Про проведення аукціону з продажу майна, в процедурі банкрутства ТОВ «Інтел-Капітал», код ЄДРПОУ 38576557, порушеній господарським судом міста Києва, справа №910/12933/18.
Арбітражний керуючий Новик Євгеній Миколайович – ліквідатор, у справі №910/12933/18 про банкрутство ТОВ «Інтел-Капітал», яка розглядається Господарським судом міста Києва повідомляє, про проведення аукціону з продажу права вимоги заборгованості до Товариства з обмеженою відповідальністю «Медіа Сапієнс» (02105, м. Київ, вул. П. Усенка, буд.8, ідентифікаційний номер 37034805).
Сума заборгованості – 1 177 765,00 грн.
Підстава- Договір про переведення боргу №2206/16-1 укладеному 22.06.2016р. між
Товариством з обмеженою відповідальністю «Інтел-Капітал» (Первісний боржник), Товариством з обмеженою відповідальністю «Медіа Сапієнс» (Новий боржник) та Товариством з обмеженою відповідальністю «Ньюскоуп Істейт» (Кредитор) та підтверджується ухвалою господарського суду м. Києва від 30.05.2018р. по справі №910/3084/18.
942 212,00 грн
без ПДВОрганізатор:
Арбітражний керуючий Новик Євгеній Миколайовичз 10 лип. 2024 12:56
до 22 лип. 2024 16:25
з 22 лип. 2024 09:40
до 22 лип. 2024 16:25
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Протокол аукціону
Переглянути
Про аукціон
Показати більше інформації
Приховати детальну інформацію
Інформація про боржника
Основний контакт
Показати контакти
Приховати контакти
Список об’єктів
| № | Опис | Кількість | Адреса |
|---|---|---|---|
| 1 |
право вимоги заборгованості до Товариства з обмеженою відповідальністю «Медіа Сапієнс» (02105, м. Київ, вул. П. Усенка, буд.8, ідентифікаційний номер 37034805). Сума заборгованості – 1 177 765,00 грн. Підстава- Договір про переведення боргу №2206/16-1 укладеному 22.06.2016р. між Товариством з обмеженою відповідальністю «Інтел-Капітал» (Первісний боржник), Товариством з обмеженою відповідальністю «Медіа Сапієнс» (Новий боржник) та Товариством з обмеженою відповідальністю «Ньюскоуп Істейт» (Кредитор) та підтверджується ухвалою господарського суду м. Києва від 30.05.2018р. по справі №910/3084/18.
Код CAV: 07000000-9 Права вимоги за кредитними договорами
Код CPVS: QB23-5 З питань законодавства у сфері банкрутства
|
Кількість: 1 лот |
Адреса: Україна, 02105, Київ, м. Київ, вулиця П. Усенка, будинок, 8 |
|
Стан державної реєстрації:
Реєстрація не вимагається
|
|||
Документи аукціону 4 документи
| Назва документу | Тип документу | Дата публікації |
| Рішення суду | 10 лип. 2024 12:56 | |
| Протокол комітету кредиторів | 10 лип. 2024 12:56 | |
| Копії документів та матеріалів на лот | 10 лип. 2024 12:56 | |
| Проєкт акту/договору | 10 лип. 2024 12:56 |
Історія аукціону
Переглянути
Організатор
Основний контакт
Показати контакти
Приховати контакти
Корисні посилання
Список аукціонів організатора Арбітражний керуючий Новик Євгеній МиколайовичВас може зацікавити
Перший Аукціон з продажу дебіторської заборгованості МПП "АННА" (09634, Київська обл., Рокитнянський р-н, с. Синява, вул. Шевченка, буд. 3, код 32257533) у загальному розмірі 501 660.26 грн. (11 981,32 дол.США)
501 660,26 грн з ПДВ
ДивитисьДругий повторний аукціон з продажу дебіторської заборгованості - Право вимоги Селянське (фермерське) господарство «АЛВА» (код ЄДРПОУ 19208051) до Товариства з обмеженою відповідальністю «Протексім» код ЄДРПОУ 39774016 у загальному розмірі 1 999 800,00 грн.
499 950,00 грн без ПДВ
ДивитисьАукціон з продажу майна боржника ТОВ «НІКЮТАС» (код ЄДРПОУ 33132979)
1 464 247,05 грн без ПДВ
Дивитись