Аукціон з продажу майна банкрута (корпоративні права) - ПРИВАТНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "БУДІВЕЛЬНА КОМПАНІЯ "УКРЕНЕРГОБУД" (01042, місто Київ, бульвар Марії Приймаченко, будинок 1/27, Ідентифікаційний код юридичної особи: 16291301) в процедурі банкрутства у справі № 910/14998/24, порушеній Господарським судом міста Києва.

Аукціон з продажу майна банкрута (корпоративні права) - ПРИВАТНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "БУДІВЕЛЬНА КОМПАНІЯ "УКРЕНЕРГОБУД" (01042, місто Київ, бульвар Марії Приймаченко, будинок 1/27, Ідентифікаційний код юридичної особи: 16291301) в процедурі банкрутства у справі № 910/14998/24, порушеній Господарським судом міста Києва. Детальний опис лоту наведено в додатках.

Початкова ціна

200 000,00 грн

без ПДВ
Аукціон не відбувся
Переглянути в кабінеті
Прийняття заяв на участь

з 5 лист. 2025 12:53

до 13 лист. 2025 20:00

Аукціон
не було
Кваліфікація
не було
Аукціон завершено
не було
Подача пропозицій:
5 лист. 2025 12:53 – 13 лист. 2025 20:00
Початок аукціону:
14 лист. 2025 12:55
Дата публікації:
5 лист. 2025 12:53
Період редагування:
5 лист. 2025 12:53 – 8 лист. 2025 18:00
Період питань:
5 лист. 2025 12:53 – 13 лист. 2025 18:00
Період відповідей:
5 лист. 2025 12:53 – 13 лист. 2025 18:00

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Протокол аукціону

Про аукціон

Ідентифікатор аукціону:
BRE001-UA-20251105-33486
Гарантійний внесок:
20 000,00 грн
Номер лоту:
Лот 2
Лот виставляється на торги:
Вперше
Мінімальна кількість учасників:
1
Підтип процедури:
Aукціон - без можливості зниження початкової ціни
Початкова ціна:
200 000,00 грн без ПДВ
На фінальну суму нараховується ПДВ:
Ні
Податкова накладна надається:
Ні
Мінімальний крок аукціону:
2 000,00 грн
№ справи про банкрутство:
910/14998/24
Найменування господарського суду:
Господарський суд міста Києва
Порядок ознайомлення з майном, час і місце проведення огляду об’єкта:
Із документами можна ознайомитись в робочі дні з 09:00 по 18:00 год. до дати проведення торгів за адресою замовника аукціону (01042, м. Київ, вул. М. Приймаченко, 1/27) попередньо погодивши дату та час із замовником аукціону - Арбітражним керуючим Гаращенко Ігорем Володимировичем - тел. +380506893051; [email protected]
Перелік та вимоги до оформлення документів:
Участь в аукціоні оформляється шляхом подання відповідної заявки через обраний Вами торгівельний майданчик слідуючи відповідним інструкціям які Вам надаватиме його оператор. Порядок оформлення участі в аукціоні: порядок реєстрації учасників аукціону, встановлений Розділом VI "Порядку організації та проведення аукціонів з продажу майна боржників у справах про банкрутство (неплатоспроможність)", затвердженого Постановою КМУ від 02.10.2019 р. № 865 та п.п. 17 та 18 Регламенту роботи електронної торгової системи Prozorro. Продажі щодо організації та проведення аукціонів з продажу майна боржників у справах про банкрутство, затвердженого наказом ДП "Прозорро. Продажі" № 39 від 18.10.2019 р
Додаткова інформація:
Додаткову інформацію щодо аукціону та майна можливо отримати у Замовника аукціону – Арбітражного керуючого Гаращенко Ігор Володимирович: тел. +380506893051; [email protected]

Показати більше інформації

Приховати детальну інформацію

Інформація про боржника

Назва:
ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "БУДІВЕЛЬНА КОМПАНІЯ "УКРЕНЕРГОБУД"
ЄДРПОУ:
16291301
Адреса:
Україна, 01042, Київ, Київ, бульвар Марії Приймаченко, будинок 1/27

