Проведення аукціону з продажу майна в процедурі банкрутства ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "СТРАХОВА КОМПАНІЯ "ГЛОБАЛ ГАРАНТ"" (код ЄДРПОУ 30930046).
ЗЕМЕЛЬНА ДІЛЯНКА, кадастровий номер: 3221281602:03:002:0040 ; площа (га): 0,2 ; цільове призначення: землі житлової забудови, для індивідуального житлового, гаражного і дачного будівництва; категорія земель: землі житлової та громадської забудови; адреса: Київська область, Броварський район, село Зоря, вулиця Березова; комунікації відсутні.
169 140,00 грн
без ПДВОрганізатор:
Арбітражний керуючий Тищенко Оксана Іванівназ 22 лют. 2024 20:07
до 4 бер. 2024 16:40
з 4 бер. 2024 09:55
до 4 бер. 2024 16:55
з 4 бер. 2024 16:55
до 4 квіт. 2024 15:49
4 квіт. 2024 15:49
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Протокол аукціону
Переглянути
Галерея 6 зображень
Про аукціон
Показати більше інформації
Приховати детальну інформацію
Інформація про боржника
Основний контакт
Показати контакти
Приховати контакти
Список об’єктів
| № | Опис | Площа | Адреса |
|---|---|---|---|
| 1 |
ЗЕМЕЛЬНА ДІЛЯНКА, кадастровий номер: 3221281602:03:002:0040 ; площа (га): 0,2 ; цільове призначення: землі житлової забудови, для індивідуального житлового, гаражного і дачного будівництва; категорія земель: землі житлової та громадської забудови; адреса: Київська область, Броварський район, село Зоря, вулиця Березова; комунікації відсутні.
Код CAV: 06000000-2 Земельні ділянки
Цільове призначення землі (КВЦПЗ): 02 Земельні ділянки житлової забудови
Вид земельних угідь (КВЗУ): 002.00 Рослинний покрив земель і ґрунти
Код CPVS: QB23-5 З питань законодавства у сфері банкрутства
|
Площа: 0,2 гектар |
Адреса: Україна, 07452, Київська область, Зоря, вул. Березова |
|
Стан державної реєстрації:
Зареєстровано в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно
Номер запису:
31314661
Дата реєстрації:
23 квіт. 2019 04:51
Площа ділянки, га:
0.2
Кадастровий номер:
3221281602:03:002:0040
Тип власності:
Приватна
Інформація про інженерні мережі:
комунікації відсутні
Поточне використання земельної ділянки:
не використовується
Цільове призначення земельної ділянки:
землі житлової забудови, для індивідуального житлового, гаражного і дачного будівництва; категорія земель: землі житлової та громадської
забудови
Координати:
Широта: 50.56154805753061 Довгота: 30.929985613581636
|
|||
Розташування на мапі
Документи аукціону 14 документів
| Назва документу | Тип документу | Дата публікації |
| Рішення суду | 22 лют. 2024 20:07 | |
| Копії документів та матеріалів на лот | 22 лют. 2024 20:07 | |
| Копії документів та матеріалів на лот | 22 лют. 2024 20:07 | |
| Протокол комітету кредиторів | 22 лют. 2024 20:07 | |
| Копії документів та матеріалів на лот | 22 лют. 2024 20:07 | |
| Ілюстрація | 22 лют. 2024 20:07 | |
| Ілюстрація | 22 лют. 2024 20:07 | |
| Ілюстрація | 22 лют. 2024 20:07 | |
| Проєкт акту/договору | 22 лют. 2024 20:07 | |
| Ілюстрація | 22 лют. 2024 20:07 | |
| Ілюстрація | 22 лют. 2024 20:07 | |
| Ілюстрація | 22 лют. 2024 20:07 | |
| Погодження змін до опису лоту. Опис причин редагування | 23 лют. 2024 12:40 | |
| Цифровий підпис | 23 лют. 2024 12:41 |
Показати документи
Приховати документи
Історія аукціону
Переглянути
Учасники аукціону 8 учасників
| Учасник | Пропозиція | Статус | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Учасник:
Ім'я:
Пасічник Юля Миколаївна
ІПН/РНОКПП:
3388201343
|
Пропозиція: 52 802,40 грн |
Статус: Переможець аукціону |
Документи: Документи, що подані з пропозицією 2 документи
Рішення відповідальної особи 6 документів
Документи договору 2 документи
Документи, що подані з пропозицією 2 документи
