Повторний аукціон з продажу майна банкрута (корпоративні права) - ПРИВАТНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "БУДІВЕЛЬНА КОМПАНІЯ "УКРЕНЕРГОБУД" (01042, місто Київ, бульвар Марії Приймаченко, будинок 1/27, Ідентифікаційний код юридичної особи: 16291301) в процедурі банкрутства у справі № 910/14998/24, порушеній Господарським судом міста Києва.

Повторний аукціон з продажу майна банкрута (корпоративні права) - ПРИВАТНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "БУДІВЕЛЬНА КОМПАНІЯ "УКРЕНЕРГОБУД" (01042, місто Київ, бульвар Марії Приймаченко, будинок 1/27, Ідентифікаційний код юридичної особи: 16291301) в процедурі банкрутства у справі № 910/14998/24, порушеній Господарським судом міста Києва. Детальний опис лоту наведено в додатках. Відомості про проведення попереднього аукціону: https://prozorro.sale/auction/BRE001-UA-20251105-33486/

Початкова ціна

160 000,00 грн

без ПДВ
Аукціон завершено. Акт/договір підписано
Переглянути в кабінеті
Прийняття заяв на участь

з 17 лист. 2025 14:46

до 25 лист. 2025 16:20

Аукціон

з 25 лист. 2025 09:35

до 25 лист. 2025 16:20

Кваліфікація

з 25 лист. 2025 16:20

до 8 груд. 2025 09:54

Аукціон завершено

8 груд. 2025 09:55

Подача пропозицій:
17 лист. 2025 14:46 – 25 лист. 2025 16:20
Період аукціону:
25 лист. 2025 09:35 – 25 лист. 2025 16:20
Дата публікації:
17 лист. 2025 14:46
Період редагування:
17 лист. 2025 14:46 – 19 лист. 2025 18:00
Період питань:
17 лист. 2025 14:46 – 24 лист. 2025 18:00
Період відповідей:
17 лист. 2025 14:46 – 24 лист. 2025 18:00
Період кваліфікації:
25 лист. 2025 16:20 – 28 груд. 2025 09:42

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Протокол аукціону

Про аукціон

Ідентифікатор аукціону:
BRD001-UA-20251117-87673
Гарантійний внесок:
16 000,00 грн
Ідентифікатор попереднього аукціону:
Стартова вартість попереднього аукціону:
200 000,00 грн без ПДВ
Розмір знижки від попереднього аукціону:
20 %
Номер лоту:
Лот 2
Лот виставляється на торги:
Вдруге
Підтип процедури:
Перший повторний аукціон - з можливістю зниження початкової ціни
Початкова ціна:
160 000,00 грн без ПДВ
На фінальну суму нараховується ПДВ:
Ні
Податкова накладна надається:
Ні
Відсоток зниження:
1 %
Розмір кроку голландського раунду:
1 600,00 грн
Кількість кроків:
99
№ справи про банкрутство:
910/14998/24
Найменування господарського суду:
Господарський суд міста Києва
Порядок ознайомлення з майном, час і місце проведення огляду об’єкта:
Із документами можна ознайомитись в робочі дні з 09:00 по 18:00 год. до дати проведення торгів за адресою замовника аукціону (01042, м. Київ, вул. М. Приймаченко, 1/27) попередньо погодивши дату та час із замовником аукціону - Арбітражним керуючим Гаращенко Ігорем Володимировичем - тел. +380506893051; [email protected]
Перелік та вимоги до оформлення документів:
Участь в аукціоні оформляється шляхом подання відповідної заявки через обраний Вами торгівельний майданчик слідуючи відповідним інструкціям які Вам надаватиме його оператор. Порядок оформлення участі в аукціоні: порядок реєстрації учасників аукціону, встановлений Розділом VI "Порядку організації та проведення аукціонів з продажу майна боржників у справах про банкрутство (неплатоспроможність)", затвердженого Постановою КМУ від 02.10.2019 р. № 865 та п.п. 17 та 18 Регламенту роботи електронної торгової системи Prozorro. Продажі щодо організації та проведення аукціонів з продажу майна боржників у справах про банкрутство, затвердженого наказом ДП "Прозорро. Продажі" № 39 від 18.10.2019 р
Додаткова інформація:
Додаткову інформацію щодо аукціону та майна можливо отримати у Замовника аукціону – Арбітражного керуючого Гаращенко Ігор Володимирович: тел. +380506893051; [email protected]

