзОВ «Кристал» код ЄДРПОУ 00371920 адреса: вул. Заводська ,буд.7 смт.Браїлів, Жмеринський район, Вінницької області. Рік спорудження 1945-1975., розташовані на площі 29,6806 га.,
кадастровий номер земельної ділянки 0521055300:04:002:0035
Вид аукціону: аукціон проводиться без можливості зниження початкової вартості майна. Склад майна: Двадцять дві очисні споруди (штучно сформовані земляні споруди) ТзОВ «Кристал» код ЄДРПОУ 00371920 адреса: вул . Заводська ,буд.7 смт.Браїлів, Жмеринський район, Вінницької області. Рік спорудження 1945-1975., розташовані на площі 29,6806 га .кадастровий номер земельної ділянки 0521055300:04:002:0035. Земельна ділянка перебуває в оренді з 2010 року,терміном на 49 років, про що в державному реєстрі земель
вчинено запис від 07.06.2010 року за №041005800004. Право оренди земельної ділянки за ТзОВ «Кристал» зареєстровано в державному реєстрі речових прав на нерухоме майно 21.06.2024 року,номер запису на інше речове право: 558876588. Цільове призначення; для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості(11.02) . Трубопровід металевий довжиною 1529 п.м діаметром 0,275 м. Комунікації: Асфальтована дорога, електролінія, каналізація .На відстані до одного кілометра газопровід високого тиску та високовольтна лінія 35 тис. Квт. Велика водойма на відстані до п’ятисот метрів.Власник: Товариство з обмеженою відповідальністю «Кристал» (23130, Вінницька обл., Жмеринський район, смт. Браїлів, вул. Заводська, буд.7, код ЄДРПОУ 00371920). Постановою Господарського суду Вінницької області від 10.11.2022 року по справі №902/181/22 ТОВ "Кристал" визнано банкрутом та відкрито ліквідаційну процедуру; ліквідатор призначено арбітражного керуючого Сокольвака Михайла Васильовича (Свідоцтво про право здійснення діяльності арбітражного керуючого (розпорядника майна, керуючого санацією, ліквідатора) №16 від 01.02.2013 року видане Міністерством юстиції України. Адреса офісу: м. Вінниця, вул. Пирогова, 131, офіс №1. Адреса для листування: 21037, м.Вінниця, вул. Пирогова, 131, офіс №1, телефон +380982720166, електронна пошта в мережі Інтернет e-mail: [email protected]. Особа, яка має намір взяти участь в аукціоні проходить реєстрацію на участь в аукціоні через електронний майданчик, який знаходиться на сторінці веб-сайту адміністратора електронної торгової системи, де розміщені посилання на сторінки веб-сайтів операторів електронних майданчиків, що мають право використовувати електронний майданчик для проведення аукціонів з продажу майна боржників у справах про банкрутство (неплатоспроможність) і з якими адміністратор уклав відповідний договір, здійснює подання заявки на участь в аукціоні та заповнення електронної форми до закінчення кінцевого строку прийняття заявок на участь в аукціоні. Податкова накладна не надається. Оператор вираховує винагороду у розмірі, встановленому пунктом 39 "Порядку організації та проведення аукціонів з продажу майна боржників у справах про банкрутство (неплатоспроможність)" від 02 жовтня 2019 р. №865. Реквізити рахунку, на який вноситься гарантійний внесок: https://prozorro.sale/info/elektronni-majdanchiki-ets-prozorroprodazhi-cbd2. Реквізити рахунку підприємства-банкрута: UA493020760000026005001303400 в АТ «Ощадбанк», МФО 302076 код ЄДРПОУ 00371920. Придбане на аукціоні майно передається покупцю після надходження на рахунок підприємства-банкрута повної суми за лот. Про передачу майна складається акт про придбання майна на аукціоні.