Рішення відповідальної особи 6 документів
Документи договору 2 документи
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Статус договору:
Акт/договір підтверджено
Номер договору:
03/04/24
Назва договору:
Акт придбання майна на аукціоні
Опис договору:
Акт придбання майна на аукціоні
Вартість договору
52 802,40 грн
Дата підписання договору:
3 квіт. 2024 15:46
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Часткову оплату здійснено:
Так
Період підписання протоколу:
4 бер. 2024 16:55 – 12 бер. 2024 16:55
Період оплати:
4 бер. 2024 16:55 – 28 бер. 2024 16:55
Період підписання договору:
28 бер. 2024 16:55 – 7 квіт. 2024 16:55
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Учасник:
Ім'я:
Михалевич Дмитро Федорович
ІПН/РНОКПП:
3189720137
|
Пропозиція: 51 111,00 грн |
Статус: Не розглядався |
Документи: Документи, що подані з пропозицією 3 документи
Документи, що подані з пропозицією 3 документи
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Учасник:
Ім'я:
Костянчук Сергій Петрович
ЄДРПОУ:
42843010
|
Пропозиція: 40 000,00 грн |
Статус: Не розглядався |
Документи: Документи, що подані з пропозицією 4 документи
Документи, що подані з пропозицією 4 документи
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Учасник:
Ім'я:
Костін Андрій Олександрович
ІПН/РНОКПП:
3246114972
|
Пропозиція: 36 000,00 грн |
Статус: Не розглядався |
Документи: Документи, що подані з пропозицією 1 документ
Документи, що подані з пропозицією 1 документ
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Учасник:
Ім'я:
Вебер Олеся Василівна
ІПН/РНОКПП:
3481301028
|
Пропозиція: Не вказано |
Статус: Не розглядався |
Документи: Документи, що подані з пропозицією 2 документи
Документи, що подані з пропозицією 2 документи
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Учасник:
Ім'я:
Харченко Надія Вікторівна
ІПН/РНОКПП:
3438715042
|
Пропозиція: Не вказано |
Статус: Не розглядався |
Документи: Документи, що подані з пропозицією 1 документ
Документи, що подані з пропозицією 1 документ
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Учасник:
Ім'я:
Адамян Грігор Арамович
ЄДРПОУ:
45369712
|
Пропозиція: Не вказано |
Статус: Не розглядався |
Документи: Документи, що подані з пропозицією 3 документи
Документи, що подані з пропозицією 3 документи
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Учасник:
Ім'я:
Марценюк Анатолій Олегович
ІПН/РНОКПП:
3357402558
|
Пропозиція: Не вказано |
Статус: Не розглядався |
Документи: Немає завантажених документів
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Організатор
Основний контакт
Показати контакти
Приховати контакти
Банківські реквізити
Плата за лот
Рахунок у валюті UAH (Українська гривня)
Показати банківські реквізити
Приховати банківські реквізити
Корисні посилання
Список аукціонів організатора Арбітражний керуючий Тищенко Оксана ІванівнаВас може зацікавити
Продається земельна ділянка загальною площею 2.0304 га, кадастровий номер 0522882000:02:002:0047 адреса: Вінницька область, Мурованокуриловецький район, Галайковецька сільська рада цільове призначення: 01.01. Для ведення товарного сільськогосподарського виробництва
274 670,00 грн без ПДВ
ДивитисьПродається земельна ділянка загальною площею 1.5649 га, кадастровий номер 0522882000:01:000:0380 адреса: Вінницька область, Мурованокуриловецький район, Галайковецька сільська рада цільове призначення: 01.01. Для ведення товарного сільськогосподарського виробництва
238 500,00 грн без ПДВ
ДивитисьПродаж земельної ділянки площею 0.2273 га, РН173867821236, КН 2123687000:06:002:0016, розташована за адресою: Закарпатська область, Рахівський район, с. Середнє Водяне, ур. " Валя лу Хетю".
171 839,00 грн без ПДВ
Дивитись