Показати більше інформації

Приховати детальну інформацію

Інформація про боржника

Назва:
ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "БУДІВЕЛЬНА КОМПАНІЯ "УКРЕНЕРГОБУД"
ЄДРПОУ:
16291301
Адреса:
Україна, 01042, Київ, Київ, бульвар Марії Приймаченко, будинок 1/27

Основний контакт

Ім'я:
Гаращенко Ігор Володимирович
E-mail:
Телефон:
+380506893051

Показати контакти

Приховати контакти

Список об’єктів

Опис Кількість Адреса
1

Корпоративні права, належні ПРИВАТНОМУ АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВУ "БУДІВЕЛЬНА КОМПАНІЯ "УКРЕНЕРГОБУД" (01042, місто Київ, бульвар Марії Приймаченко, будинок 1/27, Ідентифікаційний код юридичної особи: 16291301) в процедурі банкрутства у справі № 910/14998/24, порушеній Господарським судом міста Києва. Детальний опис лоту наведено в додатках

Код CAV: 08000000-6 Корпоративні права
Код CPVS: QB23-5 З питань законодавства у сфері банкрутства

Кількість:

1 лот

Адреса:

Україна, 01042, Київ, М.КИЇВ, бульвар Марії Приймаченко, будинок 1/27

Стан державної реєстрації:
Реєстрація не вимагається

Документи аукціону 8 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Ілюстрація 17 лист. 2025 14:46
Рішення суду 17 лист. 2025 14:46
Протокол комітету кредиторів 17 лист. 2025 14:46
Копії документів та матеріалів на лот 17 лист. 2025 14:46
Копії документів та матеріалів на лот 17 лист. 2025 14:46
Копії документів та матеріалів на лот 17 лист. 2025 14:46
Проєкт акту/договору 17 лист. 2025 14:46
Копії документів та матеріалів на лот 17 лист. 2025 14:46

Показати документи

Приховати документи

Історія аукціону

Учасники аукціону 1 учасник

Учасник Пропозиція Статус

Учасник:

Ім'я:
Кузьома Віталій Сергійович
ІПН/РНОКПП:
3255314592

Пропозиція:

3 200,00 грн

Статус:

Переможець аукціону

Документи:

Документи, що подані з пропозицією 3 документи

Назва документу Тип документу Дата публікації
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 21 лист. 2025 10:50
Протокол аукціону 28 лист. 2025 15:20
Протокол аукціону 28 лист. 2025 15:20

Рішення відповідальної особи 3 документи

Назва документу Тип документу Дата публікації
Протокол аукціону 28 лист. 2025 15:20
Протокол аукціону 28 лист. 2025 15:20
Інформація про повний розрахунок 4 груд. 2025 09:42

Документи договору 1 документ

Назва документу Тип документу Дата публікації
Підписаний акт/договір 8 груд. 2025 09:53

Документи, що подані з пропозицією 3 документи

Назва документу Тип документу Дата публікації
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 21 лист. 2025 10:50
Протокол аукціону 28 лист. 2025 15:20
Протокол аукціону 28 лист. 2025 15:20

Рішення відповідальної особи 3 документи

Назва документу Тип документу Дата публікації
Протокол аукціону 28 лист. 2025 15:20
Протокол аукціону 28 лист. 2025 15:20
Інформація про повний розрахунок 4 груд. 2025 09:42