Основний контакт

Ім'я:
Гаращенко Ігор Володимирович
E-mail:
Телефон:
+380506893051

Показати контакти

Приховати контакти

Список об’єктів

Опис Кількість Адреса
1

Корпоративні права ПРИВАТНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "БУДІВЕЛЬНА КОМПАНІЯ "УКРЕНЕРГОБУД" (01042, місто Київ, бульвар Марії Приймаченко, будинок 1/27, Ідентифікаційний код юридичної особи: 16291301) в процедурі банкрутства у справі № 910/14998/24, порушеній Господарським судом міста Києва. Детальний опис лоту наведено в додатках

Код CAV: 08000000-6 Корпоративні права
Код CPVS: QB23-5 З питань законодавства у сфері банкрутства

Кількість:

1 лот

Адреса:

Україна, 01042, Київ, М.КИЇВ, бульвар Марії Приймаченко, будинок 1/27

Стан державної реєстрації:
Реєстрація не вимагається

Документи аукціону 8 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Ілюстрація 5 лист. 2025 12:53
Рішення суду 5 лист. 2025 12:53
Протокол комітету кредиторів 5 лист. 2025 12:53
Паспорт торгів 5 лист. 2025 12:57
Копії документів та матеріалів на лот 5 лист. 2025 12:53
Копії документів та матеріалів на лот 5 лист. 2025 12:53
Копії документів та матеріалів на лот 5 лист. 2025 12:53
Проєкт акту/договору 5 лист. 2025 12:53

Показати документи

Приховати документи

Організатор

Назва:
ІПН/РНОКПП:
3088211772
Адреса:
Україна, 03179, Київ, Київ, вулиця Прилужна, 12, кв. 4
№ свідоцтва про право на провадження діяльності арбітражного керуючого:
1839
Дата видачі свідоцтва:
8 лют. 2018 00:00

Основний контакт

Ім'я:
Гаращенко Ігор Володимирович
E-mail:
Телефон:
+380506893051

Показати контакти

Приховати контакти

Корисні посилання

Список аукціонів організатора Арбітражний керуючий Гаращенко Ігор Володимирович

Вас може зацікавити

Ім'я:
Арбітражний керуючий Савченко Вячеслав Анатолійович
E-mail: [email protected] Телефон: +380955415927 ІПН/РНОКПП:
2806606170
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

100 000,00 грн без ПДВ

Дивитись

Корпоративні права (частка) Приватного акціонерного товариства "Страхова компанія "Інгосстрах" (49100, м. Дніпро, узвіз Кодацький, буд. 2; ідентифікаційний номер юридичної особи 33248430) в статутному капіталі ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ФАІН" (ЄДРПОУ 33639753, 49005, Дніпропетровська обл., місто Дніпро, пр. Яворницького Дмитра, будинок 12) номінальною вартістю 19 000 000,00 грн.

Корпоративні права (частка) Приватного акціонерного товариства "Страхова компанія "Інгосстрах" (49100, м. Дніпро, узвіз Кодацький, буд. 2; ідентифікаційний номер юридичної особи 33248430) в статутному капіталі ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ФАІН" (ЄД...
Ім'я:
Арбітражний керуючий Савченко Вячеслав Анатолійович
E-mail: [email protected] Телефон: +380955415927 ІПН/РНОКПП:
2806606170
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

100 000,00 грн без ПДВ

Дивитись

прості іменні електронні акції ПрАТ «Вінницяоблпостач», код ЄДРПОУ 01880569, у кількості 15 654 шт., що належать ДАК «Укрресурси» (код ЄДРПОУ 00036044) та становлять 30% статутного капіталу емітента.

прості іменні електронні акції ПрАТ «Вінницяоблпостач», код ЄДРПОУ 01880569, у кількості 15 654 шт., що належать ДАК «Укрресурси» (код ЄДРПОУ 00036044) та становлять 30% статутного капіталу емітента.
Ім'я:
Гузь Ольга Пантеліївна
E-mail: [email protected] Телефон: +380503022884 ІПН/РНОКПП:
2093101189
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

141 000,00 грн без ПДВ

Дивитись