5 537 000,00 грн
без ПДВОрганізатор:
Арбітражний керуючий Сокольвак Михайло Васильовичз 19 груд. 2025 11:07
до 7 січ. 20:00
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Протокол аукціону
Переглянути
Галерея 8 зображень
Про аукціон
Показати більше інформації
Приховати детальну інформацію
Інформація про боржника
Основний контакт
Показати контакти
Приховати контакти
Список об’єктів
| № | Опис | Кількість | Адреса |
|---|---|---|---|
| 1 |
Двадцять дві очисні споруди (штучно сформовані земляні споруди) ТзОВ «Кристал» код ЄДРПОУ 00371920 адреса: вул . Заводська ,буд.7 смт.Браїлів, Жмеринський район, Вінницької області. Рік спорудження 1945-1975
Код CAV: 04000000-8 Нерухоме майно
Код CPVS: QB23-5 З питань законодавства у сфері банкрутства
|
Кількість: 22 штуки |
Адреса: Україна, 41100, Вінницька область, БРАЇЛІВ, Шостка, Шосткинська міськрада |
|
Стан державної реєстрації:
Не зареєстровано
Координати:
Широта: 51.878930086828305 Довгота: 33.56706424606211 Висота: 6
|
|||
Розташування на мапі
Документи аукціону 16 документів
| Назва документу | Тип документу | Дата публікації |
| Протокол комітету кредиторів | 19 груд. 2025 11:07 | |
| Копії документів та матеріалів на лот | 19 груд. 2025 11:07 | |
| Копії документів та матеріалів на лот | 19 груд. 2025 11:07 | |
| Копії документів та матеріалів на лот | 19 груд. 2025 11:07 | |
| Копії документів та матеріалів на лот | 19 груд. 2025 11:07 | |
| Копії документів та матеріалів на лот | 19 груд. 2025 11:07 | |
| Ілюстрація | 19 груд. 2025 11:07 | |
| Ілюстрація | 19 груд. 2025 11:07 | |
| Ілюстрація | 19 груд. 2025 11:07 | |
| Ілюстрація | 19 груд. 2025 11:07 | |
| Ілюстрація | 19 груд. 2025 11:07 | |
| Рішення суду | 19 груд. 2025 11:07 | |
| Проєкт акту/договору | 19 груд. 2025 11:07 | |
| Ілюстрація | 19 груд. 2025 11:07 | |
| Ілюстрація | 19 груд. 2025 11:07 | |
| Ілюстрація | 19 груд. 2025 11:07 |
Показати документи
Приховати документи
Організатор
Основний контакт
Показати контакти
Приховати контакти
Корисні посилання
Список аукціонів організатора Арбітражний керуючий Сокольвак Михайло ВасильовичВас може зацікавити
Об'єкт малої приватизації – окреме майно – нежитлове приміщення (колишнє сховище цивільної оборони (корп. 23) літера «Б1», за адресою: м. Київ, вул. Кримського Академіка, 27
9 966 700,00 грн без ПДВ
ДивитисьНежитлова будівля літ. «А-7» загальною площею 1955,1 кв. м
8 649 800,00 грн без ПДВ
ДивитисьБудівля оздоровчого комплексу загальною площею 117,8 кв.м; будівля складу готової продукції загальною площею 217,4 кв.м; будівля навісу загальною площею 422,2 кв.м; будівля консервного цеху загальною площею 715,6 кв.м; будівля складу готової продукції консервованого цеху загальною площею 495,9 кв.м; будівля котельні загальною площею 448,5 кв.м; будівля цеху ДСП загальною площею 1230,4 кв.м; будівля цеху товарів народного споживання загальною площею 933,9 кв.м, за адресою: Рівненська область, Вараський р-н, с-ще Рафалівка, вул. Привокзальна, буд. 1/1;1/8; 1/9; 1/10; 1/12; 1/13; 1/14; 1/15.
7 801 362,00 грн без ПДВ
Дивитись