Документи договору 1 документ

Назва документу Тип документу Дата публікації
Підписаний акт/договір 8 груд. 2025 09:53
Статус договору:
Акт/договір підтверджено
Номер договору:
бн
Назва договору:
Акт про придбання майна на аукціоні
Опис договору:
Акт про придбання майна на аукціоні
Вартість договору
3 200,00 грн
Заключна вартість договору:
3 200,00 грн
Дата підписання договору:
4 груд. 2025 10:00
Назва документу Тип документу Дата публікації
Підписаний акт/договір 8 груд. 2025 09:53

Часткову оплату здійснено:
Ні
Період підписання протоколу:
25 лист. 2025 16:20 – 3 груд. 2025 16:20
Період оплати:
25 лист. 2025 16:20 – 18 груд. 2025 09:42
Період підписання договору:
18 груд. 2025 09:42 – 28 груд. 2025 09:42

Організатор

Назва:
ІПН/РНОКПП:
3088211772
Адреса:
Україна, 03179, Київ, Київ, вулиця Прилужна, 12, кв. 4
№ свідоцтва про право на провадження діяльності арбітражного керуючого:
1839
Дата видачі свідоцтва:
8 лют. 2018 00:00

Основний контакт

Ім'я:
Гаращенко Ігор Володимирович
E-mail:
Телефон:
+380506893051

Показати контакти

Приховати контакти

Банківські реквізити

Плата за лот

Рахунок у валюті UAH (Українська гривня)

Назва банку:
АТ "АСВІО БАНК"
Міжнародний номер банківського рахунку IBAN:
UA143534890000026007513655001
Найменування одержувача:
ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "БУДІВЕЛЬНА КОМПАНІЯ "УКРЕНЕРГОБУД"
ЄДРПОУ одержувача:
16291301

Показати банківські реквізити

Приховати банківські реквізити

Корисні посилання

Список аукціонів організатора Арбітражний керуючий Гаращенко Ігор Володимирович

Вас може зацікавити

Ім'я:
Арбітражний керуючий Савченко Вячеслав Анатолійович
E-mail: [email protected] Телефон: +380955415927 ІПН/РНОКПП:
2806606170
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

100 000,00 грн без ПДВ

Дивитись

Корпоративні права (частка) Приватного акціонерного товариства "Страхова компанія "Інгосстрах" (49100, м. Дніпро, узвіз Кодацький, буд. 2; ідентифікаційний номер юридичної особи 33248430) в статутному капіталі ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ФАІН" (ЄДРПОУ 33639753, 49005, Дніпропетровська обл., місто Дніпро, пр. Яворницького Дмитра, будинок 12) номінальною вартістю 19 000 000,00 грн.

Корпоративні права (частка) Приватного акціонерного товариства "Страхова компанія "Інгосстрах" (49100, м. Дніпро, узвіз Кодацький, буд. 2; ідентифікаційний номер юридичної особи 33248430) в статутному капіталі ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ФАІН" (ЄД...
Ім'я:
Арбітражний керуючий Савченко Вячеслав Анатолійович
E-mail: [email protected] Телефон: +380955415927 ІПН/РНОКПП:
2806606170
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

100 000,00 грн без ПДВ

Дивитись

прості іменні електронні акції ПрАТ «Вінницяоблпостач», код ЄДРПОУ 01880569, у кількості 15 654 шт., що належать ДАК «Укрресурси» (код ЄДРПОУ 00036044) та становлять 30% статутного капіталу емітента.

прості іменні електронні акції ПрАТ «Вінницяоблпостач», код ЄДРПОУ 01880569, у кількості 15 654 шт., що належать ДАК «Укрресурси» (код ЄДРПОУ 00036044) та становлять 30% статутного капіталу емітента.
Ім'я:
Гузь Ольга Пантеліївна
E-mail: [email protected] Телефон: +380503022884 ІПН/РНОКПП:
2093101189
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

141 000,00 грн без ПДВ

Дивитись