Про проведення аукціону з продажу майна, в процедурі банкрутства ТОВ «Інтел-Капітал», код ЄДРПОУ 38576557, порушеній господарським судом міста Києва, справа №910/12933/18.
Арбітражний керуючий Новик Євгеній Миколайович – ліквідатор, у справі №910/12933/18 про банкрутство ТОВ «Інтел-Капітал», яка розглядається Господарським судом міста Києва повідомляє, про проведення аукціону з продажу права вимоги заборгованості до Товариства з обмеженою відповідальністю «Медіа Сапієнс» (02105, м. Київ, вул. П. Усенка, буд.8, ідентифікаційний номер 37034805).
Сума заборгованості – 1 177 765,00 грн.
Підстава- Договір про переведення боргу №2206/16-1 укладеному 22.06.2016р. між
Товариством з обмеженою відповідальністю «Інтел-Капітал» (Первісний боржник), Товариством з обмеженою відповідальністю «Медіа Сапієнс» (Новий боржник) та Товариством з обмеженою відповідальністю «Ньюскоуп Істейт» (Кредитор) та підтверджується ухвалою господарського суду м. Києва від 30.05.2018р. по справі №910/3084/18.
1 177 765,00 грн
з ПДВОрганізатор:
Арбітражний керуючий Новик Євгеній Миколайовичз 11 черв. 2024 11:34
до 1 лип. 2024 20:00
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Протокол аукціону
Переглянути
Про аукціон
Показати більше інформації
Приховати детальну інформацію
Інформація про боржника
Основний контакт
Показати контакти
Приховати контакти
Список об’єктів
| № | Опис | Кількість | Адреса |
|---|---|---|---|
| 1 |
право вимоги заборгованості до Товариства з обмеженою відповідальністю «Медіа Сапієнс» (02105, м. Київ, вул. П. Усенка, буд.8, ідентифікаційний номер 37034805). Сума заборгованості – 1 177 765,00 грн. Підстава- Договір про переведення боргу №2206/16-1 укладеному 22.06.2016р. між Товариством з обмеженою відповідальністю «Інтел-Капітал» (Первісний боржник), Товариством з обмеженою відповідальністю «Медіа Сапієнс» (Новий боржник) та Товариством з обмеженою відповідальністю «Ньюскоуп Істейт» (Кредитор) та підтверджується ухвалою господарського суду м. Києва від 30.05.2018р. по справі №910/3084/18.
Код CAV: 07000000-9 Права вимоги за кредитними договорами
Код CPVS: QB23-5 З питань законодавства у сфері банкрутства
|
Кількість: 1 лот |
Адреса: Україна, 02105, Київ, м. Київ, вулиця П. Усенка, будинок, 8 |
|
Стан державної реєстрації:
Реєстрація не вимагається
|
|||
Документи аукціону 4 документи
| Назва документу | Тип документу | Дата публікації |
| Рішення суду | 11 черв. 2024 11:34 | |
| Протокол комітету кредиторів | 11 черв. 2024 11:34 | |
| Копії документів та матеріалів на лот | 11 черв. 2024 11:34 | |
| Проєкт акту/договору | 11 черв. 2024 11:34 |
Організатор
Основний контакт
Показати контакти
Приховати контакти
Корисні посилання
Список аукціонів організатора Арбітражний керуючий Новик Євгеній МиколайовичВас може зацікавити
Аукціон з продажу майна боржника ТОВ «НІКЮТАС» (код ЄДРПОУ 33132979)
1 464 247,05 грн без ПДВ
ДивитисьПродаж права вимоги до ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «КАПАБЛАНКА», місцезнаходження: 14034, Україна, Чернігівська обл., місто Чернігів, вулиця Олександрівська(пн), будинок 5, код ЄДРПОУ 44457650.
1 264 292,15 грн без ПДВ
Дивитисьпро проведення аукціону з продажу майна банкрута, що належить Товариству з обмеженою відповідальністю «УКРАЇНСЬКЕ АГРОПРОМИСЛОВЕ ПІДПРИЄМСТВО» (73000, місто Херсон, вулиця Червонофлотська, будинок 29; код ЄДРПОУ 20229199), а саме: - склад майна: майнові права на частку у статутному капіталі Товариство з обмеженою відповідальністю «ТОРГІВЕЛЬНА КОМПАНІЯ „ПРОМСИРОВИНАІМПОРТ“» (код ЄДРПОУ 32140313), яке зареєстроване за адресою: 79034, місто Львів, проспект Червоної Калини, будинок 3, розмір частки 7 376 428,00 гривень, що становить 40,37% його статутного капіталу.
1 871 816,84 грн без ПДВ
Дивитись