Аукціон з продажу майна ТОВ «Корал» Довбиський фарфоровий завод» (код ЄДРПОУ 30825081)
Лот № 30825081-05: Колісний фронтальний навантажувач Foton Lovol FL956F, реєстраційний (зав.) номер Т 2366 ЖІ / CLW009LFG8V02414H.
392 520,00 грн
без ПДВОрганізатор:
Арбітражний керуючий Бандола Олександр Олексійовичз 1 вер. 2025 10:13
до 11 вер. 2025 16:15
з 11 вер. 2025 09:30
до 11 вер. 2025 16:30
з 11 вер. 2025 16:30
до 29 вер. 2025 09:52
29 вер. 2025 09:52
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Протокол аукціону
Переглянути
Галерея 4 зображення
Про аукціон
Показати більше інформації
Приховати детальну інформацію
Інформація про боржника
Основний контакт
Показати контакти
Приховати контакти
Список об’єктів
| № | Опис | Кількість | Адреса |
|---|---|---|---|
| 1 |
Лот № 30825081-05: Колісний фронтальний навантажувач Foton Lovol FL956F, реєстраційний (зав.) номер Т 2366 ЖІ / CLW009LFG8V02414H.
Код CAV: 43260000-3 Механічні лопати, екскаватори та ковшові навантажувачі, гірнича техніка
Код CPVS: QB23-5 З питань законодавства у сфері банкрутства
|
Кількість: 1 лот |
Адреса: Україна, 12053, Житомирська область, с. Грузливець, вул Незалежності, 39/А |
|
Стан державної реєстрації:
Не зареєстровано
|
|||
Документи аукціону 10 документів
| Назва документу | Тип документу | Дата публікації |
| Рішення суду | 1 вер. 2025 10:13 | |
| Протокол комітету кредиторів | 1 вер. 2025 10:13 | |
| Проєкт акту/договору | 1 вер. 2025 10:13 | |
| Паспорт торгів | 1 вер. 2025 10:13 | |
| Ілюстрація | 1 вер. 2025 10:13 | |
| Ілюстрація | 1 вер. 2025 10:13 | |
| Ілюстрація | 1 вер. 2025 10:13 | |
| Ілюстрація | 1 вер. 2025 10:13 | |
| Обмеження | 1 вер. 2025 10:13 | |
| Обмеження | 1 вер. 2025 10:13 |
Показати документи
Приховати документи
Історія аукціону
Переглянути
Учасники аукціону 6 учасників
| Учасник | Пропозиція | Статус | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Учасник:
Ім'я:
Вовк Сергій Вікторович
ЄДРПОУ:
45856421
|
Пропозиція: 260 926,00 грн |
Статус: Переможець аукціону |
Документи: Документи, що подані з пропозицією 5 документів
Рішення відповідальної особи 2 документи
Документи договору 1 документ
Документи, що подані з пропозицією 5 документів
Рішення відповідальної особи 2 документи
Документи договору 1 документ
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Статус договору:
Акт/договір підтверджено
Номер договору:
б/н
Назва договору:
Акт про придбання майна на аукціоні
Опис договору:
Ми, що нижче підписались:
ПРОДАВЕЦЬ – ТОВ «Корал» Довбиський фарфоровий завод» (вул. Поліська, буд. 1, смт. Довбиш, Звягельський р-н, Житомирська обл., 12724, код ЄДРПОУ 30825081), в особі ліквідатора-арбітражного керуючого Бандоли Олександра Олексійовича, який діє на підставі постанови Господарського суду Житомирської області від 19.12.2024 у справі № 906/475/24, з однієї сторони, та
ПОКУПЕЦЬ –ТОВ «ПЕГМАТИТ-ІНВЕСТ», (вул. Європейська буд. 7, м. Баранівка, Житомирська обл., 12701, код ЄДРПОУ 45856421), з іншої сторони, які в подальшому разом іменуються «Сторони», а кожна окремо - «Сторона», склали цей акт про наступне:
1. На підставі Протоколу проведення електронного аукціону № BRD001-UA-20250901-27393 сформованого 11.09.2025 16:30:31, ПРОДАВЕЦЬ передає ПОКУПЦЕВІ наступне майно, а саме:
Лот № 30825081-05: Колісний фронтальний навантажувач Foton Lovol FL956F, реєстраційний (зав.) номер Т 2366 ЖІ / CLW009LFG8V02414H.
2. Оператор авторизованого електронного майданчика, через електронний майданчик якого було надано найвищу цінову пропозицію: ТОВ "СКОМПАНІ" (код ЄДРПОУ 39580061, місцезнаходження юридичної особи: 03056, місто Київ, вул.Борщагівська, будинок 154, офіс 5).
3. Ціна реалізації: 260 926,00 грн. без ПДВ.
4. Розмір гарантійного внеску: 39 252,00 грн., без ПДВ.
5. Винагорода оператора, через електронний майданчик якого подано цінову пропозицію/найбільшу закриту цінову пропозицію/ставку 10 437,04 грн. з ПДВ.
6. ПОКУПЦЕМ за придбане майно на аукціоні сплачено повну ціну, яка становить 260 926,00 грн. без ПДВ.
7. Адреса веб-сторінки, на якій розміщено відомості про проведення аукціону:
https://nrcukraine.com.ua/uk/bankRuptcy-dutch/procedures/view?id=BRD001-UA-20250901-27393.
8. Цей акт складено у двох примірниках, один примірник знаходиться у ПРОДАВЦЯ, другий примірник у ПОКУПЦЯ.
9. Сторони фінансових та будь-яких інших претензій один до одного не мають.
Вартість договору
260 926,00 грн
Заключна вартість договору:
260 926,00 грн
Дата підписання договору:
25 вер. 2025 09:50
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Часткову оплату здійснено:
Ні
Період підписання протоколу:
11 вер. 2025 16:30 – 21 вер. 2025 16:30
Період оплати:
11 вер. 2025 16:30 – 8 жовт. 2025 17:36
Період підписання договору:
8 жовт. 2025 17:36 – 18 жовт. 2025 17:36
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Учасник:
Ім'я:
Мірошніков Олександр Станіславович
ЄДРПОУ:
39701690
|
Пропозиція: 257 000,00 грн |
Статус: Відмовився від очікування |
Документи: Документи, що подані з пропозицією 4 документи
Документи, що подані з пропозицією 4 документи
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Учасник:
Ім'я:
Світлик Ігор Володимирович
ІПН/РНОКПП:
3307806932
|
Пропозиція: 157 100,00 грн |
Статус: Не розглядався |
Документи: Документи, що подані з пропозицією 3 документи
Документи, що подані з пропозицією 3 документи
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Учасник:
Ім'я:
Мельницький Василь Васильович
ІПН/РНОКПП:
2795915159
|
Пропозиція: Не вказано |
Статус: Не розглядався |
Документи: Документи, що подані з пропозицією 1 документ
Документи, що подані з пропозицією 1 документ
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Учасник:
Ім'я:
Марценюк Анатолій Олегович
ІПН/РНОКПП:
3357402558
|
Пропозиція: Не вказано |
Статус: Не розглядався |
Документи: Немає завантажених документів
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Учасник:
Ім'я:
Івченко Сергій Олександрович
ІПН/РНОКПП:
2763817977
|
Пропозиція: Не вказано |
Статус: Не розглядався |
Документи: Документи, що подані з пропозицією 1 документ
Документи, що подані з пропозицією 1 документ
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Організатор
Основний контакт
Показати контакти
Приховати контакти
Банківські реквізити
Плата за лот
Рахунок у валюті UAH (Українська гривня)
Показати банківські реквізити
Приховати банківські реквізити